Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Fuuul sem vesel, no poglejte si zakaj;

 

http://tvslo.si/predvajaj/superveleslaloms...ava2.155698277/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S trenutno po?iljko snega u?ival 6 ur ko sam vrag :hudicek:

 

 

Aja pa v kratkem bo eno leto odkar vozim zadnji pogon in sm z njim tud zasvojen :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S trenutno po?iljko snega u?ival 6 ur ko sam vrag :hudicek:

Aja pa v kratkem bo eno leto odkar vozim zadnji pogon in sm z njim tud zasvojen :bravo:

 

Ma brezveze ta rwd, to se sam vrti skos.... torque steer he bol? :P

 

 

Ravnokar ponovno skidal celo ulico, da bojo o?a lahko ?li v slu?bo :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej mam pa poln k**** tega angle?a, za?el sm z brezpla?no reklamo za njegovo trgovino :rolleyes:http://www.fordprobestore.co.uk/store/ u glavnem batne obro?ke mi po?ilja ?e skoraj leto dni :vskalo: ko sm mu za?el pisat o vrnitvi denarja na maile sploh odgovarju ni ve?, tak da NE KUPUJTE prek te strani!

 

o?itno se neki dogaja :bravo: model ma za svojo trgovino posebej odprt podforum na 323fclub.com in sm ga kontaktiru tam. Prav, da je bil moj mail avtomatsko dodan na belo listo. Zdej mo?no, da res ker sm mu kr naprej po?ilju maile, al pa se je tolk ustra?u.

 

U glavnem u pondelk, ko bo v pisarni bo zadevo preveru :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno se neki dogaja :bravo: model ma za svojo trgovino posebej odprt podforum na 323fclub.com in sm ga kontaktiru tam. Prav, da je bil moj mail avtomatsko dodan na belo listo. Zdej mo?no, da res ker sm mu kr naprej po?ilju maile, al pa se je tolk ustra?u.

 

U glavnem u pondelk, ko bo v pisarni bo zadevo preveru :aaaaa:

 

 

Verjetno je bil tvoj mail dodan na crno listo (blacklist) :cheers: , ker ce bi bil na beli listi (whitelist), bi sel skozi brez kaksne spam kontrole :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je bil tvoj mail dodan na crno listo (blacklist) :cheers: , ker ce bi bil na beli listi (whitelist), bi sel skozi brez kaksne spam kontrole :D

 

nvem, reku mi je whitelist :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer bolj redko uporabljen terminus- bi pa tvoj mail dobil, ?e bi bil na whitelist, ker to pomen da te je sam administrator, odkljukal da nisi problemati?en, tko da al te vle?e za nos :hudicek: ali si pa bil na blacklisti.

 

bomo vidl kaj bo u pondelek reku, v nasprotnem primeru se bo brezpla?na reklama kot rja ?irla naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldan sem z eno fajno gospodi?no zmenjen, ki bi jo g. F1 Ali?i? garant komentiru; uuuuu, ulala. :cheers::rozico::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e v kratkem dobimo novega Mazda?a (je samo ?e vpra?anje dokon?ne cene) in sicer se gre za tole vozilo http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6804424&show=1

 

Kaj je pa najbolj pomembno je to da se osebo prepri?a da gre iz Seata DIZL na Mazdo bencinarja :jupiii::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e v kratkem dobimo novega Mazda?a (je samo ?e vpra?anje dokon?ne cene) in sicer se gre za tole vozilo http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6804424&show=1

 

Kaj je pa najbolj pomembno je to da se osebo prepri?a da gre iz Seata DIZL na Mazdo bencinarja :jupiii::hohoho:

 

Ja pa naj zamenja z uklopkom....?e bo seveda pripravljen dopustiti, da ego vozi S in ne VW

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe...ma kupuje ta napol kombi, da nalo?i robo za firmo notri...dobr so cene padle. Sam ?e mal so mu?ke, zase?en na leasingu, ni enega klju?a, je pa na gami servisiran (sem kolegu vse povedal kako naj preveri)....zdej sem mu pa ?e rekel naj zbije ceno za toliko kolikor staneta nova klju?a in preprograminranje in vsaj ?e ceno za servis (je bilo decembra eno leto od servisa-avto stoji)...zdej pa ?aka odgovor leasing slu?be, ?eprav pravijo da je bil avto ?e ocenjen kot z enim klju?em...kr neki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe...ma kupuje ta napol kombi, da nalo?i robo za firmo notri...dobr so cene padle. Sam ?e mal so mu?ke, zase?en na leasingu, ni enega klju?a, je pa na gami servisiran (sem kolegu vse povedal kako naj preveri)....zdej sem mu pa ?e rekel naj zbije ceno za toliko kolikor staneta nova klju?a in preprograminranje in vsaj ?e ceno za servis (je bilo decembra eno leto od servisa-avto stoji)...zdej pa ?aka odgovor leasing slu?be, ?eprav pravijo da je bil avto ?e ocenjen kot z enim klju?em...kr neki.

 

no sam pol naj ve, da ?e je 7 sede?na je ful manj prtlja?nika, kot 5 vratna, ker zica, ki se jih ne da odstraniti pobereta kar nekaj litrov proti 5 vratni

 

Klju? pa stane 300? plus....in ne vem ?e se ga da kodirat - MX5 vajper se ni dal.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podrejo se vsi zici, sam en bi ostal ko se gre v nabavo, dost pomeni tud vi?ina ker vre?e se da nabasati tudi v vi?ino :).....smo do zdej smo avto rental za nabavo, se je pa odlo?il da bi kar tega vzel, ?e bodo s ceno skupaj pri?li....meni je ?e vedno bolj?a opcija rentanje dobloja za 40 eur brez omejitve kilometrov...ampak tako se je odlo?il tale kolega...je pa res da za tistih 10-15t km na leto ne rabi dizla...tako da tisti ki bo tega Seata v roke dobil mu bo zadeva ?pilala v nulo ker avto je tip top in SLO porekla.

Glede klju?a sem mu rekel naj vpra?a koliko pride, in je res toliko kot si napisal, in se ga da prekodirati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podrejo se vsi zici, sam en bi ostal ko se gre v nabavo, dost pomeni tud vi?ina ker vre?e se da nabasati tudi v vi?ino :).....smo do zdej smo avto rental za nabavo, se je pa odlo?il da bi kar tega vzel, ?e bodo s ceno skupaj pri?li....meni je ?e vedno bolj?a opcija rentanje dobloja za 40 eur brez omejitve kilometrov...ampak tako se je odlo?il tale kolega...je pa res da za tistih 10-15t km na leto ne rabi dizla...tako da tisti ki bo tega Seata v roke dobil mu bo zadeva ?pilala v nulo ker avto je tip top in SLO porekla.

Glede klju?a sem mu rekel naj vpra?a koliko pride, in je res toliko kot si napisal, in se ga da prekodirati.

 

v tej ceni je nov klju?, mislil sem pri klju?avni?arju da ne gre....

 

V mislih imam ne to da se ne podrejo ampak 5 vratna nima zicov zadaj spljoh - in je veliko globji prtljaznik

5:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6642278&show=1

vidi se globok rob - ki je pomemben ?e vozi? kake visoke zadeve

 

7:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6862837&show=1

 

Te sem jaz skozi s sabo vozil :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.