Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jst sm pa mj?kn olj?ka in ostale teko?ine pregledu (olja sm seveda mau doliu:P), pol sm pr?raufu nazaj un senzor za temperaturo vode, k se mi je ?ist od?raufu, mal jermene na?pricu da naujo tok cvill (predvsem za servo, ?e je d? pa vla?n ?e kr spodletava), mal popucu kufr zdj k je tuba na servisu :D, pol pa sm ga ?e lepo pogledu pa ?ou domov :D

Aja, kaj je fora ?e se ti una bela sluz nabere na ?epu za olje? Sm ?e mal pozabu.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

voda v olju

 

ali obratno!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvaljam se s paketom, ki sem ga dons dobila: 1,018 kg te?ek paket Mazdinih katalogov. Sem prek dopisnice naro?ila vse mo?ne kataloge (samo od RX-ke ne :(). Tko da uau :D

Zraven sem pa ?e obkljukala za testno vo?njo s CX-7 in me nasl. teden pokli?ejo za termin :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvaljam se s paketom, ki sem ga dons dobila: 1,018 kg te?ek paket Mazdinih katalogov. Sem prek dopisnice naro?ila vse mo?ne kataloge (samo od RX-ke ne :(). Tko da uau :D

Zraven sem pa ?e obkljukala za testno vo?njo s CX-7 in me nasl. teden pokli?ejo za termin :ouje:

 

:D to ni fer.... jz pa nea smem afta furat <_< manjka ?e eno leto <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

voda v olju

 

Hm, a to je lah tud od kak?nega olja ki je biu prej notr, v nasprotnem primeru pa moram potrdit da castrol ?e ni naredu olja :P

 

ali obratno!!! :hohoho:

 

:bravo::hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj kle joka?, Reddevil tako al tako rad stvari posoja pa naj ti ?e fotra posod za neki cajta... :ne vem:

 

:D sam ?e ga posod ga ne bo ve? nazaj dubu :hohoho:

 

Zelo lepa risba :bravo:

 

hvala sramezljiv

ma kdo kako idejo za felge?? :lol:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz pa grem ju3 ?e na 1. (bol resni) dopust letos!!

 

Vivala e'spania 8 dni :jupiii::jupiii:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se kregat pa ras slikce prpopita da vidm :P

 

Malo se razglej po temah,lenobo pa ne bomo podpirali. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.