Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ravnokar ustvaril eno uporabni?ko ime za vse ?lane MK, ki niso registrirani na forumu, da si bodo pod skupnim uporabni?kim imenom lahko ogledali, ?e jih bo kaj zanimalo glede foruma ali pa npr. naleteli na te?ave s svojim vozilom. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel super dan ob in v eni najlep?ih na?ih rek. :P

 

Aja pa Zamor?ek je po dooolgem cajtu ZMAGAL. :vesel::ouje::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel super dan ob in v eni najlep?ih na?ih rek. :P

 

Aja pa Zamor?ek je po dooolgem cajtu ZMAGAL. :vesel::ouje::jupiii:

 

Pa se nakurl te je ko zmaja, zdej si ratu taprav ZMAJ :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem se v?eraj prijetno ohladil na 8-11°C v Diva?ki jami :punk: . V jamo sem peljal zanimive bajkrje iz Bohinjskega moto kluba.

 

A kaj ko smo morali potem it nazaj na povr?je na +34°C. V enem vi?inskem metru se temp. spremeni za ve? kot 20°C :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem se v?eraj prijetno ohladil na 8-11°C v Diva?ki jami :punk: . V jamo sem peljal zanimive bajkrje iz Bohinjskega moto kluba.

 

A kaj ko smo morali potem it nazaj na povr?je na +34°C. V enem vi?inskem metru se temp. spremeni za ve? kot 20°C :hudicek:

 

V petek v Baredinah resilec za eno Nizozemko....tam je 60m strmo gor 14C na 36C sam sesedla se je....

 

Ti koliko je vstopnina? Ko sem zracunal postojnsko sem dal refresh page njihovega cenika pa ni pomagal...100? za familijo....ka si ja nor?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek v Baredinah resilec za eno Nizozemko....tam je 60m strmo gor 14C na 36C sam sesedla se je....

 

Ti koliko je vstopnina? Ko sem zracunal postojnsko sem dal refresh page njihovega cenika pa ni pomagal...100? za familijo....ka si ja nor?

 

Ta temperaturni ?ok zda biti zelo zahrpten. Lansko poletje se mi je napovedala mlada dru?ina iz tujine, ma mamico in dojen?ka :dudek: (star manj kot 1 leto) nisem dovolil v jamo prav zaradi temp. ?oka. Ne vem, kaj so si mislili...

 

No, na?a jama je veliko ve?ja od Baredine in veliko bolj naravna kot postojn.... Za celo familjo bi pri?lo nekaj manj kot 30?.

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta temperaturni ?ok zda biti zelo zahrpten. Lansko poletje se mi je napovedala mlada dru?ina iz tujine, ma mamico in dojen?ka :dudek: (star manj kot 1 leto) nisem dovolil v jamo prav zaradi temp. ?oka. Ne vem, kaj so si mislili...

 

No, na?a jama je veliko ve?ja od Baredine in veliko bolj naravna kot postojn.... Za celo familjo bi pri?lo nekaj manj kot 30?.

lp

 

Zanimivo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dvigoval prah na Vranskem na treningu terenske vo?nje - zdravilno blatno kopel je zje.. su?a. Vozil Toyoto LC avtomatik l. 2010 in Vitaro l 98. Vitara je nudila precej ve? u?itkov ker zahteva ve? dela, toyota zna ?e vse sama.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Italija super, svica trga gate, kaj sele bo na najvisjih cestah v Evropi v naslednjih dneh...prihaja Francija :jupiii:

post-2637-1375641719_thumb.jpg

post-2637-1375641845_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale cesta je pa podobna tisti v Andoro. ?e si ?e tam, se spla?a ?e to pogledat. Pa ?e kak?en kanister si pripravi, ker je gorivo tam sme?no poceni... Ja, pa potni list, ker niso v ?engenu...

 

Smesno je da je v Svici kjer je spanje min 60?, pivo ob normalnih pogojih 5-6?, pizza 10?, zelen bencin toliko kot pri nas....

Ne do Spanije pa zal ne bo slo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ne, ko pa same ovinkaste ceste vozi? :D

 

O sej bi se jih najdl ampak 3 tedne pol do tja....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne se...

Do Andorre la Vella ima? samo ?e 770 km, od tega 610 km avtoceste (merjeno in Geneve). Po vseh tistih ovinkih da malo prepuca? ma?ino... Ti povem, da se spla?a.

 

Ti verjamem bil tam na 4 kolesih, res da ne na samih vrhovih. Za motor mi je pa avtocesta nezanimiva.

Ima pa Sierra Nevada z Andoro najvisji tlakovan prelaz v Evropi nad 3000m, jaz pa sem bil vceraj na tretjem - Stelvio, cez dva dni pa na drugem - Isere... :ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.