Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Nimam pojma kdaj je to ratal, niti kdaj je u?la, ker smo obe z Lino ful pazl. Lina mi je sicer 1x u?la in bi za njo ?e razumela kdaj in kako je ratal, za Tio mi pa res ni jasno.

 

Pa tud zredila se ni ?ist n?, in 14dni nazaj tud veterinarka ni opazla, da je breja. Kar je ?e najbolj ?udno od vsega, ?e se mene pra?a :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha,..mislm da ni potrebe po tem. Raj verjem v enga zlo iznajdljivga psa, ki mu je ratal najdt luknjo v ograji :D

 

Pa v tvoji tiji tud. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega (Hro?? Vine - Mazda6) u?eri dubu otroka, pa se dans mav dobimo, najprej mav fuzbala pol pa (neki malga) nazdravt! :danzoman::bravo::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V uporabo dobil 700 ccm petardo, sam ovinke pri ve? kot 100 km/h bolj slabo po?ira, druga?e pa petarda.

Top speed 140 km/h. :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm spal skor celih 5ur, glede na to, da sm bil neki ?ez 23h ?e na dolenjskem to niti ni slab dose?ek! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa se bom hvalil ko bom polo?il 45 kvadratov tlakovcev za mojo M3 podlaga pripravljena-?akamo tlakovce ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

700 ccm + turbina trga gate. :bravo:

 

A ma? Smarta coupe? ?koda, da v EU nimamo kak?ne K-cars klase. Realno bi 80% me??anov (LJ) lahko imelo tak?ne avtomobile pa bi bilo manj onesna?enja in ve? parkirnih mest. <_<

 

OK, da se pohvalim, RS182 vs RS197 sta oba enako hitra, v bistvu moj bolje vle?e ampak unega re?uje kraj?i menjalnik. Skratka izena?eno. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma? Smarta coupe? ?koda, da v EU nimamo kak?ne K-cars klase. Realno bi 80% me??anov (LJ) lahko imelo tak?ne avtomobile pa bi bilo manj onesna?enja in ve? parkirnih mest. <_<

 

 

 

Itaq smart je zakon, pospe?ke do cca 120 ma take na noben drug nima za burek.

Pa blowoff se tako dobro sli?i da ima skoz ugasnjen radio. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes peljala lubico po 100 maljon letih v avtopralnico :danzoman: Sicer je potem padlo 5 kapl de?ja, ampak je ?e vedno naaaaajlep?a v na?i ulici in ?estih sosednjih :wub:

Naslednji teden pride pa na vrsto ?e poliranje haube in spojlerja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu izpit za voditelja ?olnov.

 

Moja draga se je odpovedala nakupu avtomobila tako, da imam proste roke za nakup jahtice :D

 

 

UUUUUU ?estitke :)

veselo jadranje ozirima furanje po vodi ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu izpit za voditelja ?olnov.

 

Moja draga se je odpovedala nakupu avtomobila tako, da imam proste roke za nakup jahtice :D

 

Bravo Boss :bravo: jahtica do 24m?

Mi smo pa lih u?er pejlali registrirat na? ?oun, da bom lahko na morju spet glisirala :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu izpit za voditelja ?olnov.

 

Moja draga se je odpovedala nakupu avtomobila tako, da imam proste roke za nakup jahtice :D

 

Tam pa nimas izbire - samo navor !! :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam pa nimas izbire - samo navor !! :)

 

Pa da se mu zama?i DPF, ti pa si ?kodo?eljen !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.