Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Alex napisal:

Pri nas na obali je pa ponoči padlo 27 kapelj na kvadratni meter. Glih toliko, da je usralo avte. Pa še prati jih ne smemo. 🙄

pol bi mogu objaut sliko :). pr nam ročne autopralnice kar veselo obratujejo. gih dons zjutri sem jo mal sprau predn sm šou v Levc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je g.Wankel napisal:

 

Jaz sem mogu z obvoznice dol, ker gume niso več odvajale toliko vode. Tržaška je bila pa cela razruvana potem, nekje sem bil skor kot podmornica :S

 

Jaz sem pravočasno opazil, da je nekaj narobe in sem naredil krog čez Podsmreko in pri Brezovici nazaj na AC.

 

Že dolgo se nisem peljal podnevi po prazni AC in je zgledalo kot marca 2020 in prvi koronapaniki. Padla drevesa so namreč za nekaj časa čisto blokirala AC in zato je bila od Brezovice do Logatca praktično brez prometa.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

A so ga vsaj spucal al je še vedno solzivec not prmešan? 😠

Če ga je še kaj noter potem ne bodo rabili toliko vode

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem pa res težko vozil skozi Vipavsko dolino... Saj lahko zapreš prezračevanje, ampak avto ni nikoli hermetično zaprt. In se je napolnil z dimom. Peče v grlu, solzijo oči... Zraven pa kolona tovornjakov, ker je v Italiji zaprta avtocesta, pa je obvoz skozi Vipavsko dolino... Pri vsem tem občudujem gasilce, ki gasijo ta požar. No, sicer so pa štirje pristali v bolnici, ker so se malo preveč dima nadihali. Jutri je nov dan, upajmo na najboljše. Čeprav se bojim, da bo ta požar pogasilo edino kakšno dvodnevno deževje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Danes sem pa res težko vozil skozi Vipavsko dolino... Saj lahko zapreš prezračevanje, ampak avto ni nikoli hermetično zaprt. In se je napolnil z dimom. Peče v grlu, solzijo oči... Zraven pa kolona tovornjakov, ker je v Italiji zaprta avtocesta, pa je obvoz skozi Vipavsko dolino... Pri vsem tem občudujem gasilce, ki gasijo ta požar. No, sicer so pa štirje pristali v bolnici, ker so se malo preveč dima nadihali. Jutri je nov dan, upajmo na najboljše. Čeprav se bojim, da bo ta požar pogasilo edino kakšno dvodnevno deževje...

Se strinjam. Nekaj dežja bi zlo pomagal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In Burja spet piha, požar se širi žal naprej (sicer naj bi bilo pod kontrolo)

 

FIRMS.MODAPS.EOSDIS.NASA.GOV

Global fire map and data. NASA | LANCE | Fire Information for Resource Management System provides near real-time active fire data from...



image.png

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.