Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

 

Ste jih dvignili nazaj na Zemljo?

Na eni internetni strani, pravijo, ker je plin kao bolj suho gorivo in manj za??ite daje kot v bencinu razni dodatki ki so namesto nekdanjega svinca ki je moral s tr?i??a pri uvedbi katalizatorji.

 

Na eni internetni strani pravijo tudi, da je Zemlja plo??ata...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste jih dvignili nazaj na Zemljo?

 

Na eni internetni strani pravijo tudi, da je Zemlja plo??ata...

Sem se zanimal pred letom dni da bi pa mogo?e vgradil plin v mojo M3 in sem bral nek strokovni ?lanek;PREDNOSTI IN SLABOSTI PREDELAVE AVTA NA PLIN,med vsemi dobrimi lastnosti ki jih ima me je zmotilo oziroma odvrnilo od predelave to da je kraj?a ?ivljenska doba motorja zaradi mogo?ega klenkanja kot sem ?e napisal,manj mehanikov ki bi popovnoma obvladali popravilo pri bolj resni okvari motorja in seveda tovarni?ka garancija ki ti propade. Ni? nimam proti plinu zato sem te vpra?al koliko kil.ima? z avtom na plin in kako se izka?e ker me pa? zanima za kasneje.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se zanimal pred letom dni da bi pa mogo?e vgradil plin v mojo M3 in sem bral nek strokovni ?lanek;PREDNOSTI IN SLABOSTI PREDELAVE AVTA NA PLIN,med vsemi dobrimi lastnosti ki jih ima me je zmotilo oziroma odvrnilo od predelave to da je kraj?a ?ivljenska doba motorja zaradi mogo?ega klenkanja kot sem ?e napisal,manj mehanikov ki bi popovnoma obvladali popravilo pri bolj resni okvari motorja in seveda tovarni?ka garancija ki ti propade. Ni? nimam proti plinu zato sem te vpra?al koliko kil.ima? z avtom na plin in kako se izka?e ker me pa? zanima za kasneje.

Jaz imam na xsari plin; vem da ni Mazda, ampak ?e te kaj zanima,kar vpra?aj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez zamere malo sem se pohecal,da vas pritegnem,to niso slapovi na Bra?u ampak slapovi na reki Uni-?trba?ki Buk. ?udoviti slapovi ki sem jih obiskal na poti domov ?ez BiH. Lp

So se mi zdeli nekam znani ...bil letos tam in ?e malo naprej Martin brod so tud zelo lepi :lol: smo pa preizkusili temperaturo reke Une in je kar sve?e za kopat  :D

post-8484-0-71552900-1569574632_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se zanimal pred letom dni da bi pa mogo?e vgradil plin v mojo M3 in sem bral nek strokovni ?lanek;PREDNOSTI IN SLABOSTI PREDELAVE AVTA NA PLIN,med vsemi dobrimi lastnosti ki jih ima me je zmotilo oziroma odvrnilo od predelave to da je kraj?a ?ivljenska doba motorja zaradi mogo?ega klenkanja kot sem ?e napisal,manj mehanikov ki bi popovnoma obvladali popravilo pri bolj resni okvari motorja in seveda tovarni?ka garancija ki ti propade. Ni? nimam proti plinu zato sem te vpra?al koliko kil.ima? z avtom na plin in kako se izka?e ker me pa? zanima za kasneje.

 

Na tem forumu je en Zmaj, ki je zaplinil ?e precej vozil. Pa ?e nekaj jih je. Tako da najbolj?e, ?e ti oni odgovorijo kako in kaj. Ampak kolikor se spomnim, nih?e od njih ni nikoli omenil, da bi motor na plin klenkal. Konec koncev, na plin predelujejo tudi dizela?e. ?e pri dizelskih kompresijah ne klenka, potem tudi pri bencinski kompresiji ne bo.

 

Se mi pa zdi, da so nekaj govorili o dodatnem podmazovanju ventilov, ampak, kot re?eno, bolj?e da po?lje? zasebno sporo?ilo Zmaju, pa ti bo podrobno razlo?il, kako in kaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem forumu je en Zmaj, ki je zaplinil ?e precej vozil. Pa ?e nekaj jih je. Tako da najbolj?e, ?e ti oni odgovorijo kako in kaj. Ampak kolikor se spomnim, nih?e od njih ni nikoli omenil, da bi motor na plin klenkal. Konec koncev, na plin predelujejo tudi dizela?e. ?e pri dizelskih kompresijah ne klenka, potem tudi pri bencinski kompresiji ne bo.

 

Se mi pa zdi, da so nekaj govorili o dodatnem podmazovanju ventilov, ampak, kot re?eno, bolj?e da po?lje? zasebno sporo?ilo Zmaju, pa ti bo podrobno razlo?il, kako in kaj...

Ok. Hvala.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So se mi zdeli nekam znani ...bil letos tam in ?e malo naprej Martin brod so tud zelo lepi :lol: smo pa preizkusili temperaturo reke Une in je kar sve?e za kopat :D

Ja tudi jaz. Sem ?el iz Drvarja navzdov po Uni in sem si ogledal tudi ta slap v M. Brodu, potem pa ?el na rafting po Uni 10 kil. Ampak to sem bil sredi 8.meseca.Voda pa10 stopun, ampak gre!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ga srat s predelavami bencinarjev z direktnim vbrizgom na plin. Porabijo komaj kaj ve? kot dizli, na ra?un morebitnih te?av z motorjem in posledi?no dragih popravil se "prihranek" pri predelavi na plin (najprej ga je potrebno seveda ustvarit ob ustrezni kilometrini, da se povrne stro?ek predelave, homologacije) hitro lahko prevesi v obratno smer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar je evnuh izgubil trebuh, je pedaliranje v klanec postalo u?itek in danes prvi? osvojil Goro Oljko in sicer po slu?bi, ?e v pisarni?ki opravi. :)

 

P.S. nimam Elektri?arja, kljub 100kg ?ive te?e, huhu

post-185-0-73464900-1569605133_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste jih dvignili nazaj na Zemljo?

 

Na eni internetni strani pravijo tudi, da je Zemlja plo??ata...

 

Smo... eden pa je ?e ostal pod zemljo ?e nekaj ?asa, zato sem ga jaz nadomestil  :jezicek: ...

 

https://siol.net/novice/slovenija/pogovor-z-astronavti-ko-soncne-zahode-vidis-iz-vesolja-postanejo-se-lepsi-508317

https://siol.net/novice/slovenija/tako-hoja-po-jami-kot-hoja-po-vesolju-sta-strasljivi-in-izjemno-tvegani-508175

post-5804-0-16639300-1569965861_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa vinil (150m2), kaksno leto nazaj :)

Tudi to imam namen polagat na podestu novega vhoda in me zanima ali je zajebano to polagat? :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj sem bil na tehni?nem za staro" 6-ko.Vse v top kondiciji, nobenega lufta, original amortizerji so kot novi, bremza ko nora, meritve na spodnji meji.Model pred mano z golfom, baje starim samo 5 let ni ?el skozi meritve.Jajca nem?ka precenjena.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja bivsa 2003 jih ima sedaj 360k km. Katalizator v top kondiciji pa je ze vec kot 5 let na plin in prevozenih preko 200k km. Celo podvozje brez lufta in je se vse oroginal! Zamenjan je bil samo prednja vzmet to je pa to. Lezaji, koncniki, roke itd. Vse OEM. Svasta... Kar jo jebe je rja na podvozju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja bivsa 2003 jih ima sedaj 360k km. Katalizator v top kondiciji pa je ze vec kot 5 let na plin in prevozenih preko 200k km. Celo podvozje brez lufta in je se vse oroginal! Zamenjan je bil samo prednja vzmet to je pa to. Lezaji, koncniki, roke itd. Vse OEM. Svasta... Kar jo jebe je rja na podvozju.

Drugi lahko samo sanjajo o ?em takem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja bivsa 2003 jih ima sedaj 360k km. Katalizator v top kondiciji pa je ze vec kot 5 let na plin in prevozenih preko 200k km. Celo podvozje brez lufta in je se vse oroginal! Zamenjan je bil samo prednja vzmet to je pa to. Lezaji, koncniki, roke itd. Vse OEM. Svasta... Kar jo jebe je rja na podvozju.

Pozabil si napisati eno generalko motorja vmes

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.