Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V?eraj sprobal 4wd na makadamu proti Kranjskemu Raku. ?e senzor nagiba ?altne DSG v 1. (scout ima kraj?i menjalnik) pomeni da je klanec res konkreten, na u? bi rekel da je na kraj?em delu med 15 in 20%. in glej ga ravno tam na tisti strmini ?ez in ?ez 5cm steklenega ledu. Sem bil prepri?an da bo te?ava, pa se je vse neproblemati?no iz?lo. Nazaj sem ?el naokoli, je bila ?e tema pa mal sem bil pusi. 

Aja, pripeljal sem se pa do parkiri??a Za U?ivcem, saj se nisem hotel, ampak ?e od kamnoloma se ni dal nikjer prej obrnit.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ke si pa ti videl ta paket? Bavarci imajo obvolanska ro?ico samo za blendanje.

 

Eni izgleda imajo... ker sem in tja (resda zelo zelo redko) vidim, kaksnega bavarca, ki mu celo utripne kaksna oranzna lucka na levi ali desni strani avtomobila :)  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima uni paket opreme, ki ima rocko ob volanu, kjer se vkljapljajo smerniki? :harhar::ph34r:

IMA ... sm jo iz mazde vgradu pa tud mislm da bom spet special k nimam istih navad k standard BMWjasi :) ampak na njihov tecaj vseen nm su ;) zmigavci so zato da se uporablajo pa pika ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IMA ... sm jo iz mazde vgradu pa tud mislm da bom spet special k nimam istih navad k standard BMWjasi :) ampak na njihov tecaj vseen nm su ;) zmigavci so zato da se uporablajo pa pika ...

 

 

Pazi le, da ne bo obveljala tista o zarecenem kruhu pa to  ...  :lol:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po parih letih kupu letno vinjeto =D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in kak?ni so ob?utki?

orgazmi?ni k se mi ni ve? treba trest kje me bojo darsovci dobil da nebi slu?ajno kazni pla?u =)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

orgazmi?ni k se mi ni ve? treba trest kje me bojo darsovci dobil da nebi slu?ajno kazni pla?u =)

 

a ni blo to bolj adrenalinsko?:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni blo to bolj adrenalinsko?:P

Nism vec tolk gorak za take adrenaline :)

Sam brez mazdaklub obeska pa ostalih stvari kar se mazde tice se zmer negre :)

post-5644-0-69818700-1485953801_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta legendarna nokia bila v paketu???!!!???!!!

Samo zaradi tega fona je avto vec vreden

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta legendarna nokia bila v paketu???!!!???!!!

Samo zaradi tega fona je avto vec vreden

Evo sm lih mislu prasat za prostorocno telefonijo, uglavn prejsni lastnik je tole kupu xx let nazaj prek simobila in so mu vgradil jest bom pa to vn vrgu in bi notd dou bluetooth modul da se poveze z mojim telefonom sam sm ze mal gledu pa ni nc pametnega oz nism najdu tistga kar iscem ... mikrofon je ze montiran na stropu jest bi pa sam rad da mam modul skrit v armaturi notr pa da ga povezem na zvocnike oz na obstojeco instalacijo

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sm lih mislu prasat za prostorocno telefonijo, uglavn prejsni lastnik je tole kupu xx let nazaj prek simobila in so mu vgradil jest bom pa to vn vrgu in bi notd dou bluetooth modul da se poveze z mojim telefonom sam sm ze mal gledu pa ni nc pametnega oz nism najdu tistga kar iscem ... mikrofon je ze montiran na stropu jest bi pa sam rad da mam modul skrit v armaturi notr pa da ga povezem na zvocnike oz na obstojeco instalacijo

parrot ali podobno. Nokia dela? me zanima....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sm lih mislu prasat za prostorocno telefonijo, uglavn prejsni lastnik je tole kupu xx let nazaj prek simobila in so mu vgradil jest bom pa to vn vrgu in bi notd dou bluetooth modul da se poveze z mojim telefonom sam sm ze mal gledu pa ni nc pametnega oz nism najdu tistga kar iscem ... mikrofon je ze montiran na stropu jest bi pa sam rad da mam modul skrit v armaturi notr pa da ga povezem na zvocnike oz na obstojeco instalacijo

 

To so ?e vidne posledice BMW lastni?tva? Slovnica pa to :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imas usb vmesnik kjer lahko prostorocno telefoniras, predvajas glasbo preko BT ali pa preko usbja. Skatlca se lahko skrije prakticno kamor koli in tudi mikrofon je prilozen. Ce imas pa ze mikrofon in ce ima aux prikljucek ga pa enostavno samo prikljucis. Zadeva se samo za autoradio priklopi in je to to. Vse komande na volanu delujejo s katerimi prav tako lahko sprejemas in prekines klice. Kvaliteta zvoka v avtu ostane enaka. Pride pa okoli 110e- firma dension. Simpl kot pasulj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so ?e vidne posledice BMW lastni?tva? Slovnica pa to :)

 

Hahaha nebi lih tega reku ... se pa pozna da je petk pa se zjutri znam bit mal bl smotan okol pisanja pa se na telefonu ... se prej kej narobe napism ... dele po malci je ze bos :)

parrot ali podobno. Nokia dela? me zanima....

Nokia dela sam simko bi mogu notr dat

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha nebi lih tega reku ... se pa pozna da je petk pa se zjutri znam bit mal bl smotan okol pisanja pa se na telefonu ... se prej kej narobe napism ... dele po malci je ze bos :)

 

Nokia dela sam simko bi mogu notr dat

make me an offer i cant refuse

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.