Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dons mi je pa tadouga delovna sreda, do 16.30 tok kvalitetno moralo zbila, da sm se ?ou po ?ihtu kr u Bohinj kopat, zdej pa sm ko nov, no pa zaspan tut, kak bom ?ele jutr n delu! <_< :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lah se pohvalm da sm dans spucu avto s peno od sonaxa za oblazinjenje, pa ni blo velkega efekta, pa ne zato ker zadeva nebi delovala, sam je ?e tko avto k nov znotri :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da mi mal morala zraste, grem zdele na Mil?tatsko jezero, zgoraj brez seveda :danzoman::P , sicer pa si mal poglejte tale link, kaka jezera majo S sosedje! :ljubezen::ouje:

 

http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=27102

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred dvema tednoma me je heksn?us v spodnji del hrbtenice in ni bil glih prijetn filling :( V?eraj pa je bla pr men doma ena fajn punca iz tajske. Je pripravla tak ambient da sm kr skoz dobival kurjo polt. Sve?ke, di?ave, spiritualna muska,... Masa?a je bla pa neverjetna ?zmeden?:bravo: Vse kosti so mi popokale kar jih imam. Je rekla da mi mora vse kosti spravt v originaln polo?aj. Res nora masa?a. Nakonc me je pa ?e namazala iz tigrovo mastjo. uff u?itki res neverjetno. Tolk dobr se ?e dovg nism po?utu. In moj kri? je kot nov :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se ?e jaz malo pohvalim :D

 

post-9-1219730498_thumb.jpg

 

 

Postru?eni diski, nove plo??ice neke Akayaba, zglob vilice firme 555, volanski kon?nik JC in pobarvane ?eljusti :D ?e malo prej pa sta ?e bili menjani stabilizatorski pal?ki tud JC. ?e pa ?e koga cene zanimajo pa jih jutri napi?em. Nabavljeno pa v Gamma centru ?i?ka :rispekt:

 

Uspelo mi je po enotedenskem nabiranju materiala in dvodnevnem garanju :P Se pa pozna da je volan bolj odziven in ni ve? pokanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rad bi pohvalil vse mazda?e, ki ste si v?eraj popoldne vzeli ?as in pri?li z avtomobili na snemanje. Upam da vam je bilo v?e? in niste preve? trpeli :D

 

Trpel so samo trebu?ne mi?ice...od smeha namre? :hohoho:

 

?uligojeve prigode.press

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja nova pomo? pr tipkanju na forumu

 

Ko bo forum "moker" bomo vsaj vedli zakaj. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tako nekako bi moralo bit. Tako je tudi z zdravili, akomulatorji itd... 🤔
    • Pir ne kozarc.... 😁
    • Zakaj? a zato, ker Mazda ne razume, da je relativno nišna znamka in ima svoj ne prav velik krog kupcev, ki namesto, da bi jih obdržala se prav trudi, da bi se jih kar precej znebila.   Pa zakaj SUV-i? Zato, da se zmanjšuje stroške projektiranja. SUV-a v določeni velikosti maš lahko samo enega. Ne rabiš delat SUV limuzino, SUV karavan in SUV HB. Pri 6-ki je to bil problem, ko so imeli v prvih dveh generacijah 6-ko s tremi različnimi ritkami. Kupci smo bili veseli nad izbiro, Mazda nad stroški proizvodnje pač ne. Ko so uvajali CX-5, so ga dejansko kot menjavo Mazde 6 HB, ki je za moje pojme najbolj posrečena oblika v navezavi z uporabnostjo.   CX-5 je tako enostavno kanibalizirala lasten model, ker del te prodaje, ko ni bilo 6 HB je šel k CX-5. In procenti 6-ke so padali. Medtem, ko so pri Mazdi naredili 2. gen CX-5 so 6-ko več ali manj držali le s FL-ji. Se pravi generacijo so menjali tako, da so FL-ju rekli nova generacija. To se v prodaji ne počne in , ko po 10-ih letih ne zamenjaš generacije določenega modela je logično, da številke v prodaji padajo tako globoko, da pri Mazdi rečejo: "ej, ste videli, da ne gre in da je prihodnost v dražjih SUV-ih". Kako prikladen izgovor.   Se pravi ne daš na trg nove generacije, omejuješ prodajo in število različic. In ja seveda, na koncu smo kupci krivi za take odločitve. Bolano do nezavesti.   res? Od novih modelov VW, Škoda, Audi, BMW, Mercedes. To je pa več ali manj to od 40+ znamk na Slo trgu.
    • 50 jurjev? 🤣 za CX-5... haha keri lokvanji   pa seveda je zvestoba do groba... zato ker se jo boš težko znebil za normalen denar.
    • Zanimivo da to nisi slišal, ko ste s prikolico romali okoli.   Takrat bi se že moralo slišat. Razen če BT-jka tak fejst šklopota, da se je porazgubilo v drugem hrupu 🤔
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.