Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Postavlja se vpra?anja ali si v podzavesti vedel, da ti bo po?ila guma in si zato pravo?asno nabavil rezervo ali pa je guma po?ila ravno zato, ker si nabavil rezervo :hudicek: **

**spet sem preve? Slavoja ?i?ka poslu?al

 

To so zgolj tvoje teorije zarOte

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so zgolj tvoje teorije zarOte

 

Mogo?e pa res in ker smo v kozmusu vsi nekako povezani sem lahko, tudi sam kriv za njegov po?en ventil?ek sploh zato, ker nisem poblendal nazaj - le kdo bi vedel :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal pozno ampak vseeno. V Kopru sem se preva?al z limuzino + 3 mi?nimi ?tajerkami, ki nas je na koncu odlo?ila pred klubom El Pirate. Vo?nja in "dostava sta bila nagrada za dobro uvrstitev na poker turnirju pod koprsko taverno B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e pa res in ker smo v kozmusu vsi nekako povezani sem lahko, tudi sam kriv za njegov po?en ventil?ek sploh zato, ker nisem poblendal nazaj - le kdo bi vedel :hudicek:

 

ventil je ze prej pocu tko da ni nc povezano stabo. :harhar:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kat-animacijski tim ti je znan?

 

Nope - a to so kak?ni taki, ki "lepoto" prodajajo :ne vem:

 

ventil je ze prej pocu tko da ni nc povezano stabo. :harhar:

 

ufff, oddahnu sem se ... zadnje ?ase je tud na forumu tolk nekih teorij zarote, da pa? ?loveka primejo dvomi :hudicek::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sva s staro mamo cel kup balkonski ro? "naflancala", no to so Surfinije, niso kak?ne posebne ro?ce, ki bi mi prina?ale kak?ne denarce, so pa moje najlub?e barve - vijoli?ne! :vesel::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 dni nazaj pisu dopust za nasledni petek, soboto in nedeljo ( petek za pripravo avta, sobota in nedelja za mazda piknik :bravo: ) in ?ef mi ga je odobriu :D:bravo: ... ko se bom jest lu?ten meu bojo mogli sodelavci delat ke imajo delavni vikend ... :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?timu za okoli 300 - 400 Gb muske na zunanji disk za dana?nji piknik s prijatelji

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist premal. moja cela kolekcija je 50gb pa ?e tega nism vsega poslu?u ka da fak ma? ti?

 

materjal za ?urko je prpravlen ... ubistvu mam use komade k se jih rabi na ?urki tko da mi noben nemore te?it da nimam kk?nega komada :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sploh to pomeni neki GB? ?zmeden?

Ko sem bil mlad (pred davnimi leti) se je pripravljenost na ?urko merila v koli?inah hmeljevega napitka.

 

Mogo?e pa je GB kratica za gajbo? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sploh to pomeni neki GB? ?zmeden?

Ko sem bil mlad (pred davnimi leti) se je pripravljenost na ?urko merila v koli?inah hmeljevega napitka.

 

Pjace je blog ze tko al to prevec ... :rolleyes:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap! :jupiii: Danes ?e karte za 4 kroge kupim potem pa en mesec ?akanja, no?nih mor in meditiranja... :blush:

 

?e kr zdj raj za?elim mnogo u?itkov! :bravo: ?e se pa ?e kak RS rekord spotoma podre pa ?e tolk bol? :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.