Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Druga? je model ?isto taprav slovenc in vsak dan dela, pa ?eprav mu nebi blo treba(ima pa? ?e tako veliko firmo in bi lahko samo ?e papirje prelagal, ampak ne on je raje fizikalc), pa je kljub temu normalen in ne presran kot drugi privatniki ali pa sinovi le teh. Res da avto si pa vedno privo??i, v njemu pa se vozi tudi va navadni delovni halji in ne samo v hla?ah na rob speglanih in srajci(?eprav ?e nikol ga nisem vidu tako oble?enega ?zmeden? )

Pa ?e ?eno ma dobro in NI blond !

 

svaka cast :bravo::rispekt:

 

drugace pa glede 20col: nova opel insignia ima tudi 20 col, kar se meni zdi cisto preseravanje in totalno brezveze...

opel vectra 10 let nazaj je bla pa 14 col

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za jutr mi je kolega zaupal moj nekdanji delovni stroj (ni motokultivator), pa grem mal do Obale vrjetno! :danzoman::ouje::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem prodal 200SX, danes ga odpeljejo. Ni za pohvalit se ampak sredi meseca gre ?e 10NX od hi?e potem pa pride k hi?i nekaj dosti novej?ega ampak ni? dosti ?vohnej?ega kot 200SX serijsko. :ouje:

Je pa res, da sem presenetil samega sebe ker avto je ?isto nekaj drugega kar sem do sedaj zagovarjal, kve?jemu nasprotno. Ampak, ?e dobim za svoj denar najve? avta... :ljubezen:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe k?nga francoza dizla pomoje! :P

 

Jz pa sm ?e skor pr?timan za odhod na zadnje kopanje letos (v Slani vodi)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu Simon, jaz te ne poznam ve? in se bom kr stran obra?al ko te vom videl. :hohoho::hohoho:

 

 

 

Ma ne sej se hecam ampak vseeno tole je pa ?isti zasuk v glavi al kaj? :ne vem:

 

 

 

A te bojo na Nissan forumu ven vrgli in se bo? preselil na Renault forum? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem vedel, da bi moral biti tiho. :blush: Enostavno sem gledal avto novej?i od letnika 2000 in po mo?nosti, da ni nekaj obi?ajnega. In Nissan nima ni? pametnega ali pa je predrago, Mazda 3 GTA mi je sicer v?e? ampak sem gledal ?e kaj drugega jasno... Imel sem ?e ugledano tudi obi?ajno Imprezo 2.0 AWD (ja, ne turbo :P ) pa je bila prodana ?e isti teden. Slu?ajno sem pa gledal ?e RS-e ker so znani po najbolj?i legi v razredu. No in potem je prijatelj povedal za nekoga, ki ga pozna in je avto res lepo ohranjen, ima ?e nekaj pametnih upgradeov (EBC, 17ke z novimi gumami...) skratka avto, ki ga kupi?, vozi? in u?iva?. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slej ko prej bi zvedeli tako, da ni ni? narobe ?e si zdele povedal :D

 

Pa sej te ne zezam... sam vseeno se mi zdi res hecno, ker si v Nissane vlo?il ?e toliko denarja in volje, da me je ta obrat kar malo ?okiral (pa ne negativno, da ne bo pomote).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom se pazil, hvala. sramezljiv Mi je pa hecno, do sedaj so mi Renaultovci ven metali, da Renault Nissan to je eno in isto zdaj, od sedaj naprej bom pa to jaz izjavljal (ker ima Clio RS res variabilno krmiljene ventile kar je najbr? Nissanova zapu??ina Renaultu kot naprimer 4WS). :hohoho:

 

Zmanjkalo denarja in volje. :P Ne resno, odlo?il sem se, da poskusim ?e kaj drugega. Ne bom rekel, da nisem ni? vlo?il ampak lahko re?em, da mi ni ?al ne ?asa ne denarja. Marsikaj sem se nau?il, dosegel konjenico ki jo ne dose?e vsak. Avta bosta ?la zdaj v roke mojih znancev in se ju bo naprej rihtalo, tudi po mojih zamislih in navodilih.

?e pa gleda? vedno le eno znamko ima? pa premalo izbire. Kot sem napisal, najve? za svoj denar in naklu?je je hotelo, da ne bo Japonec. To je tako kot bi si kupil naprimer Kio Pro'Ceed prej pa celo ?ivljenje vozil Golfa. :) Mi je bil pa Clio RS (in prej 16V) prakti?no edini v?e?en Francoz, ki sem ga gledal s spo?tovanjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne vem, kaj vsi serjete po Renoju... jaz sem vozil dva, enega skoraj 2 drugega pa skoraj 5 let, pa ni blo ni? narobe z njima... na 2. so pa? ?arnice mese?no crkovale, ostalo pa je blo prva liga... poraba, lega, alles OK :)

 

Symon: kupi in vozi - no regrets ;) pa sre?no !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mel dan bo?anski dan; mal kopanja, mal pa ti??anja nekdanjega voza (MX5)! :blush:

 

No in ko sem se vre?u, mi nek mondeo karavan (iz Ajdov??ine, po grbu sode?) zapre pot, kot da mi jo je nala?? (nisem pelju po omejitvah, hehe), no pa potem ?ist zmanj?am, sem vidu, da je itak gu?va po cest, pa ?e razni tak?ni, ki sami od sebe dolo?ajo kdo bo ?el mimo in kdo ne. No in pol se zgodi, da taistega Forda ustavjo DARSOVCI - Vinjetarji na Lomu pr Brezovci, se pravi ta delilec pravice o?itno ni imel nalepkice, mamumujebm! :harhar:<_<:rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, ?estitke ob nakupu (no ko bo), zna to letet k zmaj! :danzoman:

 

Kok ma uradni pospe?ek, kon?no in pa kok konjev me sam zanima, ti zih ve? na pamet! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne vem, kaj vsi serjete po Renoju...

 

izku?nje :(

 

Renault Laguna: 2x odletela polos, da je zjutri normalno v?gala je bla pa tud loterija

 

Renault Kangoo: ?e nov je mel napako na obesah in podrto optiko, ?tevc za hitrost je takoj crknil, pa ropotalo je v njem kot, da bi drvarnco s sabo vozil. Sre?a ga je kolega zelo hitro na streho obrnil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.