Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Z enodnevno zamudo, vendarle je mazdojka prispela v doma?o gara?o :aaaaa::hudicek::jupiii:

 

saj ve?

post-2637-1339738663_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z enodnevno zamudo, vendarle je mazdojka prispela v doma?o gara?o :aaaaa::hudicek::jupiii:

 

sem vidu pri pelkotu...mi je reku, naj grem en krog in povem kaj se mi zdi

rezultat: tezil sem mu, naj naredi se men, da gre tko :D

mater motor vlece takoj in to velik boljs od moje prdulje...

edin moja je boljsa v voznji

 

cestitke :cheers:

zdaj pa notranjost pucat

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rezultat: tezil sem mu, naj naredi se men, da gre tko :D

mater motor vlece takoj in to velik boljs od moje prdulje...

edin moja je boljsa v voznji

Pomoje zato ker so pri tvojem ?e zamorili motor zaradi emisij. Ker konjev imata itak oba 110, ?e se ne motim?

 

Ja pa ti ima? zdaj kul podvozje ?e se ne motim?

 

 

 

Aja da se pohvalim, pay day! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, tastara ima 115KM oz. 85KW pa verjetno vsaj kakih 100 do 200kg manj?o osnovno te?o. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje zato ker so pri tvojem ?e zamorili motor zaradi emisij. Ker konjev imata itak oba 110, ?e se ne motim?

 

mislim, da ma ta miata par predelavc :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, tastara ima 115KM oz. 85KW pa verjetno vsaj kakih 100 do 200kg manj?o osnovno te?o. :)

 

No za konjenico ima? prav (plus, ja Deeyan ima pomoje prav da ni ?isto serijski motor?) razlike v te?i pa ni 50kg sem ?e enkrat nekaj gledal. ?e bi imela NB od NA 200kg ve? bi bila te?ka kot zadnji Clio RS pa ga je nekaj ve? skup. :aaaaa:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

podvozje mam res zakon, zavore tud, no pa tud od servisa dalje je poraba zakon (zadnjic tankal 40l/ 600km)

motor pa je zamorjen

 

 

40l/600km???

 

Jest sem najve? do zdej 550km naredu z 42l

Moram o?itno tut jest mal do Pelkota svojo zapelat :D sam morm prej ?e bremze nabavit, da ne bom 2x hodu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi, ampak cifra pa sodi v Jamralnik, absolutno. <_<:rolleyes:

 

glede cifre je ?e kr ql, kar se pa na?ina pla?ila ti?e bi pa blo za jamralnik :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, 40/600 je 6.7 kar niti ni rekord (sam glede na voznje, mal mesta, avtocesta in odprte ceste je to zelo dobro)

 

lani je ratal tud pod 6.5, ampak vse bolj ali manj odprte ceste

 

jst se raj pohvalm s kakimi dobro speljanimi ovinki, sam rab? mal ve? KM pa tud poraba je pol taprava. Sam ?e bi gledu sam na porabo bi se obesu pa raj dizla kupu :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalt moram h?erko (29 mescev), ki je iz dneva v dan bolj pridna, je pa tudi pravi govorec, zdej v svojih stavkih uporablja; mogo?e, ampak, seveda, bomo videli in nisem prepri?ana, itd. Skratka mala pametna ?verca, fotru v max. ponos in pa ful sem vesel da je tok pozitiven mali ?love?ek, skoraj nikol ne joka ali pa me kej izsiljuje (ko gledam druge otroke kak?ne ?ove prikazujejo v javnosti, si dostikrat samo re?em WTF). Na lestvici od 1 do 10, dam tamali 11,5! :jupiii::rozico::rispekt::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri z Neykotom (Mercedes gangsterjem) osvojila prvega 2-tiso?aka v sezoni 2012. Sledilo je pa ?e kopanje v Klopinjskem jezeru, noooro! :punk::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no vsaj pred bajto ni ve? off road.

 

@JureS, ?e te je strah da bi folk preve? vedel osebnih stvari o tebi (kot si enkrat napisal glede tega foruma), pol ni lih preve? pametno lepit slikce domovanja in bli?nje okolice, kjer se vidi kaj imate na vrtu itd. (zraven ?e nekdo pove?e ko napi?e? kdaj in kolko dni bo? v Bukare?ti, od kdaj do kdaj v Parizu, Budimpe?ti, itd., pa je takoj lahko kaka neprijetnost). To je samo moje mnenje (dobronamerno pa?). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no vsaj pred bajto ni ve? off road.

 

No jaz sem pa v Nedeljo dokon?al z postavitvijo Robnikov okoli hi?e, sedaj me pa ?akajo ?e tlakovci do jeseni jih moram polo?it.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.