Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

in kok so ti nara?unal zavarovanje ?e ni cicret??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm a ?mo mal ugibat, ?e ima? nekaj popusta te je pri?lo izklju?no osnovno zavarovanje brez ao plus cca. 500-550 eur? :) a sm blizu.

 

 

Jaz bi reku 400?.... glede na to da pride za mojga cca 600? osnovno z vsemi popusti..... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popusta imam 30%, avto ima 131kW zdaj si pa pojdite na AMZS izra?unati koliko pride osnovno. ?e bo pa kdo dal kaj zraven pa lahko tudi javno napi?em koliko je pri?lo vse skupaj, kasko, pa nekatere kombinacije delnega kaska. :P

 

A te je en kilovatek potegnil v najvi?ji zavarovalni razred, tamo kot so makine z 2X,3X konjev. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jo?aGuliko?a: Jap, sem kar nekaj ?ez 700? samo osnovno

 

@Yavarye: Ja jebat ga. Tola?i me vsaj to, da une ma?ine nimajo porabe 8,1 (pa ne se zdj spet s plinom ven metat :P ).

 

 

Ufff, tele 1kw ?ez mejo so prav hinavske, kot da zanala?? tako naredijo. Vse skupaj s kaskom zihr okol 1100 eur??

 

PORABA JE JEBA!!! z mojim avtom je nekaj narobe, ka?e 10 litrov :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, tele 1kw ?ez mejo so prav hinavske, kot da zanala?? tako naredijo. Vse skupaj s kaskom zihr okol 1100 eur??

 

PORABA JE JEBA!!! z mojim avtom je nekaj narobe, ka?e 10 litrov :whatever:

 

Tud men ka?e okoli te cifre -hmm zakajjj -aja sj res zima pa to pa lavfa dolgo pod zavgom :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: uspel prodat seata zaj pa po nove felne za mazdo

 

Si pa dost dobil za Seata. ?zmeden?:hohoho:

 

Meni je pa pri menjavi iz letnih na zimske gume poraba sla dol za 1.5L (gume iz 18" na 16").

 

Jaz tudi komaj ?akam, da vidim razliko glede na to, da bom imel zdaj 1 colo manj?e gume.

 

Danes sem menjal gume in za foro izmeril oddaljenost feltne od blatnika. ?e je avto na tleh je oddaljenost 16cm, ?e je avto na tleh pa 12cm. Torej se amortizer raztegne le za 4cm potem grejo pa ?e kolesa po?asi v luft. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dans kon?no oddal 17ko monitor, tko da ga ne rabim ve? prekladat iz sobe v sobo (po mojm malem gradbi??u) :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Yavarye: Ja jebat ga. Tola?i me vsaj to, da une ma?ine nimajo porabe 8,1 (pa ne se zdj spet s plinom ven metat :P ).

 

Lej ko bo clio mel tolk kil kot M6 al pa M3, pa da pol vidimo porabo. Gled na to da ima moj na banz 8.46, pa na po BC ampak po doma?e, in je full hud razlika ne ?

 

Clio z 172 konjaki

Weight: 1021 kg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud men ka?e okoli te cifre -hmm zakajjj -aja sj res zima pa to pa lavfa dolgo pod zavgom :)

 

..pa 6-7km do slu?be mam, res recept za visoko porabo. Druga?e pa no dizl sploh, bencin rules :bravo:

 

Druga?e pa, kdo da ve? za vgradnjo plina :) trenutno je na 900 eur:

 

http://avkcija.zurnal24.si/index.php?actio...ail&id=1130

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale Clio je pa nekam ?vohotcen, to pa pomoje nikamor ne gre ?eprav je tudi la?ji kot moj. :P

 

Aja in tut men potovalni ra?unalnik ne la?e ve? kot 0,5-0,1l. B)

 

Napi?i kila?o.

 

 

Druga?e pa, kdo da ve? za vgradnjo plina :) trenutno je na 900 eur:

 

http://avkcija.zurnal24.si/index.php?actio...ail&id=1130

 

Zagrebte se oni so NAJ + vsi mo?ni dodatki ,........razen cenovno pa se ne kon?a cenej?i. :D

Siao pa slabi, samo njihova standardna varijanta sistem se dobi cca 300? cnej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napi?i kila?o.

Zagrebte se oni so NAJ + vsi mo?ni dodatki ,........razen cenovno pa se ne kon?a cenej?i. :D

Siao pa slabi, samo njihova standardna varijanta sistem se dobi cca 300? cnej.

 

Da ne bo pomote, sami licitirajo do te meje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej verjetno so to do 900 eur sami zlicitirali. Nikjer ne pi?e kaj dobi? za ta denar, verjetno samo neko osnovo??, dodatke pa potem sam dopla?a? ?e se ne motim daje Petrol ?e neke subvecnike 240 eur al kako? A to se potem lahko ?e od?teje od tele cene?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.