Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?e recimo moj pes tebe ugrizne, ta ubogi pes tvega, da bo od tebe staknu kak?no nalezljivo bolezen, kot je steklina, vnetje mo?ganske ovojnice, ali pa gonorejo, sifilis itd.... ali v zadnjem ?asu popularno, pra?i?jo gripo... Za enkrat je moj pes cepljen samo proti steklini ostalih cepljenj, ?al, nisva iopravila, zato je tveganje veliko. Priznam.

 

 

No ?e je proti steklini cepljen pol pa sploh ni problema... je pa res, da mi je do sedaj uspelo socializirat vse pse...tudi tiste najbolj hude... in verjamem da tudi tvoj ni oziroma nebi bil nobena izjema....

 

 

A sem ?e povedal, da se s psmi ukvarjam ?e prakti?no celo ?ivljenje?

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e je proti steklini cepljen pol pa sploh ni problema... je pa res, da mi je do sedaj uspelo socializirat vse pse...tudi tiste najbolj hude... in verjamem da tudi tvoj ni oziroma nebi bil nobena izjema....

A sem ?e povedal, da se s psmi ukvarjam ?e prakti?no celo ?ivljenje?

 

Samo Lojza ti ne bo uspelo socializirati... to bo veliko tr?i oreh kot njegov Reks :bravo::harhar:

 

Mas cas samo se do ponedeljka... takrat grozi, da nas bo zapustil... Do poslovilnega pisma pa je tako ze nekje link :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh Lojz, mater a ti se na cesto boji? it a folk pa zna? jebat v glavo. Ej teb se bo prej kot na cesti zgodlo kaj hudega, ko te bo ?e kak?en bolj neuravnove?en kot si sam, poiskal in te polomil, da se bo? 1x za vselej zapomnil jebat ljudi.

 

To ni moja gro?nja, ker jaz nisem nasilen, amak je le opozorilo, ker fant ti ga serje? in ob enem se ?e hvali? s tem, da ga serje? ter kar izziva? konflikt. ?e so te na?li motoristi te bo na?el ?e kdo, ki bo najprej zavil vrat tvojmu rexiju pol pa ?e tebi. Ne ga srat ker saj ve? kaj pravi pregovor, da se za vsako rit palca najde - ja tud za tvojo ve?, da ne bo? mislil, da si nedotakljiv.

 

Ker pa vseeno mislim, da le nisi tolk slaba oseba ti raje prej dam prijateljski nasvet kot pa da te pol obiskujemo v bolnici al pa ?e huje, da ti nosmo sve?ke na grob. Dej resno, umiri se malo, premisli svoja dejanja, ker stari res nisi samo ti na tem svetu in vedno se najde ve?ja budala kot si ti - zakj bi jih izzival ?e ni treba.

 

?e si si pa ves dogodek izmislil kot ?alo pa vzamem vse tu napisane besede nazaj. A OK?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

A sem ?e povedal, da se s psmi ukvarjam ?e prakti?no celo ?ivljenje?

 

Nisi ?e povedal. Sicer pa, a je to sploh kak?no ?ivljenje, ?e se mora? skoz ukvarjati s psmi? Torej bi se lahko reklo, da ima? ti prakti?no eno pasje ?ivljenje.

 

ker stari res nisi samo ti na tem svetu in vedno se najde ve?ja budala kot si ti -

 

 

Dr?i, ampak nisem si mislil, da se bo? sam prfo?kal.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi ?e povedal. Sicer pa, a je to sploh kak?no ?ivljenje, ?e se mora? skoz ukvarjati s psmi? Torej bi se lahko reklo, da ima? ti prakti?no eno pasje ?ivljenje..

 

Verjamem, da je moje, kot ti pravi?, pasje ?ivljenje precej bolj razgibano in v kon?ni fazi zagotovo bolj zanimivo od tvojega.... ker pa po vseh tvojih prebranih postih vem, da si trd kot oreh.... se seveda ne bom spu??al v debato o tem kak?na je dinamika mojega "vsakdana".....

 

Sicer pa ti najbolje ve? kako je.... o?itno!

 

 

Lojz.... samo ?e 4 dnevi te lo?ijo od tistega, za nas zelo prijetnjega, dneva..... :danzoman::danzoman:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vas bo YavarYe X6V6, kaj ?astil v namen mojega odhoda potem, ko boste tam zadaj za Gamo spet z debelimi o?mi gledali vsak svoj auspuh?

 

Bom brezskrbi, z samo doma?o hrano in pija?o bomo imeli, mejbi ?a kak fuzbal udarmo, al pa paintball(ja se bomo igrali partizane in ?vabe) in to pr men pred bajto, noben pes nas ne bo oviral, bo pa ziher kaka lisica ali pa srnica pri?la pogledat, kaj mazda?i po?nejo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, lej bil sem na Mangrtu tko ene 7 ali 8 krat, iz vseh mo?nih smeri (odli?no poznam tudi ferrato - izpostavljeno plezalno pot) in mislim da sem ?e kako pristojen za povedat svoje mnenje, po kateri naj gre! :danzoman:

 

Sem pa napisal naj gre po italijanski (ne po ferrati - imenovana Via Italiana), pa? pa po italijanski (pi?e v sloven??ini, da ne bo pomote), potem ko se razcepita in so napisi na skalah; levo gre italijanska (la?ja) in desno slovenska (te?ja, v steno)! :bravo:

 

P.S. - ne samo da sem videl gor ljudi v supergah, kar za tako obljuden vrh ni ni? posebnega, pa? pa sem jih videl v poletnih obuvalih, tko da ne bo pomote - skratka zelo dobro vem o ?em sem mu govoril! Edina te?ava zna biti sneg na severnem pobo?ju, ki pa ga momentalno baje ?e ni! :ouje:

 

Tudi ce si jih videl, ne vzpodbujaj - verjetno ves da se letos stevilo zrtev v gorah bliza tistim na motorju na primer....

Mangrt in tudi ?marna Gora zna biti nevarna brez kondicije in narobnim korakom.

 

Jaz zal ze 1 leto nisem bil 'po?teno' v gorah, nazadnje Ojstrica, Kepa, Krn......l.2007

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom brezskrbi, z samo doma?o hrano in pija?o bomo imeli, mejbi ?a kak fuzbal udarmo, al pa paintball(ja se bomo igrali partizane in ?vabe) in to pr men pred bajto, noben pes nas ne bo oviral, bo pa ziher kaka lisica ali pa srnica pri?la pogledat, kaj mazda?i po?nejo.

 

Ti majstr, a si ti drga? snovalec in lastnik tega foruma? Resno vpra?am.

 

Na kateri strani bo? ti, ko se boste igrali nem,ce in partizane? A bo? partizan, al bo? nemc? In kaj bo Boss?

Kdo bo zmagal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti majstr, a si ti drga? snovalec in lastnik tega foruma? Resno vpra?am.

 

Na kateri strani bo? ti, ko se boste igrali nem,ce in partizane? A bo? partizan, al bo? nemc? In kaj bo Boss?

Kdo bo zmagal?

 

Zakaj, pa vas naenkrat to zanima ? ?zmeden?

 

Nikoli ne boste vedu, koje bil, kdo je zmagal, ?e najmanj pa s kak?no hitrostjo in koliko alkohola v riti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom napisal "Lojz tis debil!"

Ne bom napisal "Lojz tis debil!"

Ne bom napisal "Lojz tis debil!"

 

?zmeden?

 

Alo simon ne ?ali ? :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kateri strani bo? ti, ko se boste igrali nem,ce in partizane? A bo? partizan, al bo? nemc? In kaj bo Boss?

Kdo bo zmagal?

 

Hja sej ?e dobr, da so omenjeni samo partizani in nemci, ker ?e bi ?e domobrance zraven vklju?li bi nas Lojz spet napadel kolk smo nestrpni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A na Krvavcu nisi najdu lep?ega motiva za slikanje?

Gre? v hribe in tam gleda? ter slika? svoj smrde?i motor?

 

Lojz ker se poslavlja? (?e 3 dni), ti samo re?em rad te imam, a te ne bom pogre?al....ko kaka pari?ka prijateljica tu na Pigalu....:)

No dej se pa se razpis o tem da se ku... :bravo:

aja mal sem pozen 14:45 je ze blo....

 

LP iz Pariza...ve? sem pil vino na avionu, pa ma? prav 800 na uro je ?el pa se mi je zdelo da se komaj premikamo, pa haluciniral sem, da me Kredarica prehiteva rikverc....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom brezskrbi, z samo doma?o hrano in pija?o bomo imeli, mejbi ?a kak fuzbal udarmo, al pa paintball(ja se bomo igrali partizane in ?vabe) in to pr men pred bajto, noben pes nas ne bo oviral, bo pa ziher kaka lisica ali pa srnica pri?la pogledat, kaj mazda?i po?nejo.

 

 

Bom js Luno prpelala sabo, da bo tud ku?a na sceni,..sam me je strah da jo bo kdo pohodu,..hm,.. <_<

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"pohvalil" se bom, da me v naslednja 2 tedna caka cca. 5000km

 

najprej LJ amsterda LJ, potem takoj zatem LJ-PR-SK-LJ

 

hkrati, ce bo kdo slucajno na IBC-ju (broadcasting sejem http://www.ibc.org/ ) mi povejte, da se dobimo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj, pa vas naenkrat to zanima ? ?zmeden?

 

Nikoli ne boste vedu, koje bil, kdo je zmagal, ?e najmanj pa s kak?no hitrostjo in koliko alkohola v riti.

 

Zanima me zato, da bom v nedeljo pri ma?i molil zate in za tvoj forum. Ve?, Bogu je treba povedat, komu so pro?nje namenjene in za koga se moli, druga? on ne ve, komu je traba pomagat. Kaj lahko se potem zgodi, da bo Bog svojo pomo? namenil nekomu drugmu namesto vam. To bi bla pa spet katastrofa za hi?o in zguba, saj ste tukaj vsi zelo pomo?i potrebni.

Hvaljen Jezus, aleluja....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ker se poslavlja? (?e 3 dni), ti samo re?em rad te imam, a te ne bom pogre?al....ko kaka pari?ka prijateljica tu na Pigalu....:)

No dej se pa se razpis o tem da se ku... :bravo:

aja mal sem pozen 14:45 je ze blo....

 

LP iz Pariza...ve? sem pil vino na avionu, pa ma? prav 800 na uro je ?el pa se mi je zdelo da se komaj premikamo, pa haluciniral sem, da me Kredarica prehiteva rikverc....

 

Jaz mam tebe tud rad. In najbr? imajo tebe vsi radi, tako da se kar tepejo in kregajo zate. Nekako tako zgleda ta kreg; Jaz juresa ne maram, ti ga mej, nene, ti ga mej ti, itd....in pol se podajajo s tabo, kdo te bo imel.

 

Hmmmm, nisem vedu, da imajo v Parizu tud Kredarico. Kolk si pa spil ti tistga vina?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me zato, da bom v nedeljo pri ma?i molil zate in za tvoj forum. Ve?, Bogu je treba povedat, komu so pro?nje namenjene in za koga se moli, druga? on ne ve, komu je traba pomagat. Kaj lahko se potem zgodi, da bo Bog svojo pomo? namenil nekomu drugmu namesto vam. To bi bla pa spet katastrofa za hi?o in zguba, saj ste tukaj vsi zelo pomo?i potrebni.

Hvaljen Jezus, aleluja....

 

Lejte NI vam treba, raje molite da vas ne vr?ejo iz slu?be, ?e vam bodo ?e net skenslal.

 

Forum NI moj, nikol ni bil in nikol ne bo, ?e bi pa bil bi pa ...

 

:hohoho::hohoho:

 

Pohvalil bi svojo slu?bo ker sem se danes zmenil, da bom jutri frej. Grem na King of Europe gledat divjake. :bravo:

 

A spet al kaj ? :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.