Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dobil te?ko pri?akovane ?arnice za gumbe klime pri mazdi6, ?aral sem jih 1 mesec pa ?e v tem mescu sem zamenjal ve? prodajalcev ker vsi so imeli to na zalogi dokler nisem naro?il, ko pa sem naredu naro?ilo pa so se za?eli problemi.

Tist ki mi jih je pa na koncu zrihtal, sem pa mu pobral vso zalogo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej to pa nisi naredu po gorensk :):jezicek:

Bravo tako se dela :prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprogramiru telefon in NFC-je, da se ne jebem ve? po menijih al pa neki od oka.

Se vsedem va avto samodejno ?tarta BT in se pove?e na papigo, predno grem iz avta pa spet do NFC in se vs izklju?i, pridem na ?iht, samo pribli?am telefon in mi za?ne laufat ?iht, konc ?ihta s5 samo pribli?am telefon in avtomatsko se mi ure pi?ejo v tabelo excela.

 

Hvala Sony za NFC tage.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel dva dni smu?anja in dve no?i ?uranja....Sella Nevea OK...sam to je pomoje najbolj sen?no smu?i??e na svetu...sonce v celmu dnevu na 50m2 smu?i??a.....v?eraj pa v Vi?arjah...lu?no smu?i??e...sam poledenelo v 3pm...tolk kot so pa v?eraj re?evalci smu?arje prepeljali po smu?i??u pa ?e nisem videl (v 6 urah 5 komadov), zgelda so kolena ?la kot za stavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj poledenelo ,kaj ni? ne solijo po progi! Bo treba mal darsovce nakurit :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bo slo use kot je treba bom konec tedna ponosen lastnik celotne kolekcije 323f BA motorjev, skupaj z avti da nebo pomot :D

 

ne, pa ne, 2.0 V6 nima? :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e neki ?asa sm si hotla dat nardit, zdej pa mam - 2 nova uhan?ka :ouje:

 

ho?mo dokaz :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok ste perverzni :P

 

Saj ga sam zanima ali je bilo v Ljubljani, Kranju.....teb grejo perverzne misli po glav

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o sem ostal v slu?bi (upam da bo sedaj mir), je bila pa ?iv?nost na vrhuncu zadnje dni :(

Je pa vseskupaj ?udno, ko je ?lovek vesel da ni izgubil slu?be ampak se vseeno ne more? nekako veseliti ker si oz. bo? izgubil ?e kar nekaj sodelavcev. V cajtngih pi?ejo o 9 odpu??enih (ja za nedolo?en ?as), hkrati je pa ?e skoraj enkrat toliko tistih ki jim za dolo?en ?as ne bodo podalj?ali, kar se ne ?teje kot da je odpu??en....jebemti te krivine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm nice!

Za 1x sta ?e devi?ka uhana not ko pa jih zamenja? pa le naredu update :prstgor:

meni v?e?kano :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj kupil z zelo dobrim popustom polprofesionalne pancerje tako da bodo jutri v Bak Kleinkirchheimu kante tako trpele da joj, moje noge pa tud :jupiii: ...sem na?el ?e en ?port ki mi je top shit.

Moram pa priznat da so ?portne trgovine (hervis,intersport) tako gnilo zalo?ene da mi je bilo kar slabo, da ne govorim da imajo samo neke ?udne modele....na koncu sem dobil pri slo privat malemu trgovcu zelo dobro zadevo s 40% popusta...kon?no se tudi pri nas nekaj premika v tej smeri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nebi slu?ajno po smuki pisal v temi JAMRALNIK :)

Drga? pa tist kar je dobr stane,kar pa je na razprodajah pa tud hitro gre! Grega pust smu?anje vr? se na motoristiko :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.