Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?estitke, a to pomeni sedaj spet trije fantje pridejo?

 

To pomeni, da jih je, za moje pojme, zdaj dovolj. ?eprav... Jaz ?e nisem tako grozno star, ?ena je pa ?e nekaj mlaj?a... Kaj ve?, kaj se zgodi... Ampak v planu ni nobenega ve?.

 

 

Ja, pa hvala za ?estitke...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomeni, da jih je, za moje pojme, zdaj dovolj. ?eprav... Jaz ?e nisem tako grozno star, ?ena je pa ?e nekaj mlaj?a... Kaj ve?, kaj se zgodi... Ampak v planu ni nobenega ve?.

 

 

Ja, pa hvala za ?estitke...

 

 

A boste koncno kupili TV?  :jupiii:  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE!

 

Imam preslabe ?ivce za to: 15 minut filma, nato 7 minut reklam, ki poni?ujejo moj IQ...

 

 

To je drugace iz enega vica ... ko so starsa sprasevali, koliko so stari otroci... pa sta rekla, da 7, 6, 5, 4, 3, in 2 leti... Pa je bilo vprasanje... kaj pa potem... in odgovor: ja potem smo pa kupili TV :)  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je drugace iz enega vica ... ko so starsa sprasevali, koliko so stari otroci... pa sta rekla, da 7, 6, 5, 4, 3, in 2 leti... Pa je bilo vprasanje... kaj pa potem... in odgovor: ja potem smo pa kupili TV :)  :harhar:

 

Tu je to poznano malo druga?e: "Zdaj so nam priklopili internet."

post-7767-0-87490500-1487939804.jpg

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Audi pociva, na delo pa me vozi mladenka s svojim M3, gor pa Remus izpuhi. Uf kaksen zvok ta stroj proizvaja! :)

 

(M3 ni misljena Mazda3, v tem primeru je E46 serija) :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, znajo taki stroji proizvajati zvok. Sploh ?e je ?ofer od me?tirje... Primorci to poznamo...

 

"Noge glihne 'n gl'dke kukr nem?ka auto?trada,
Alfetta od odspreda, Abarth od uzada.
Levo an desno, dva blatnika ud Fapa,
da ti zmenjka sapa, jaz povem vam, klapa,
nisem vedu, kakor lahko tista t'nka majca
nosi taj?na dva fanala ud' Dajca."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevzel kluce od stanovanja ... grem lvl up =D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V imenu cele familije bi pohvalil avtobus. Po 2400km in 1000km pred nami je potovanje vsem v uzitek. Udobje, prostornost, panorama...uzitek ki golta kmje. Obenem njegova velikost prinasa obilo zabave, predvsem v srednjeveskih vasicah in cestah ala Amalfitana

 

Jutrisnjih 1000 km bo v enem kosu in se ga vsi veselimo. Se zena ki je bila operirana na nogi je priznala, da se bolje pocuti kot na kavcu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sezona odprte kuhne se za?enja ...

Najla?e je pa doma ?ar kurit medtem ko eni v slu?bi ravnokar ?ulimo sendvi? :angry2:

 

Druga?e pa, pri nas doma se sezona ?ara ne more za?et, ker se nikoli ne kon?a. Na jesen si moram naredit zalogo oglja, ker ga pozimi nimajo v vsaki ?tacuni.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.