Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

da vidim... !!

 

?e nekaj ?asa razmi?ljam o tem, pa me vedno znova odvrnejo ?udne in grde oblike teh dodatnih lu?k...

 

i??em nekaj, da vgradim v meglenke... :)

 

seveda skupaj z avtomatom, da se ugasnejo, ko pri?gem navadne lu?i... :P

 

Lastna izdelava in v prostoru ki je predviden za meglenke.

 

Pa danes sva sko?ila do arboretuma in se potem samoodpeljala naprej,ker NI varijante da parkira?, naroda za popizdit. Pol sva ?la pa na Trojane po krofe in nato sva kon?ala na bledu, kjer sva pe?aka(?e sam komaj verjamam) udarla en krog okrog jezera, pol pa dam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lastna izdelava in v prostoru ki je predviden za meglenke.

 

Pa danes sva sko?ila do arboretuma in se potem samoodpeljala naprej,ker NI varijante da parkira?, naroda za popizdit. Pol sva ?la pa na Trojane po krofe in nato sva kon?ala na bledu, kjer sva pe?aka(?e sam komaj verjamam) udarla en krog okrog jezera, pol pa dam.

 

pr nama je obhod jezera ?e stalnica,?e gor zaideva...uro in pol lu?tnega sprehoda :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako podivjala? Nisi naredil servisa pred sezono?

 

Trava ne kosilnica bu?man.....

 

Ko ste glih pri tej debati o dnevnih lu?eh: Men so ugradil tisti modul na uradnem servisu, da se lu?i pri?gejo same, armaturka pa glede na zunanjo svetlobo. Rezultat je bil ta, da se kratke lu?i vedno pri?gejo, armaturka pa skoz zatemnjena (stikalo na funkciji AUTO), kakor bi normalno imel pri?gane lu?i. Sedaj pa se mi pojavlja, da se v?asih lu?i (ko je na funkciji AUTO) same ugasnejo in armaturka mo?neje zasevti, ?eprav po vgradnji tega modula to nebi smelo biti :angry2: .

 

Kako naj re?im ta problem, da bi imel tako kot je imela M3 letnik 2009-na AUTO so skoz gorele kratke lu?i, armaturka pa se je pri?igala in uga?ala glede na dnevno svetlobo. Ne bi rad izgubil tudi garancije. Mi lahko kdo pomaga :( .

 

YavarYe X6V6? Boss? :blush:

 

Pa to je v vseh mazdah....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ste glih pri tej debati o dnevnih lu?eh: Men so ugradil tisti modul na uradnem servisu, da se lu?i pri?gejo same, armaturka pa glede na zunanjo svetlobo. Rezultat je bil ta, da se kratke lu?i vedno pri?gejo, armaturka pa skoz zatemnjena (stikalo na funkciji AUTO), kakor bi normalno imel pri?gane lu?i. Sedaj pa se mi pojavlja, da se v?asih lu?i (ko je na funkciji AUTO) same ugasnejo in armaturka mo?neje zasevti, ?eprav po vgradnji tega modula to nebi smelo biti :angry2: .

 

Kako naj re?im ta problem, da bi imel tako kot je imela M3 letnik 2009-na AUTO so skoz gorele kratke lu?i, armaturka pa se je pri?igala in uga?ala glede na dnevno svetlobo. Ne bi rad izgubil tudi garancije. Mi lahko kdo pomaga :( .

 

YavarYe X6V6? Boss? :blush:

 

?e so ti vgradili ta modul in si ga pla?al lepo zapelji nazaj pa naj ti uredijo tako kot se zagre. S tem modulom bi morale lu?i skos goreti le armaturka bi se ti morala zatemnit oz. osvetliti ?e je dan.

 

Glede na to kar pravi? je modul ali crknil ali pa izgubil kontakt.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so ti vgradili ta modul in si ga pla?al lepo zapelji nazaj pa naj ti uredijo tako kot se zagre. S tem modulom bi morale lu?i skos goreti le armaturka bi se ti morala zatemnit oz. osvetliti ?e je dan.

 

Glede na to kar pravi? je modul ali crknil ali pa izgubil kontakt.

 

?e preden gre? pa mogo?e neumen izpade? (brez zamere!!) daj stikalo na pozicijo normalnih lu?i, zavrti gumb za osvetlitev skrajno desno potem pa ga pritisni v pozicijo da se osvetlitev zatemni (slab?a osvetlitev)

 

?e je v tej poziciji stikala osvetlitev na?timana na najja?o ti stikalo auto ne bo preklapljalo, poizkusi v CX-7 je tako da z gumbom za osvetlitev 'pove?' auto poziciji kako naj dela

 

japan all the way......noro (?e enkrat vsaj pri meni)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e preden gre? pa mogo?e neumen izpade? (brez zamere!!) daj stikalo na pozicijo normalnih lu?i, zavrti gumb za osvetlitev skrajno desno potem pa ga pritisni v pozicijo da se osvetlitev zatemni (slab?a osvetlitev)

 

?e je v tej poziciji stikala osvetlitev na?timana na najja?o ti stikalo auto ne bo preklapljalo, poizkusi v CX-7 je tako da z gumbom za osvetlitev 'pove?' auto poziciji kako naj dela

 

japan all the way......noro (?e enkrat vsaj pri meni)

 

ja sam kakor kol... lu?i mu s tem modulom ne bi smelo uga?at :ne vem:

 

Prijavljena na varno vo?njo 30.5. Yeah :jupiii:

 

bravo :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam kakor kol... lu?i mu s tem modulom ne bi smelo uga?at :ne vem:

 

 

Pazi so 4je moduli, in njemu o?itno dela auto modul kot je treba na svetlobo, torej nima DNEVNIH lu?i....

 

Sedaj pa se mi pojavlja, da se v?asih lu?i (ko je na funkciji AUTO) same ugasnejo in armaturka mo?neje zasevti, ?eprav po vgradnji tega modula to nebi smelo biti .

To je funkcija senzorja za svetlobo. Vpra?anje je ?e si ti res prepri?an da takrat ugasnejo lu?i, ?e ja potem nima? priklopljenih dnevnih lu?i - ?e je tako potem tvoj avto tudi ko ga v?ge? v?ge BREZ lu?i.

 

Je tako?

Namre? tovarni?ki priklop pa nam naredi da avto v?iga z glavnimi lu?mi :angry2:

 

In to kar ima? ti si vsi mazda?i zelimo, ker das samo dnevne lu?i posebej in si zmagal :)

 

Za CX-7 (za vse je isto samo druge kode)

 

E22367890A 1 (W/O AUTO HEAD LAMP>W/O RUNNING LAMP) Price

E22767890A 1 AN (E227-67-890B)

(W/AUTO HEAD LAMP>W/O RUNNING LAMP)

- 071201

ER*9** -112527 Price

E22767890B 1 (W/AUTO HEAD LAMP>W/O RUNNING LAMP)

071201 -

ER*9**112527- Price

EH14677R0A 1 (W/O AUTO HEAD LAMP>W/RUNNING LAMP) Price

EH1567890A 1 AN (EH15-67-890B)

(W/AUTO HEAD LAMP>W/RUNNING LAMP)

- 071201

ER*9** -112527 Price

EH1567890B 1 (W/AUTO HEAD LAMP>W/RUNNING LAMP)

071201 -

ER*9**112527-

 

Ti ima? tega v celoti boldanega

 

In ?e gre kdorkoli na servis izklopiti dnevne lu?i ko?ta 300? ker mu zamenjajo ta modul....ki opravlja potem samo auto funkcijo brez dnevnih lu?i, sedaj pa imajo nove W(with) auto in running (dnevne) lights...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak... ?ist zmeden sem - Jures, kaj pol recimo rabi?, ?e bi hotel imeti takole:

 

OFF pozicija - vse ugasnjeno ... dodal bi posebne LED dnevne lu?i, ki bi gorele, gorela bi tudi armaturka an full

 

Pri?gane lu?i - Pri?gane normalno kratke lu?i ... LED dnevne lu?i ugasnjene, armaturka gori z zmanj?ano svetilnostjo

 

AUTO... avtomatsko preklapljanje med OFF pozicijo in pri?ganimi lu?mi glede na zunanjo osvetlitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak... ?ist zmeden sem - Jures, kaj pol recimo rabi?, ?e bi hotel imeti takole:

 

OFF pozicija - vse ugasnjeno ... dodal bi posebne LED dnevne lu?i, ki bi gorele, gorela bi tudi armaturka an full

 

Pri?gane lu?i - Pri?gane normalno kratke lu?i ... LED dnevne lu?i ugasnjene, armaturka gori z zmanj?ano svetilnostjo

 

AUTO... avtomatsko preklapljanje med OFF pozicijo in pri?ganimi lu?mi glede na zunanjo osvetlitev.

 

ĐIZS....:)

kar se ti?e modula potrebuje? W/ AUTO lights in W/O (without) running lights

 

dnevne lu?i pa ?isto zase svoj rele, ki se v?ge ko v?ge? avto in izklopi ko se v?gejo glavne lu?i

 

kako pa preklapla na armaturki pa ne ve? dokler ne proba?.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx

 

se prav, ?e samo zamenja? tale modul z obstoje?im dobi? OFF res OFF. Za dnevne ledice mi je jasno, da pride modul zraven z nakupom teh lamipic ampak dokler si ne omislim, drugega modula mi nakup dnevnih lampic ni? ne pomaga :(

 

Se prav 300? na servisu, kaj pa direktno naro?ilo oz. s katere strani ma? tale info.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx

 

se prav, ?e samo zamenja? tale modul z obstoje?im dobi? OFF res OFF. Za dnevne ledice mi je jasno, da pride modul zraven z nakupom teh lamipic ampak dokler si ne omislim, drugega modula mi nakup dnevnih lampic ni? ne pomaga :(

 

Se prav 300? na servisu, kaj pa direktno naro?ilo oz. s katere strani ma? tale info.

 

www.allmazda.net

 

preverit je treba na servisu drugac za 6ko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

167? me pride... huh... ni poceni, ?e ?e ostale stro?ke vra?unam

 

?e bo ?e kdo iskal je tale del GS1G67890A

 

na servisu al na tej strani? na strani je 167?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pr nama je obhod jezera ?e stalnica,?e gor zaideva...uro in pol lu?tnega sprehoda :punk:

 

Za mene kot super duper"atleta" nisva ?la po?as pa sva rabla skor 2 uri, pa brez pija?k in sladoleda, v 1,5 ure mor? ?a kar malo laufat.

 

Je pa res da sem naredu cca 50 posnetkov okolice, kar pa tud zahteva neki ?asa.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mene kot super duper"atleta" nisva ?la po?as pa sva rabla skor 2 uri, pa brez pija?k in sladoleda, v 1,5 ure mor? ?a kar malo laufat.

 

Je pa res da sem naredu cca 50 posnetkov okolice, kar pa tud zahteva neki ?asa.

 

Si pa naredu v Monzi po moje povpre?no ene 4km/dan....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Bossu in Juresu za in?trukcije :notworth: . Bom probal z nasveti in javim kako in kaj. V vsakem primeru pa bom poklical servis injih malo vpra?al za zdravje. ?udno je res, ker se lu?i v?asih kr same ugasnejo na AUTO, ?eprav se s tem modulom ne bi smele in to v?asih kr med vo?njo. Pol pa bulim v armaturko k norc kdaj se bodo ugasnile ali ?e grem kam dale? preklopim kr na on in je to to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstori a ja tako te?kko na roke pri?igat te qur?eve lampe in pol dnar stran metat za stvari ki so na roke najbolj simpl in najbolj ziher ?

 

A boste babo tud na auto nategnl ? :hudicek:

 

Si pa naredu v Monzi po moje povpre?no ene 4km/dan....

 

Pomoje je blo tam ve? kot 4 km na dan.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e totalno zaspan parkiru 4,70 m Renoja u en plac kje je prej bil Polo, pa sm se lep cajt matru da nism nobenga butnu in jasno - ?lo je total na knap, Polo pa je mel ?e ohoho placa na istem mestu! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena SLABA slikca.

Je pa tole samo za test, ko sfini?iram zadevo bo bol? kot bi japonci naredil. :hudicek:

post-3-1273556982_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.