Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Moj avto an? :D bi? jest bi ga tut rad ?e vozu :(

 

Pa ?e eno dizl ?estko, iste generacije. :D

 

Eto, danes sem bil pa prvi? v ?ivljenju na sv. Vi?arjah. Mati mila kok je to lep kraj. :wub::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se morm pohvalt sem spoznal Canyonova star?a, ki sta nama velikodu?no odstopila plac v kampu, itaq sta odhajala domov. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijatelju pomagal pri ru?enju 36-metrske smreke. Bil sem bolj v vlogi asistenta, on je pa maher na tem podro?ju. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od An?eta prevzel nazaj avto in je res za pohvalit :notworth: Poleg prask na sprednjem in zadnjem odbija?u (skorajda ?e potro?ni material pri teh Ljubljanskih obvlada?ih parkinga v centru) porihtani tudi spodnji pragovi, ki so malenkost kazali na za?etek rje in je zdj avto spet kot nov :danzoman:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od An?eta prevzel nazaj avto in je res za pohvalit :notworth: Poleg prask na sprednjem in zadnjem odbija?u (skorajda ?e potro?ni material pri teh Ljubljanskih obvlada?ih parkinga v centru) porihtani tudi spodnji pragovi, ki so malenkost kazali na za?etek rje in je zdj avto spet kot nov :danzoman:

 

A so ti ga vandali spodi porajsal :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se je na?a dru?inica pove?ala za enega ?lana - malo pun?ko po imenu ?iva. :jupiii::jupiii:

 

Sam porod se je zgodil hitro in brez problemov. Je pa imel fotr kot (pol)profesionalen fotograf kar nekaj problemov. Porod je fotografiral v treh korakih:

 

Korak 1. - Test shot je razkril, da so akumulatorji v fle?u prazni (OK bo pa fle? na samem fotoaparatu zado??al).

 

Korak 2. - Poizkusim snemat filem?ek a se izka?e, da v fotki?u ni spominske kartice (pozabil v ?italcu kartic).

 

Korak 3. - Iz ?epa potegnem mobilnik in fotkam.

 

sramezljiv

 

Ampak, mala princeska je res lu?tna :wub:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no, ?estitke za veseli dogodek! :party0035::cheers:

 

Eto, kon?no smo do?akali de?, da mogo?e malo ubla?i su?o, pa ?e ro? in fri?nih dreve??kov mi ne bo treba zalivat. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no, ?estitke za veseli dogodek! :party0035::cheers:

 

Eto, kon?no smo do?akali de?, da mogo?e malo ubla?i su?o, pa ?e ro? in fri?nih dreve??kov mi ne bo treba zalivat. :punk:

 

V Rovinju piha ko vrag a ?e vedno vse suho :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@jures: se mi pol spla?a dans popoudn it al jutr zjutrj?

 

Koncno Dez!!!!!!!! Jutri bo ze kugla, sodec po radarski ze cez pol ure...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juhu, piha in de?uje in ?e shladilo se je.Upam, da je konec poletja. :ouje:

 

Dobra stran mini fronte - od 16:00 popolnoma sami na pla?i, brez obla?ka, voda kristalno ?ista....?e vedno 25C :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se je na?a dru?inica pove?ala za enega ?lana - malo pun?ko po imenu ?iva. :jupiii::jupiii:

 

Sam porod se je zgodil hitro in brez problemov. Je pa imel fotr kot (pol)profesionalen fotograf kar nekaj problemov. Porod je fotografiral v treh korakih:

 

Korak 1. - Test shot je razkril, da so akumulatorji v fle?u prazni (OK bo pa fle? na samem fotoaparatu zado??al).

 

Korak 2. - Poizkusim snemat filem?ek a se izka?e, da v fotki?u ni spominske kartice (pozabil v ?italcu kartic).

 

Korak 3. - Iz ?epa potegnem mobilnik in fotkam.

 

sramezljiv

 

Ampak, mala princeska je res lu?tna :wub:

 

?estitke star?ema predvsem materi in o?etu. :cheers:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se je na?a dru?inica pove?ala za enega ?lana - malo pun?ko po imenu ?iva. :jupiii::jupiii:

 

Sam porod se je zgodil hitro in brez problemov. Je pa imel fotr kot (pol)profesionalen fotograf kar nekaj problemov. Porod je fotografiral v treh korakih:

 

Korak 1. - Test shot je razkril, da so akumulatorji v fle?u prazni (OK bo pa fle? na samem fotoaparatu zado??al).

 

Korak 2. - Poizkusim snemat filem?ek a se izka?e, da v fotki?u ni spominske kartice (pozabil v ?italcu kartic).

 

Korak 3. - Iz ?epa potegnem mobilnik in fotkam.

 

sramezljiv

 

Ampak, mala princeska je res lu?tna :wub:

 

?estitke! :cheers::vino::bravo::aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.