Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jutri zgodaj zjutraj pa na Nanos nabrat malo kondicije :party0035: Mogo?e jo bom rabil za na Triglav....

 

 

A takole kot tukaj >> http://goo.gl/iRtEbr :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adijo sezona, rezerviral apartmaje do Dalmacije za 2 z zajtrkom naslednji vikend po 25? :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

No naj se jaz postavim svojo "kosarco", pac zelo zadovoljen s porabo "svaba" za dva dni sem obiskal SLO obalo in da napisem nekaj o porabi, pred odhodom resartiral BC napolnil tank in odsel na rahli oddih, torej na AC je poraba nihala od 7l pa do 12l in se ustavila na povprecju 8,5l pac voznja po AC, malo sem se krozil po Istri kjer se je poprecje dvigovalo in spuscalo in se je nekje potem ustavilo na 9,8l, po odhodu domov je na koncu bila zabelezena poraba 9,4l, voznja je bila mirna brez divjanja, nekaj zastojev na AC (nesreca in dela na cesti), bilo je nekaj prehitavanj in micken sportne/hitre voznje, BC je na klancih porabo kazal recmo cca 21l (najnizja na klancu je bila 12l, najvisja pa 28l), prevozil sem nekje 200KM,... tako da :punk:, kr uredu

 

Objavljena slika

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans smo dobili ?e enega zadovoljnega LPG uporabnika, ki mu je sistem vgradil SIGAS d.o.o. :cheers::party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

No naj se jaz postavim svojo "kosarco", pac zelo zadovoljen s porabo "svaba" za dva dni sem obiskal SLO obalo in da napisem nekaj o porabi, pred odhodom resartiral BC napolnil tank in odsel na rahli oddih, torej na AC je poraba nihala od 7l pa do 12l in se ustavila na povprecju 8,5l pac voznja po AC, malo sem se krozil po Istri kjer se je poprecje dvigovalo in spuscalo in se je nekje potem ustavilo na 9,8l, po odhodu domov je na koncu bila zabelezena poraba 9,4l, voznja je bila mirna brez divjanja, nekaj zastojev na AC (nesreca in dela na cesti), bilo je nekaj prehitavanj in micken sportne/hitre voznje, BC je na klancih porabo kazal recmo cca 21l (najnizja na klancu je bila 12l, najvisja pa 28l), prevozil sem nekje 200KM,... tako da :punk:, kr uredu

 

LP

 

S tako porabo bi se jaz raje vpisal pod jamralnik...

Aja, pi?e? o ?vabu. Ja, potem se pa res lahko pohvali? s porabo... :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tako porabo bi se jaz raje vpisal pod jamralnik...

Aja, pi?e? o ?vabu. Ja, potem se pa res lahko pohvali? s porabo... :hudicek:

 

Cao

 

Za to svabsko kisto je pohvalno, pije pa nikamor ne gre hehe

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 mesec ze odseljen od prvotnega doma and i fell good :prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke. Pri Avto Kadunc so se pa fajn potrudli za zadovoljstvo stranke, predvidevam? :D:notworth:

 

So tok dobr zrihtal, da je na LPPju ob pogledu samo kimu :D

 

?al se je ustavlo potem pri drugih zadevah, ampak bo tud tam kak?na lisac taktika padla :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je nastopil dan, ko smo izpolnili sanjski cilj, ki smo si ga zadali z Ga?perjem in Matejem ob ustanovitvi AMD Mazda kluba, to pa je 100 ?lanov v letu 2013 (na spodnji razpredelnici zadnja 2 ?al ?e nista dodana, ker sta dana?nja), zadeva pa izgleda takole;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=10735

 

PRI TEM SE VAM ZAHVALJUJEMO VSEM, KI STE NAM V PRETEKLOSTI KAKORKOLI POMAGALI, DA SMO DOSEGLI NEVERJETNO ?TEVILO ?LANOV. :notworth::notworth::notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

08:54 prispela v luko Supetar, 08:56 na njem, 08:58 trajekt odplul (kolona cca 5km)

13:00 kopanje na Pagu, 13:50 pri trajektu, 14:00 trajekt odplul.....kolona cca 1km

16:00 velebit

19:00 vecerja doma

 

mimovrste.com/motor :rispekt:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.