Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

To?no, zdaj pa samo ?e zrihtat, da se bo prilagajala na zunanjo svetlobo in da bodo lu?i skoz gorele...Tnx ?e enkrat.

 

Si bil tolk navdu?en, da sem bil prepri?an, da ti zdej vse deluje, vidim pa da bistvo problema ?e vedno ostaja in verjetno brez menjave modula ne bo ?lo :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z veseljem zamenjam modul s teboj, ce si za in seveda vse dela.

 

Vec jutri, grem na avion.lp

 

Dejva se dobit ob prilki pa pohledava - iz kje si ti

P.S. I am back

 

Iz Slovenj Gradca. Jaz sem za.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Slovenj Gradca. Jaz sem za.

 

Se sli?iva ?ez teden, lahko uletim.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slikovni material:

 

Objavljena slika

 

dobra cesta ;):):bravo:

 

majkemi, to mora biti nogam prijazno po takem rolati... ne pa po vsem ?odru na plo?nikih in kolesarskih ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

usposobil Jabuko...

 

izgubil vse kontakte -> move to Jamralnik :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to je nemogo?e saj vse kar da ven apple je pa ja najbolj?e in bulletproof :blush:

 

mheh... je blo bulettproof skoraj leto dni, tokrat pa se mu je obrnilo in je ?lo v maloro ...

 

dobil slu?beno E52 namesto Jabke... moram priznati, da je Nokia ?e vedno zakon :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo ?li v de?elo pal?kov pri Celovcu, pal?kov da se ti zrola.... :rolleyes: Dru?in iz vasice gurk jih izdeluje od 1935. majo lu?ten vrt/park z vlakcom....mal za du?o in otroke

http://www.zwergenpark.com/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo ?li v de?elo pal?kov pri Celovcu, pal?kov da se ti zrola.... :rolleyes: Dru?in iz vasice gurk jih izdeluje od 1935. majo lu?ten vrt/park z vlakcom....mal za du?o in otroke

http://www.zwergenpark.com/

 

Super...a je ?L u?ival? Mi gremo tudi...drug let :(

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo ?li v de?elo pal?kov pri Celovcu, pal?kov da se ti zrola.... :rolleyes: Dru?in iz vasice gurk jih izdeluje od 1935. majo lu?ten vrt/park z vlakcom....mal za du?o in otroke

http://www.zwergenpark.com/

 

Jebenti, smo se skor sre?al, mi2 sva tud malo kruzala po avstriji in iskala pumpo z LPG, pa sva najda samo une z ERDGAS. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super...a je ?L u?ival? Mi gremo tudi...drug let :(

 

Oba sta ?e v pogonu ne sam veliki

 

Jebenti, smo se skor sre?al, mi2 sva tud malo kruzala po avstriji in iskala pumpo z LPG, pa sva najda samo une z ERDGAS. :angry2:

 

V Avstriji ima k sre?i Agip na voljo LPG, tako da v GPS samo Agip vnesti - jaz sem se mimo 2h peljal.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Shuj?u sem. Edin ?e je gravitacija nehala delovat pa tehtnca la?e :P

 

Mora? mal med vrsticami brat... :D Iwar bi te rad videl v kaki bolj oprijeti maj?ki pa se ni upal direktno vpra?at, da ga ne bi pol tauko po Gorenji vasi s kolom lovil. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.