Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pravjo da se dobro blago samo hvali, torej se tut tale makina; :P

 

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/gola-...-italijane.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram zelo pohvalit plinskega Toma?a iz Gorenje vasi (SIgas), ki se je u?eri kar namatru z mojmu Renoltam, pa zdej leti (in ne trokira) k marija! :danzoman:

 

(To da ma pa neki elektronka ba?e - hodi mi v varnostni program, pa sodi ?e v jamralnik, ampak jebiga Renoja) :harhar::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj dana?nji ulov: morski pajek 0,35kg...najbolj strupena jadranska riba :hudicek:

pa tudi ena najokusnej?ih :harhar: ...pajkova ko?a na panuli je najbolj?a vaba za zobatce :bravo:

sam kaj ko nimam motorja na ?olnu :( pa drugi?

post-245-1281350964_thumb.jpg

post-245-1281350997_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobro si zjebal pugija :D

 

Samo kolk je bilo pa adrenalina ?e pred dirko zaradi tega. Sva bila v?tric v boksih in ?akala na ?tart. Sam sem s sovoznikom debatiral ?e je res S16 (nalepka na boku ampak ni bil v resnici S16 kar sem ugotovil kar hitro) un je pa tut gledal moj avto ves zaskrbljen. No na progi sem res hitro dojel, da ga dohajam brez te?av. Pa Fiesto ST sem ujel ker je za?ela zadnja in se mi je umaknila.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, a kak?ne nesre?e se na sre?o niso dogajale al je blo vendarle kej? :blush:

 

Kaj in kok HP, pa vozi t.i. King Hondojcev? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa zato bolj zanimiv trenutek. :P

 

Tisti pri ?anku? :hohoho:

 

Enega na posnetku sem pa prepoznal. Pred leti sva mal dirkala iz Kamni?ke Bistrice pa se mi je naprej odpeljal ?ele v Kamniku pri barutani ko sem odnehal. Takrat je on imel eno nabru?eno hondo, jaz pa seveda svojo dizelco karavan s 120kojni in enim oslom. Pozneje se je zgovarjal na mokro cesto.

 

Symon, ?estitke za rezultat.

 

M

 

Moj dana?nji ulov:

A zna kdo razlo?it zakaj ribi?i pri fotografiranju rib za primerjavo velikosti kot "geolo?ko kladivo" vedno uporabljajo otro?ke ro?ice? :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, a kak?ne nesre?e se na sre?o niso dogajale al je blo vendarle kej? :blush:

 

Kaj in kok HP, pa vozi t.i. King Hondojcev? :P

 

Nesre?e so ?al bile. En Smart je letel ven in zbil hladilnik v 2. ovinku (po tistem ko jaz prehitim Peugeota, potem je tam ?e nekaj ljudi ?lo ven, na koncu je prijatelj zaklju?il time attack ker je zletel malo bolj spektakularno in ?el preko gum v breg. Ampak ni bilo ni? resnega k sre?i.

King ima original 130hp in ene 900kg z njim vred, dobre gume pa nasploh ima avto samo za na dirke. Malo me mika, da bi si naredil en avto samo za kaj tak?nega, da se lahko normalno pelje? v sslu?bo z daily driverjem in se ne sekira?, ?e ti tam kaj gre... sramezljiv

 

Symon, ?estitke za rezultat.

 

Hvala. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj dana?nji ulov: morski pajek 0,35kg...najbolj strupena jadranska riba :hudicek:

pa tudi ena najokusnej?ih :harhar: ...pajkova ko?a na panuli je najbolj?a vaba za zobatce :bravo:

sam kaj ko nimam motorja na ?olnu :( pa drugi?

 

Mrcina :) ?e se mi spravimo lovit na bilokaj (panula, jigging...), je garantirano 80% ulova paukov. En manj?i problem je pa, ?e na tursko ujame? 4 pajke naenkrat... Na 4m gumenjaku :rolleyes:

Kje pa si druga?e? A zobatec ?e plava? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mrcina :) ?e se mi spravimo lovit na bilokaj (panula, jigging...), je garantirano 80% ulova paukov. En manj?i problem je pa, ?e na tursko ujame? 4 pajke naenkrat... Na 4m gumenjaku :rolleyes:

Kje pa si druga?e? A zobatec ?e plava? :D

 

Opa ti 'panula?' bravo bravo...jaz sem kar od??ipnil laks vklju?no s trnkom :ninja:

Jaz sem na Kor?uli - Brna, kjer ni glih dosti ribe...Lovim le z obale

Zobatec ?e plava, samo tukaj je zelo redek :( na Lastovu jih je dosti...

post-245-1281511280_thumb.jpg

post-245-1281512317_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa ti 'panula?' bravo bravo...jaz sem kar od??ipnil laks vklju?no s trnkom :ninja:

Jaz sem na Kor?uli - Brna, kjer ni glih dosti ribe...Lovim le z obale

Zobatec ?e plava, samo tukaj je zelo redek :( na Lastovu jih je dosti...

 

?e se bo? tok hvalu bo? kmalu dobil kake zelene 'prijatelje' v obisk :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeeeeeeee u?eraj bil na ko?arki danes letim na nogomet ju3 pa v bolnico :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeeeeeeee u?eraj bil na ko?arki danes letim na nogomet ju3 pa v bolnico :(

 

Lepo, jest sem tud glih kar pri?el s tekme - fenomenalno vzdu?je :jupiii: ... hvala bogu, da sam pozitivci hodijo na tekme in da nerga?i in pljuva?i ?ez vse mogo?e ostajajo doma in ne kvarijo vzdu?ja. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans delam malo ali ni?...sj ne da sm u?er kj ve?, ampak useen :P

 

Za tega minimalca kok dobi?, je ?e to preve?! :hudicek::P

 

U?er sm se kopal v Ivar?kem jezeru, noooro! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.