Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

No, po novem sm pa ?e stric in s tem se je kon?alo leto?nje ?irjenje familije. Tim je dobil bratranca Marka, narazen pa sta to?no 10 tednov, kar pomen da jima ne uide skupinsko razgrajanje  :aaaaa:

Stric ?estitke  :pepsi: lp ale?  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem si obetal, da ?lovek pri 35-ih lahko ?e kaj zraste.  :aaaaa:

 

Danes so me na medicini dela in ?porta izmerili in stehtali, kar v ?tevilkah pomeni 189cm in 113kg.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem si obetal, da ?lovek pri 35-ih lahko ?e kaj zraste.  :aaaaa:

 

Danes so me na medicini dela in ?porta izmerili in stehtali, kar v ?tevilkah pomeni 189cm in 113kg.  :danzoman:

 

?e mal pa me bo? ?e v vi?ini prehitel, v kilah si me ?e. :hudicek: (191/110)

 

Zmaj a ve? kak?na je najina zdrava te?a pri teh cm-jih? 85 do 90kg razen, ?e bi bila body bilderja in ne body bojlerja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh Boss, ve? kak?en okostnjak sem jaz pri 90kg, ajej  :glare:

 

Sicer pa veliko pe?a?im, kvihtam, vozim bicikl, itd., tako da bi te?ko rekel da sem ravno v slabi fizi?ni kondiciji.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem sam mal sarkazem zganjam... povzemam besede dohtarce, ki me je prepri?evala, da bi idealno moral imet pod 90kg. No ja ?e vsakega takole preparirajo pol se pa ?udijo kolk imamo problemov z bulimijo pa anoreksijo... hmmm le zakaj ?e? Aja zato, ker skoraj vse kar da? v usta v neki kombinaciji redi. Hehe

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram se pohvalit, da sem danes Saxoja spet tankal in mi je pri moji vo?nji pil povpre?no 4,95 litra na 100 prevo?enih km.  :rispekt: 

Uf, mogo?e mi je mal?ek ?al le to, da nisem sprobal XFT preparata, ker bi bila poraba ?e vsaj 0,5L ni?ja.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram se pohvalit, da sem danes Saxoja spet tankal in mi je pri moji vo?nji pil povpre?no 4,95 litra na 100 prevo?enih km.  :rispekt:

Uf, mogo?e mi je mal?ek ?al le to, da nisem sprobal XFT preparata, ker bi bila poraba ?e vsaj 0,5L ni?ja.  :danzoman:

 

Torej bi imel porabo 4,45 litra na 100 km.

 

Potem ga pelji ?e na Chip-tuning k npr.: k Vizual d.o.o., kjer obljubljajo do 20 % manj?o porabo. Torej bi bila poraba samo ?e 3,56 litra na 100 km.

 

Nato ?e vgradi? napravo Fuel Shark, kjer obljubljajo dodatnih 15% manj?o porabo. In ima? porabo samo ?e 3,026 litra na 100 km.

 

Seveda ne pozabi shuj?ati za kak?nih 20 kg, ker nepotrebna te?a pove?uje porabo.  Tudi rezervar goriva polni le do polovice, da nima? prevelike "mrtve te?e". Pa preveri tlak v pnevmatikah. In ?e avto spolira?, bo zrak lep?e tekel ob plo?evini in bo manj?i zra?ni upor. In tako bo? pri?el na porabo manj kot 3 litre na 100 km...

 

Bemti?, ko tole berem, ve?, da me ima, da bi poskusil na BTjki. ?e mi uspe porabo na BTjki zmanj?ati s 16,5 na 10, bi bil to kar lep dose?ek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko mi verjame? na besedo: ?e vedno je slano... Vsaj na?i trije heroj?ki so v nedeljo tako trdili...

Potrjujem!

 

le pa lepo toplo ampak malo umazano oz. mutno in trava plava. 

 

Pa?e pa se ohladiti to pa ni kaj. :ouje:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potrjujem!

 

le pa lepo toplo ampak malo umazano oz. mutno in trava plava. 

 

Pa?e pa se ohladiti to pa ni kaj. :ouje:

stari odvisno na katerim  delu obale si bil  :danzoman: najbolj?e se je namakat zjutraj..je morje ?isto  :) lp ale?  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari odvisno na katerim  delu obale si bil  :danzoman: najbolj?e se je namakat zjutraj..je morje ?isto  :) lp ale?  B)

Na mestni pla?i in to sedaj popoldan. Zjutraj ni ?asa imam stranke in potem se vra?am na ?tajersko

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem, da se ne bi pobahal... Na Facebook sem dal Civica gor v Honda skupini, napisal vse o avtu, vse predelave, kak ?as (59s) je bil na racelandu in spodnjo fotko in sem imel takoj dva ogleda (ok enega prijatelja, potem je klical drugi in rekel da bo pri?el prej kot on!) pa ?e danes bi en pri?el. Po prvem kilometru testne vo?nje se je kupcu ?e smejalo, potem gre peljati ?e njegov prijatelj, imel 7 Hond in je bil prav ?okiran/presene?en kako se normalno visok civic vrhunsko pelje in kako ma?ina lepo potegne z minimalnimi predelavami. :D Potem, ko je bil avto ?e prodan dam ?e unemu prijatelju/kupcu za peljati, ima Civica pa je do?ivel enak ?ok. No v glavnem v soboto pa po avto na sliki ni?je.

10443443_10203210688175257_7735322454739

10350612_10203235163747131_6386033972109

 

:ouje:  :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem, da se ne bi pobahal... Na Facebook sem dal Civica gor v Honda skupini, napisal vse o avtu, vse predelave, kak ?as (59s) je bil na racelandu in spodnjo fotko in sem imel takoj dva ogleda (ok enega prijatelja, potem je klical drugi in rekel da bo pri?el prej kot on!) pa ?e danes bi en pri?el. Po prvem kilometru testne vo?nje se je kupcu ?e smejalo, potem gre peljati ?e njegov prijatelj, imel 7 Hond in je bil prav ?okiran/presene?en kako se normalno visok civic vrhunsko pelje in kako ma?ina lepo potegne z minimalnimi predelavami. :D Potem, ko je bil avto ?e prodan dam ?e unemu prijatelju/kupcu za peljati, ima Civica pa je do?ivel enak ?ok. No v glavnem v soboto pa po avto na sliki ni?je.

10443443_10203210688175257_7735322454739

10350612_10203235163747131_6386033972109

 

:ouje::ouje:

Greenspon!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lu?tna barva. Kako je pa zadnja klop dosegljiva, ko ima samo troja vrata? Najbr? je kar malo nerodno otroke pripenjat v sede?ke. ?eprav je pa ena skrb manj: med vo?njo ti gotovo ne bodo odprli zadnjih vrat...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.