Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kak?en dan dva nazaj sm zvedu da je moj biv?i so?olc hotu ubit svoje tastare in je zdj mal u umobolnici pristou :blink:

Mislm, mt te rodi pol te pa lastn froc ho?e zaklt. Bi blo bl za mt da bi rodila ?akl kromperja.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gangsterji v Allyvillu: http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...620_3100374.php

 

Sam da ni slu?ajno na?a alica mela kej prste umes :blink:

Ally kje si bila 20.6 okoli 18.30??? B):P

 

 

pomoje sm tlele bedarije klofala, ker sm vidla helikopterje k so mim letal :ne vem:

 

EDIT: "Mo?ka sta vitke postave, visoka okoli 165 centimetrov."

 

no evo,..takoj me loh ovr?ete s seznama osumljencev,..nisem ne eno ne drugo, niti tretje :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe bakica je pa kr avtomehani?arka :bravo:

Si ?e kr predstavljam kako mi crkne mazdurina, pa odprem havbo kao "lej mene mehani?arja" pa ubistvu sam bulm ene 45 min pa ene kable prestavlam tko da me ?e mal ?trom strese spotoma, pa pride mem bakica pa pra?a ?e lah pomaga, jst pa u smeh, kao "kaj bo? ti baka nardila", in ?ez 10 sekund avto zalaufa. Zravn mene pa 546 lepih deklet ki pokajo od smeha :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se pa ob tem ?lanku ?e spomnu na oddajo "Super babica" al kako je ?e biu naslov. Sam je bla huda oddaja, bakica tok stara da ?e ?rvi ?vi?gajo za njo, ampak ona raztura do amena :D

Najbol?a mi je bla na ATV-ju k se je kr po dveh pelala :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je bla. Sm porajtu da sploh ni ve? nobene dobre nanizanke oz. oddaje po TV-ju. Kje so cajti Urklovih, nore hi?e, predvsem pa men najja?e oddaje Married with children, oz. svetovni Bundijevi :bravo:

Ubistvu je na?a familija dokaj podobna Bundijevim. Hm, zakaj men pol moja familija ni sme?na Bundijevi so mi pa bli??? :whatever:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noro hi?o zdj na TV3 ponavlajo :P

 

Usaj neki :D

Sam ?koda ker mamo doma sam dva programa in sicer izneka?en POP TV in pa oku?eno slovenijo 2. Slika je naravnost obupna. No ja, usaj zvok je kolkr tok ql.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis men je bla pa ena najhuj?ih nanizank 3. kamen od sonca! :danzoman::hohoho:

 

Sm vedu da sm pozabu dopisat eno hudo nanizanko :D men je bla tud svetovna, ni kj :bravo:

 

P.S. Ta vreme res ni normaln. ?rno je k da bi folk ogle kadiu namest ?ikov :(

Pa spet je za?el scat <_<

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Usaj neki :D

Sam ?koda ker mamo doma sam dva programa in sicer izneka?en POP TV in pa oku?eno slovenijo 2. Slika je naravnost obupna. No ja, usaj zvok je kolkr tok ql.

 

MI imamo doma pa 143 programov,pa v?asih nima? kaj gledat... :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MI imamo doma pa 143 programov,pa v?asih nima? kaj gledat... :hohoho:

 

Jaz jih imam sicer samo 118, pa je skoraj isto - ve?inoma ni kaj za gledat .... hvala bogu za DVD in DivX... :rispekt:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ma Kamnik mi je od roke...sem spraševal pri Stipiču,pa je baba med pogovorom vrgla slušalko dol...imajo očitno gužvo,jaz jih pa ne nameravam na kolenih prositi...in sem naletel na staro online prodajo od Groša...pa mi je pol po telefonu prijazna prodajalka dala svojo lepšo ceno...pravi,da je tista online stran v ukinjanju...meni prav... Me je pa stran pritegnila,ker je bila navedena DOT,ker drugje zelo redko,da kaj piše...mogoče,če je zelo nizka cena,je naveden 4-5 let stari SOT....se kot rečeno neumne delajo,ali pa vrže slušalko dol. Mene zanima samo točno določen tip gume,DOT,da ni lih že par let stara...in seveda cena. Mi je po telefonu rekla,da oni iz skladišč ne vzemajo starejših od enega leta...pa da vidim,kakšen bo DOT🙄
    • Ena od stvari, ki najedajo v tem avtomobilu...    
    • Aja?  A to od COVID-a? Se pozna da je večina firm v Domažalah in Kamniku propadla oziroma zamenjala dejavnost.  Slišal pa sem da se radio Hit vrača.    Kar se pa tiče pnevmatik pa so M+S najslabše oziroma so res za silo oziroma prikolice. 
    • https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19588286   Mogoče kdo pozna ? S foruma predvidevam da ni, drugače bi bil tu na oglasih ?
    • Ena na hitro
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.