Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pri vseh teh eko-kotlih za centralno: lahko je gor ?e taka avtomatika, ampak dimni plini in njihova ?istost (oz. umazanost) je precej odvisna od kvalitete kurjave. ?e so notri res zdrava in suha bukova drva (ali pa celo brezova), ne bo te?av z dimnimi plini. No, ja, na za?etku, preden se vse skupaj razgori, potem pa ne ve?. ?e pa se notri nalo?i preperela vrba ali pa iverka od starih omar, ga pa ni kotla, ki ne bi imel slabih dimnih plinov... Je pa tako, kot je ?e zapisano: vsi gledajo na ceno. In zdrava bukova polena so po 60?, lesni odpad se pa najve?krat dobi zastonj (samo pelji, da se po?isti)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super, kdaj pa greste? Mene s5 korzika mika :D

Februarske po?itnice, Genoa - Palermo, nazaj pa po?asi prek Kalabrije

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega mi je zamenjal polnoletne Nokia zvocnike, vrjetn fabriske v A3 in dal no3 Renegade, pa je kar razlika:)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil z mojo heavy-metalsko dru?ino( sin in h?i obvezno "odeta" v bojne barve banda) na koncertu Alter Bridge v Bologni. Danes smo pa  ?e iskoristili priliko in smo sko?ili  na Motor show Bologna in si sproti ogledali ?e stari del Bologne. Lepo pre?ivet vikeng. :ouje::punk:

Edina jeba je bila pot za tja in nazaj, ko je bila megla, da so pti?i pe? hodili ob cesti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil z mojo heavy-metalsko dru?ino( sin in h?i obvezno "odeta" v bojne barve banda) na koncertu Alter Bridge v Bologni. Danes smo pa  ?e iskoristili priliko in smo sko?ili  na Motor show Bologna in si sproti ogledali ?e stari del Bologne. Lepo pre?ivet vikeng. :ouje::punk:

Edina jeba je bila pot za tja in nazaj, ko je bila megla, da so pti?i pe? hodili ob cesti.

 

A je kej za videt na motorshowu? Se spomnim 5 in vec let nazaj je bila to super zadeva, ko pa sem bil l.2012 in predlani, je bilo pa kar razocaranje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kej za videt na motorshowu? Se spomnim 5 in vec let nazaj je bila to super zadeva, ko pa sem bil l.2012 in predlani, je bilo pa kar razocaranje...

Bil sem prvi? in je bilo ?e kar zanimivo. Verjetno drugi? ni ve?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wikend je bil fantasticen; maw sem bil cez severno in kasneje se juzno mejo, internazionale :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wikend je bil fantasticen; maw sem bil cez severno in kasneje se juzno mejo, internazionale :)

t.i. 'masa?ni welness' na tromeji ?  :rolleyes:  :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

t.i. 'masa?ni welness' na tromeji ? :rolleyes::jezicek:

Heh, kar misli si, tajuzna soseda je pa misljena Kroata, Kanegra :)

 

Pa naflikal cca.600 km v dveh dneh, se sreca d mam LPG in cca.4 cekine na 100km :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mega moram pohvalit, ki mi je do hi?nega praga dostavil in pred tem tudi zalo?il cekine za nakup ALU plati??.  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.