Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

no sej v vsakem primeru se je nakup/instalacija plina devilu povrnila zelo hitro..predvidevam v pol mesca? :bravo:

 

Povrnla se je precej hitro, ker sm meu prej taisto instalacijo v Celici, pa smo jo potem premontiral v Renoja! :danzoman:

 

Me je pa naprava ?e v osnovi ko?tala zgolj 750 EUR, tko da tle se spet (bistveno) spremeni var?evalna postavka! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto ?udo od avta je bilo pa tudi v Celju na sejemskem ?etvor?ku. mislim, da je osnova nek BMW kaj druga pa ne vem je pa nekaj avta kar dobro narejenega drugo pa pa? ?e ?kripa in je potrebno ?e dodelav

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej ej ej,ne mi multiple kritizirat! :D

mogo?e JE grda ma se jo navadi?, je pa zelooo uporabna :P

hehe

 

to mas pa prav...enkrat smo jo vozili s prijatelji, pa nas je blo 6 noter 3 spredaj 3 zadaj pa vsi komot...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pa si upo?teval nabavno ceno enega in drugega, novega seveda ?

 

A je kj razlike? :blink:

AJA

?ivel diesel ! :ljubezen:

 

 

hehe manipulacija :bravo: ... odgovor je bil Jo?i le na to?no to njegovo trditev in na ni? drugega

 

Popre?na poraba je bla kr okroglih 10 litrov, pa nismo glih neki blazno ti??al korete, tko da je kr ?ejna stvar! <_<

 

Ampak ?e zmer me pride 10 litrov LPG cenej kokr ?e bi meu dizla s 6L porabe (ki pri tak?ni vo?nji verjetn niti neb ve? pil samo 6 litrov)! :P

 

 

Ampak kolk ste ob?utljivi lastniki benz/plin, ?e kdo samo karkoli kriti?nega omeni okoli tega... se pravi, dokler je plin neki najbolj?ga na svetu je vse OK, drugih pogledov ne sme biti pa ?etudi so resni?ni in argumentirano objasnjeni.

 

Mejdu? sej ste ?e skor na nivoju Apple/mac/ipod/iphone/iwhatever fanatikov, ki v vsaki stvari najdejo napad in pluvanje ?ez neki pa ?etudi to ni bilo tako mi?ljeno.

 

 

Mal za ilustracijo kaj mislim si lahko preberete na tem linku Why Apple Fans Hate Tech Reporters :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne, fora je da pa? nekdo ne mara dizla, oz. ima kratke relacije ipd. In ?e pa? vgradi plin, pride do ni?jih stro?kov, in to ne malih, investicija se hitro povrne. Ne vem, kolega je nabavil dizla in pravi da mu pije 7, vozi se pa 5km v eno stran v slu?bo.....no to je men bolano. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne, fora je da pa? nekdo ne mara dizla, oz. ima kratke relacije ipd. In ?e pa? vgradi plin, pride do ni?jih stro?kov, in to ne malih, investicija se hitro povrne. Ne vem, kolega je nabavil dizla in pravi da mu pije 7, vozi se pa 5km v eno stran v slu?bo.....no to je men bolano. :whatever:

 

To je res nesmotrno... ampak pa? taka je njegova odlo?itev. Nekaterim pa? diesel pa?e tud zarad ?esa drugega kot samo porabe... recimo, da se radi vozijo pri nizkih obratih na"navor" in jim stiskanje do rde?ega polja ne pomeni ni?... ljudje smo pa? razli?ni in na koncu se vedno vsak odlo?i sam kaj mu ustreza po parametrih, ki mu najbolje ustrezajo.

 

meni sta bistvo poraba in navor pri nizkih obratih, bi pa prav lepo shajal tud s kakim turbobencinarjem oziroma ?e raje s kakim kompresor/turbo motorjem. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TO JE TEMA POHVALITE SE!

 

Ah, ni je cez voznjo v kateri moras sam uga?ati smernike.....zakon! :vesel::danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res nesmotrno... ampak pa? taka je njegova odlo?itev. Nekaterim pa? diesel pa?e tud zarad ?esa drugega kot samo porabe... recimo, da se radi vozijo pri nizkih obratih na"navor" in jim stiskanje do rde?ega polja ne pomeni ni?... ljudje smo pa? razli?ni in na koncu se vedno vsak odlo?i sam kaj mu ustreza po parametrih, ki mu najbolje ustrezajo.

 

meni sta bistvo poraba in navor pri nizkih obratih, bi pa prav lepo shajal tud s kakim turbobencinarjem oziroma ?e raje s kakim kompresor/turbo motorjem. :hudicek:

 

 

Me?ko kupi :hudicek:

Btw, tvojo 6ko pa jaz kupim :jupiii:

 

TO JE TEMA POHVALITE SE!

 

Ah, ni je cez voznjo v kateri moras sam uga?ati smernike.....zakon! :vesel::danzoman:

 

 

Hahaha Jures, si me spomnil na Citroen Visa... Smo jo imeli pred leti doma... Na levi strani je bil valj s komandami in za smernik veliko stikalo, ki je ?lo v obe smeri in seveda ro?no uga?anje... :rolleyes:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res nesmotrno... ampak pa? taka je njegova odlo?itev.

Ahaaa, to je pribli?no tako kot je od enih odlo?itev, da si vgradijo plin in ga imajo raje kot Navor? :zvizga:

bi pa prav lepo shajal tud s kakim turbobencinarjem oziroma ?e raje s kakim kompresor/turbo motorjem. :hudicek:

 

Kdo ti brani? :P ?e je pa bencinar ene 2,0 ali ve? in kolikor toliko dober (v smislu tehnike ne porabe pa CO2 <_< ) motor to je pa navora ?isto dosti za udobno pospe?evanje. :P Turbo bencinar pa sploh, pa bo? imel vse.

 

EDIT: Da se pohvalim, Cliota sem dobil nazaj, sem dal ?trihati zadnji bok zaradi parkiri??a. :whatever: Fajn je usedeti se iz nadomestne Clio Storie v lasten avto ?eprav mi je v prvo crknil ker nisem znal speljati s svojo sklopko, ki nekako ni tako mehka kot od Storie. :rolleyes: V bistvu sem ?ele zdaj dojel, da sta navaden Clio in RS ?isto druga avta. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahaaa, to je pribli?no tako kot je od enih odlo?itev, da si vgradijo plin in ga imajo raje kot Navor? :zvizga:

 

Ja to?no tako in ne vem zakaj ta stavek meni servira?. Nikoli ampak res nikoli nisem rekel, da je plin za en drek al pa bolana odlo?itev in je iz mojega stali??a ?isto sprejemljiva stvar le predstavit jo je treba realno in ne do skrajnosti olep?ano v stilu, da ?e da? notri plin si vse re?u (stro?ke, okolje, motor je potem neuni?ljiv, itd itd). Po drugi strani pa dieselhaterji vseskozi poudarjajo vsakemu, ki jih zanima diesel, kako je to eno sranje, oz butanje z glavo v zid pa ne vem kak?na bolana odlo?itev.

 

In ker o?itno tako posplo?evanje pa? posredno leti na vse, ki se odlo?ijo/mo za diesle verjetno smem vsaj napisati kak?en argument ali dva tudi v prid diesla glede na to, da ga uporabljam ?e 6 let v razli?nih vozilih. Glede na to kolk procentov avtov v zadnjih letih se proda s to vrsto motorja verjetno le ni tako slaba izbira kot nekateri posku?ajo prepri?ati druga?e misle?e. :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NAPAKA - nabavlam ga po 0,62 EUR liter, torej se matematka spremeni! :harhar::P

 

Kolk pa ?e bencina porabi? al ti rata vedno sam na plin v?igat?

 

Kaj pa pri ostalih? Ok jasno mi je, da ve? kot je hladnih zagonov ve? goriva gre ampak kolk je nekako povpre?je bencina na tank skurjenega plina al pa na 1000 prevo?enih km?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to?no tako in ne vem zakaj ta stavek meni servira?.

Lej meni se zdi ?e prav otro?je, da se pa? pregovarjate. Ja razumem zakaj si se ti odlo?il za dizla, razumem tudi zakaj se je Yavar za plin. In zato se mi zdi hecno zakaj drug drugega prepri?ujete, vsak se odlo?i kot mu pa?e. In ja dosti ljudi se najde, k nabavijo dizla ker malo pije in delajo kratke relacije po drugi strani sem pa prepri?an, da nekdo ki dela z bencinarjem dolge relacije si to ?e lahko privo??i. Pa? ljudje smo si razli?ni.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikogar ne prepri?ujem v ni?, da mora zarad mojega mnenja karkoli narest, mi gre pa ?e rahlo na ?ivce, da vsaki?, ko dieselhater omeni diesel je zraven cel kup pluvanja in drekanja. ?e pa sem jaz kdaj nesramno pljuval ?ez odlo?itve za instalacijo plina (prosim za dokaz) pa upam, da mi je opro??eno, ker verjetno sem bil v nekem stresnem stanju in se nisem zavedal svojih dejanj. :harhar:

 

Glih tko kot je neumen diesel za kratke razdalje in malo km je neumen plin za ravno te razdalje in te km. A se vsaj kle strinjamo al tud tuki ne. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikogar ne prepri?ujem v ni?, da mora zarad mojega mnenja karkoli narest, mi gre pa ?e rahlo na ?ivce, da vsaki?, ko dieselhater omeni diesel je zraven cel kup pluvanja in drekanja. ?e pa sem jaz kdaj nesramno pljuval ?ez odlo?itve za instalacijo plina (prosim za dokaz) pa upam, da mi je opro??eno, ker verjetno sem bil v nekem stresnem stanju in se nisem zavedal svojih dejanj. :harhar:

 

Glih tko kot je neumen diesel za kratke razdalje in malo km je neumen plin za ravno te razdalje in te km. A se vsaj kle strinjamo al tud tuki ne. :ne vem:

 

...po mojem so nam fou?,ker diesli tako malo popijejo. ;)

Dejansko nobenega ne silimo,da si kupi diesel.Samo povemo pluse in ko kupijo zaradi na?ih razlag diesel power so takoj u?aljeni,ker ni prestopil na "njihovo"-(plinsko) stran.Nikoli ne pljuvamo ?ez plin-povemo,v ?em smo pa? bolj?i. :ne vem:

 

 

Moram pa se pohvalit,da sem danes mimogrede popravil pomivalni stroj in pa tudi AF objektiv od Nikona.

Objektiv ni avtomatsko ostril.Enostavno sem ga odprl,podmazal par vodil,zategnil en vijak,kontakte po?prical z kontakt sprajom in-dela. ?zmeden? Vmes se mi je vse nekaj sesulo ampak sem ga uspe?no sestavil nazaj.

Po?asi po?asi se za?enjam bati sam sebe. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans spet pri?el v slu?bo z nekdanjo Miato (razlog tacga prihoda da mi Francozinja neki cuka), ampak vseeno se raj pohvalm k pojamram! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam tut jz ?e povhn kufr raznih plinskih iber zagrete?ev, ki ne pustijo drugim da terajo kar ho?jo! <_<

 

P.S. - kupu bom Twingota L.1993, pa nam nucu ne plina ne nafta, pa? pa benz - unih 5 litrov al kok ?e po?re, pa hkrati bom NEOPREDELJEN in NEOBREMENJEN! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam tut jz ?e povhn kufr raznih plinskih iber zagrete?ev, ki ne pustijo drugim da terajo kar ho?jo! <_<

 

P.S. - kupu bom Twingota L.1993, pa nam nucu ne plina ne nafta, pa? pa benz - unih 5 litrov al kok ?e po?re, pa hkrati bom NEOPREDELJEN in NEOBREMENJEN! :harhar:

 

Ma klinca bo? neopredeljen in neobremenjen, Renoja bo? vozil, bo? spet opredeljen in obremenjen kdaj crkne k to ni Japonc, to je jajc od Francoza. :harhar:

Da se pohvalim. V?eraj sem dobil paket iz Nem?ije za Francoza. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam tut jz ?e povhn kufr raznih plinskih iber zagrete?ev, ki ne pustijo drugim da terajo kar ho?jo! <_<

 

P.S. - kupu bom Twingota L.1993, pa nam nucu ne plina ne nafta, pa? pa benz - unih 5 litrov al kok ?e po?re, pa hkrati bom NEOPREDELJEN in NEOBREMENJEN! :harhar:

 

pa glej da bo imel platneno streho za miata meet (kaj je s tem mitom zdej??)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda, da so admini na "zaslu?enem" dopustu, da tolerirajo take debate. Ker to je pa ?e res mal tuma?, kar se ti?e pogovorov o bencinu in nafti. Pa dejte 1x debato ?e za hibride odpret, da nou ko enoli?no. :P

 

Sej poj ni ?udn, da nben ne?e na mese?ne meete hodt. :harhar:

 

Da pa ne bom ?e jaz smetil z offtopici, se bom ?e pohvalil, da je ?e ?etrtek in bo kmal na vrsti "nepodalj?an" vikend in da bom meu bajte skor ?ist sam zase. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda, da so admini na "zaslu?enem" dopustu, da tolerirajo take debate. Ker to je pa ?e res mal tuma?, kar se ti?e pogovorov o bencinu in nafti. Pa dejte 1x debato ?e za hibride odpret, da nou ko enoli?no. :P

 

Sej poj ni ?udn, da nben ne?e na mese?ne meete hodt. :harhar:

 

Da pa ne bom ?e jaz smetil z offtopici, se bom ?e pohvalil, da je ?e ?etrtek in bo kmal na vrsti "nepodalj?an" vikend in da bom meu bajte skor ?ist sam zase. :bravo:

 

Lej ?e ti kaj ni za brat, pa? presko?, drugega ti ne vem svetovat.

Kolk je pa ljudi ob nedelah na sre?anjih, pa lepo prosim ne pametuj preve? ker si v celotnem obstoju foruma bil 2-3X, na dale? se ne more? primerjat z mano recimo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.