Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

haha, se mi je zdelo sumljivo, tam pri dostavi plati?? :D

 

hehe, tut men.... sm ?e mel dlje ?asa na sumu, pa nism bil zihr, pa sm se raj? vzdr?al komentarjev :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes odpelju en lu?kan maj?ken avto?ek na SIGAS, no potem v Saxoju sem se lahko kar malo razkomotil. :party0035::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes odpelju en lu?kan maj?ken avto?ek na SIGAS, no potem v Saxoju sem se lahko kar malo razkomotil. :party0035::hohoho:

 

se prav, da si dvoseda naredu z njega :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se prav, da si dvoseda naredu z njega :P

 

Baje je dvosed ?e bil, upam pa da je to tud ostal :zvizga::D

Danes odpelju en lu?kan maj?ken avto?ek na SIGAS, no potem v Saxoju sem se lahko kar malo razkomotil. :party0035::hohoho:

 

Te je fajn prerukal po luknah? :party0035:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tale avto ni za 35-letne fotre. :huh::D

 

Eto, malo prej sem odprl novo temo, ki upam da bo zanimiva in uporabna za ?tevilne ?lane in bralce tega foruma;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11886

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo treba malo IPje preverit :P

 

 

Busted !

 

In vsi ostali:

 

kak?na detektivska akcija, huj?a kot iskanje izgubljenega avijona. Pa samo za to, da najdete eno poro?eno ?ensko... ?e ko sem bila samska, me niso tako iskali...

 

In taka akcija, da ugotovite nekaj, kar bi lahko vpra?ali... Aja, mo?ki nikoli ne spra?ujejo... Ah, mo?ki pa?...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In vsi ostali:

 

kak?na detektivska akcija, huj?a kot iskanje izgubljenega avijona. Pa samo za to, da najdete eno poro?eno ?ensko... ?e ko sem bila samska, me niso tako iskali...

 

In taka akcija, da ugotovite nekaj, kar bi lahko vpra?ali... Aja, mo?ki nikoli ne spra?ujejo... Ah, mo?ki pa?...

 

Kaj, kaj? Sej js sm uprasu mal visje gor :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce zlamas podalsek za gedore to najbrz pomen, da mam prevec energije xD

 

Al pa da ima? ene ?ip?it gedore. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo izkoristli spremenljivo vreme in sem pelju mat ter staro mat v Baumaxx, kjer smo nabavli ogromno enih vrtnih zadev. Manjkal je le ?e moj 4-letni drobi?ek, da bile 4 generacije zbrane na kupu, ?e pred 4-imi leti bi nas bilo pa celo lahko pet generacij v istem avtu, ker je bila ?e moja prababica ?iva. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dan na morju. Baba gre lavfat in pelje psa zgodaj. Nato te zbudi s kofetom in zajtrkom, no vcasih osebno ce je bil lavf premalo...

 

Potem se vsedes na teraso in komandiras otrokom kaj je za postorit, prinese kak sosed neko dobroto.

 

Potem pa premik v mesto....zvecer pa plazo. No vmes zakurim za cevape

 

Priceless

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e poson?u si se na soncu ane, k ga je blo tok velik cel vikend :D

 

Nedelja je bila son?na, k sre?i z rahlo meglico, druga?e bi gledali avione direktno v kuglo, in to tista ki misli? da ni ni? pa ti skuri kumaro :angry: . Sobota je bila pa ok ampak z hladnim vzhodnikom.

 

V glavnem vreme odli?no, ker je jadranska sapica delala ?talo pilotom, napihljiva vrata so se skozi popravljala.

In to?no po koncu se je pa razjasnilo :party0035:

 

Ninja a ste ?li v?eraj nazaj? Me zanima kako je bilo na cesti, mi smo pi?ili ob 05:00 danes.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no najdu ?tacuno ki po?lje kupljeno iz italije v slovenijo in naro?il nov ?otor. :vesel:

Komplet ?otor + po?tnino pri?paral cca 39?(kot ?e ga kupim severneje al pa pri nas, povsod pa je dobava 14+dni, tle pa ga majo na zalogi in bo v par dneh), pa tud nosa nisem pomolil iz bajte, al pa koraka naredil zarad tega. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no najdu ?tacuno ki po?lje kupljeno iz italije v slovenijo in naro?il nov ?otor. :vesel:

Komplet ?otor + po?tnino pri?paral cca 39?(kot ?e ga kupim severneje al pa pri nas, povsod pa je dobava 14+dni, tle pa ga majo na zalogi in bo v par dneh), pa tud nosa nisem pomolil iz bajte, al pa koraka naredil zarad tega. :ouje:

 

daj link

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zato ker en cilinder manjka, moj ima 998 ccm, 16 ventilov, 4 bate in neverjetnih 55 KM.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.