Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?e 2 dni sem lastnik-uporabnik 32Gb SDHC. :danzoman:

 

 

in? a bos dal gor 7000 mp3jev in do morja saltal med komadi...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in? a bos dal gor 7000 mp3jev in do morja saltal med komadi...:)

 

U bistvu sem jo dal v mojega EEE-ja. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U bistvu sem jo dal v mojega EEE-ja. :D

 

A za glavni disk...? :)

Pa lahko s to fensi skatlico kej delas? Diplomo mogoce?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A za glavni disk...? :)

Pa lahko s to fensi skatlico kej delas? Diplomo mogoce?

 

La?je ti povem kaj ne morem, vse lahko, priklopim svoj lcd tv in imam odli?en monitor, nekateri bodo ?e vedeli zakaj. <_<

Vedno na njemu rolam muziko, na zabavah, ?e te zanima bo v nedeljo v poljanah ?egen motorjev, prlet pa bo? videl akcijo v gostilni na vidmu, kjer bo moj zelenc taglavn.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La?je ti povem kaj ne morem, vse lahko, priklopim svoj lcd tv in imam odli?en monitor, nekateri bodo ?e vedeli zakaj. <_<

Vedno na njemu rolam muziko, na zabavah, ?e te zanima bo v nedeljo v poljanah ?egen motorjev, prlet pa bo? videl akcijo v gostilni na vidmu, kjer bo moj zelenc taglavn.

 

U nedeljo ma mat roj dan....family obligations, cevapcici, vincek...ampak vsaj garantirano varstvo otrok..:)

 

P.S. Ko bos ti mogoce kdaj zibal bom pa jest frej...:) Ko otroc ne bodo hotli vec nikamor z nami.. :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram se pohvalit,da sem kon?no zakorakal v svet LCD-ja.Se pravi,da sem zdaj pravi,ker sem nabavil 22" lcd monitor in sedaj sem lahko na forumu tudi z postelje. :jezicek:

 

ah kdaj sm ?e jz 22ko mal :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako... osnutek diplomskega dela je poslan v pregled, da vidimo, kaj je potrebno dodelati ali popraviti..

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sedaj sem lahko na forumu tudi z postelje. :jezicek:

 

Verjetno si samski... :harhar:

 

Danes Xedoska v zadnji fazi obnove in popravila!!! Juhuhu po treh dneh stanja jo ?e pogre?am...

Pa v?eraj me je mal opralo na Suzukiju... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si samski... :harhar:

 

Danes Xedoska v zadnji fazi obnove in popravila!!! Juhuhu po treh dneh stanja jo ?e pogre?am...

Pa v?eraj me je mal opralo na Suzukiju... :whatever:

 

Ne,nisem. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U nedelo grem pa mal spet u Poto?nico pogledat, komi ?e ?akam, priporo?am pa tut ostalim gurmanom, res je noroooo (bil ?e dvakrat - fasciniran)! :P:jezicek::ouje:

 

http://potocnica.net/cgi-bin/stran.pl?id=3...0&jezik=slo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.