Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pohvaljam sem, da sem ugotovila, da res nujno rabmo temo za jamrat... Lejte kak?n vreme je no... :( Pa ?e neki me ka?elj daje, morm it v lekarno po sirup za 3-letne otroke :D

 

Ti rabi? samo pravo injekcijo, na pravo mesto pa bo vse minilo. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jamralnico pa res bi rabl, sej niti ne vem, kaj je razlog da je izginla, ker prepirov ni bilo nobenih notr, zarad katerih se navadno zapirajo teme! :whatever:

 

Evo tukile pa prilagam ?e par slikc s tiste slavne Via delle Vite, pa ?e koga mal zanima naj si pogleda! :ouje::ljubezen::danzoman:

 

P.S. Na zadnji sliki sem ?e dubu nazaj moralo, vmes na unih dveh verigah je lih ni blo preve? (zadeva je totaln navpi?na). Na prvi sliki se pa vid to slovito steno, ki zgleda v ?ivo precej grozljivo, no vsaj ?e nisi lih profesionaln alpinist, od ?esar sem svetlobna leta oddaljen! <_<

 

Imel sem pa kot talisman cev cajt na sebi mazda?ki flis, v katerem se mi ne more ni? zgodit! :rozico::vesel:

post-342-1221495729_thumb.jpg

post-342-1221495787_thumb.jpg

post-342-1221495843_thumb.jpg

post-342-1221495903_thumb.jpg

post-342-1221495961_thumb.jpg

post-342-1221496052_thumb.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti ?e kdo reku, da zgleda? kot Veso Lola Ribar ? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Kalman, ja mal sva u ?lahti, ?eprou bi biu jz raj S. Debevc, mi je dost bolj simpati?n! <_<:D

 

Dans pa nam na Izvr?bi ne dela aplikacija, na kateri delamo in se ne dela kej dost - morala! :rozico::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 3eh letih sem spet za?ela s treningi karateja :ouje: Neki najbolj?ega kar se mi je zgodilo v zadnjem letu al pa dveh.

 

Pa (lepi :hohoho: ) Taiji trenira z mano, ojoj :D Komi ?akam, da bo moj sparing :hudicek:

 

 

Bi ti pasal a???? Dobro ga obdelaj... :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubistvu nimamo tatamija... Tko da bo vse skupi bolj na hard :hohoho:

 

Kako ga nimate? Ja kak?en klub pa ste...? :P Ok, saj vem, parket rules :D

A na hard pravi? da bo? ?e ena ki ima rada rough :blink: Bemu, komi se deci nau?imo bit ne?ni in nehamo metat svoje skvo v stene, spet bi one mal na hard... Nikol prou :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil nov fotki?, Canon PowerShot sx100 IS. Upam da se nisem natagnu, ker sem bolj na hitro kupoval. Nach grem navudile brat, da bomo delal lepe fotke.

 

Aja pa u "?olo" bom spet ?el.... ker sem certificiran faliran ?tudent, sem se zdaj odlo?il vpisat na CPU (GZS), kjer bom ?ulil za in?enirja informatike. Sej se mi ne da, sem prelen, sam nimam kej druzga pametnej?ga po?et. Geeks'r Us. :unsure::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S pomo?jo ?e dveh mazda?ev smo zmazal 3 ?irafce (upam d jih navjo pogre?al - mamujimjebm)! :rispekt::P

 

Ja sem hotel tud jaz eno pridt zmazat pa je ravno nekaj umes pri?lo :vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.