Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ally, pa ti si prava umetnica :rispekt:

 

Kaj, ko bi ti pustila slu?bo in kako cukrpekarijo odprla.

 

Se absolutno strinjam,da bi bila to lahko Ally-jina naslednja slu?ba. :bravo: Pravijo,da jo je treba vsake toliko menjat(slu?bo) in it v totalno drugo...in trara-evo jo. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,samo ko bi mu pa povedla,kolko gre materijala pa kolko ur dela,pa bi spet nazaj pogledal. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit,da sem danes(kake 2 ure) pral mojo mazdico. :jupiii: Zunaj in odznotraj-temeljito,ker bo baje zdej kar nekaj ?asa son?no vreme.Sej veste,kak je avto,ko pride? iz smu?anja. :blink: Pa tudi moje leder zice sem primerno "obdelal" z kremo za usnje in so kot novi. :D Skratka,zaslu?il sem si eno sladico ali pa

precej ?okolade za dobro opravljeno delo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa moram pohvalit vreme...vceri sem sel v Piran in uzival na soncu in pil koktejle v Cafe Teater...

Pa ful zavidam vam (alex) ki zivite na obali...sam ce gledam morje me cist pomirja

Ni ga cez sonce in morje :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa moram pohvalit vreme...vceri sem sel v Piran in uzival na soncu in pil koktejle v Cafe Teater...

Pa ful zavidam vam (alex) ki zivite na obali...sam ce gledam morje me cist pomirja

Ni ga cez sonce in morje :bravo:

 

Lepo,da si u?ival. :bravo: ?koda,da me nisi poklical,bi uletu ?e jaz,ker nisem imel za po?eti kaj pametnega. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem pa obe malo "prezra?il" in ju zapeljal iz gra?e in naredil en krogec. :D

post-3-1202664138_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe jaz pa se bom pohvalil,da imam novo kaj jes vem blontnopepelnato barvo las :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko takoj danes po 14h v vijolci :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Waaaw, doma ga ?e ima?, to pa mi nisi ni? rekel da bo tak hitro!! ?estitam! Super, lep je, moram videt v ?ivo :bravo::ouje:;)

 

Oglasi se en dan...saj jaz tudi nisem mislil, da bo tak hitro.

@Labi - 1000 ccm, 150 KM....drga? pa nekaj podobnega kot prej?nji Z750S, ampak recimo en razred bolj?i, predvsem kar se ti?e okvirja, vzmetenja in zavor.

V petek pa na IMOT po dodatno opremo... :bravo:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

V petek pa na IMOT po dodatno opremo... :bravo:

 

A ti tudi gre? ? :bravo:

Mejbi se kaj sre?amo. :D

 

Za?

 

Ti ?e ve?, ostali pa ?e bodo.

Maoram dat narest zastavo da bom malo reklamo okrog delal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.