Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Videl nove tabularje za sakerja, dostavil popravljeno feltno, NAJDU ventil(bil je pri li?arju), pa so me ?vabi s5 na?opal in NE BOM DOBIL qur?evih matc do naslednga tedna, ker se jim 10 dni ni dvignil in pa? ?eki NISO poslal, pizda in pol se ?lovk vpra?a, pa za kerga klinca js TAKOJ po naro?ilu pla?am. Pa superduper ?vabi nek zgled, mar? u 4 pm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Videl nove tabularje za sakerja, dostavil popravljeno feltno, NAJDU ventil(bil je pri li?arju), pa so me ?vabi s5 na?opal in NE BOM DOBIL qur?evih matc do naslednga tedna, ker se jim 10 dni ni dvignil in pa? đeki NISO poslal, pizda in pol se ?lovk vpra?a, pa za kerga klinca js TAKOJ po naro?ilu pla?am.

Pa superduper ?vabi nek zgled, mar? u 4 pm.

 

Samo prve pol vrstice je za "pohvalite se", ostalo mora? prekopirat v "jamralnik" :P:P:P

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kurc, zadnje par mesecev, me skozi spremlja sranje na 1 dobro stvar, ponavadi sledita vsaj 2 slabi, ?e pa mam 1 slabo stvar, pa zraven takoj padeta 1 ali 2 slabi, skratka zadovoljen kot pes.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj manjka kak?nemu psu?

 

Izle?ava cele dneve, redno dobi hrano, redno gre na sprehod, briga ga za gospodarsko krizo, briga ga za tro?arine in DDV, briga ga za vse... Izle?ava cele dneve, v?asih malo zalaja, ?re in serje... In kaj mu manjka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj manjka kak?nemu psu?

 

Izle?ava cele dneve, redno dobi hrano, redno gre na sprehod, briga ga za gospodarsko krizo, briga ga za tro?arine in DDV, briga ga za vse... Izle?ava cele dneve, v?asih malo zalaja, ?re in serje... In kaj mu manjka?

 

 

Ja ?e ima sre?o in je pri dobrih lastnikih. ...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj manjka kak?nemu psu?

 

Izle?ava cele dneve, redno dobi hrano, redno gre na sprehod, briga ga za gospodarsko krizo, briga ga za tro?arine in DDV, briga ga za vse... Izle?ava cele dneve, v?asih malo zalaja, ?re in serje... In kaj mu manjka?

 

cca. 10 - 15 let ?ivljenske dobe :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ni bilo ni? za peljat nikamor, pa sem pelju premontirat gume na fotrovem avtu, da ne pridem iz forme. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno moram pohvalit oba na?a najbolj priznana mojstra za Mazde; Marijana Majesa in Simona Pelka, ki se oba trudita ugotoviti kaj naj bi bil vzrok ob?asnim te?avam pri mojem prestavljanju. Ko bo treba komu priporo?it mojstra za na?o najljub?o znamko, o?itno ne bom ravno v kak?ni dilemi, ker sta OBA super. :notworth::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vikend sem de?urni, kar pomeni, da za?nem v soboto ob 6:15 in kon?am v nedeljo ob 21:30.

 

No, to sicer ni za hvalit se, sem pa vesel, ker bo itak cel vikend de?. ?e imam ?e uni?en vikend, naj bo vsaj uni?en en tak, ki ga ni ?koda v slu?bi pre?iveti.

 

Ko bom pa vikend prost, bo pa lepo vreme. :D No, vsaj upam... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Majes na BTC Mazda servisu je res ma?ek, brez da se je zapeljal z avtom, je vedel kje ti?i moja "menjalni?ka" te?ava. :punk:

 

Vedno se bom trudil pohvaliti tistega, ki si to res zaslu?i in (ne spet pretirano) skritizirati tistega, ki zaslu?i grajo. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se pa obeta polomija Bayerna na njihovem doma?em terenu, kok sem vesel. :danzoman::danzoman::danzoman:

 

EDIT: No dana?njih 0:4 in skupaj kar 5 golov razlike, je pa vseeno malo prehuda. :hohoho::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov mesec... in nova slika na koledarju...

post-10-1398925892_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

napisal prvi post v novem forumu... in to ne v tej temi... :) 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit Lumpija za v?eraj organizirano odli?no pojedino, no brez fotra Cerarja vseeno ne bi bilo ni?.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit Lumpija za v?eraj organizirano odli?no pojedino, no brez fotra Cerarja vseeno ne bi bilo ni?.  :danzoman:

se pridru?ujem pohvalam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pa danes prvi? vstal brez te?av ob 5.30 in pr?u prvi na prkirni plac. Ne morem verjet, da je mo?no. Deeyan, a se staram ali mlaj?am, da imam ve? energije?

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uspe?no prestal fantov??ino in vse dogodiv??ine, katere ji  pripadajo :D Drugi teden pa gre za res... ;)

O?enjen ?ovjek, propao ?ovjek.

 

Ampak zakaj bi tebi bilo lep?e kot je nam? Se bo? ?e navadil.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dobil iz tiskarne prvih 1000 izvodov letaka (fotke so slab?e, letak dobro natisnjen).  :party0035:

Tisk mi je sponzoriral dr. za Mazde; Simon Pelko  :rispekt:  :cheers: 

 

?e bo kdo ?elel dobiti kak?en letak ali jih par razdeliti med svoje znance in prijatelje, mu bom hvale?en, lahko jih dobite ?e v soboto.

post-185-0-94581600-1399532601_thumb.jpg

post-185-0-83828000-1399532619_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes uspe?no izpeljal prvo cenitev vozila na ZT d.d. (stranka me je pooblastila, jaz pa peljal na cenitev in se malo pogajal s cenilcem, v prid stranke in priznanih stro?kov), zadeva v CELOTI uspela in priznano vse kar smo si ?eleli, ?e posebej velja izpostavit, da je bila stranka po?tena in so po?kodbe na vozilu dejansko nastale na parkiri??u.  ;)

 

Skratka, sem vam na voljo tudi za tak?ne zadeve in veste kje me najdete, z veseljem pomagam (prevzamem na lokaciji, opravim zadevo in dostavim nazaj na ?eleno lokacijo). TO JE TO!  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes uspe?no izpeljal prvo cenitev vozila na ZT d.d. (stranka me je pooblastila, jaz pa peljal na cenitev in se malo pogajal s cenilcem, v prid stranke in priznanih stro?kov), zadeva v CELOTI uspela in priznano vse kar smo si ?eleli, ?e posebej velja izpostavit, da je bila stranka po?tena in so po?kodbe na vozilu dejansko nastale na parkiri??u.  ;)

 

Skratka, sem vam na voljo tudi za tak?ne zadeve in veste kje me najdete, z veseljem pomagam (prevzamem na lokaciji, opravim zadevo in dostavim nazaj na ?eleno lokacijo). TO JE TO!  :danzoman:

 

Samo da ne postane A je to! (Pat in Mat risanka...) :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem vseveden, tako da te?ko re?em kaj bo ?e v prihodnosti, se bom pa vsekakor trudil da bodo rezultati pozitivni in stranke vesele.  ;)

 

Danes pa pre?ivel fantasti?en popoldan v Mozirskem ga"Y"u.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Meni se je enako zgodilo pred desetimi leti na Alpininih pohodnih čevljih. Dobro, da sem imel s seboj dobri stari črni lepilni trak in sem enostavno naredil par ovojev okoli čevljev in je zdržalo do avta. Takrat sem si rekel, dovolj Alpine in kupil kvalitetne od  La scarpa in so še dan danes odlični. Vmes sem si kupil še ene  nizke pohodne tudi od te znamke.   
    • Ja tako sem jaz naredil, SUV mi zaenkrat ni blizu, na trgu pa drugaga zame ni. Mazda nas je ljubitelje druzinskih sedanov/karavanov pustila močno na cedilu. 
    • Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬. Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.
    • sam res, 2% jih ni naredilo je pa cela drama
    • Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal.    Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.