Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz pa sem kon?no tudi naro?ila Mazdo k Pelkotu:)Se vseno upam,da ni tak jajc od klime kot pravi Jures:)

Jaz sem bil pri njemu cuti se razlika ampak za zadaj brez cevi ki jo mam speljano ne gre. Neverjetno je tudi kako vpliva ali imam rolo ali ne, ker prepolovi prostor prtljaznika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil pri njemu cuti se razlika ampak za zadaj brez cevi ki jo mam speljano ne gre. Neverjetno je tudi kako vpliva ali imam rolo ali ne, ker prepolovi prostor prtljaznika

Aja..jaz sem rolo ven vrgla, ker mi je v napoto ob boksu in vozi?ku.Bomo vidli bom poro?ala drug teden:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes nad slovensko-hrva?ko obalo eno uro dr?al krmilo ?lahtnikove cesne.

Dober filing ane? Sem ?e malo pozabil, ampak u?itek je ?ele potem v pristajanju, vsaj zame.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jz se grem pa jutri za tole pogajat za ceno :) Da vidmo ce bojo sli pod 20 al ne... Hocem revolution, dizla 150hp, pa zraven elektro memory sedeze pa kamero za rikverc :) top ma pa se usnje pa aktivni tempomat kar pa ne rabim :)

 

20150514182347.jpg20150514182359.jpg

Aja pa iste odbijace hocem, distancnike pa mazdine nizje fedre :) vse v isti barvi

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje je to razstavljeno?

Na avtu je nalepka Selmar... Torej verjetno v Celju ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bivsa sodelavka v Litvi se je odlocila da vzame mazdo 6, zato ji je bila poslana ajvarjeva kreacija, ki jih sedaj s ponosom uporablja povsod

6f815bc98dc370b26e46a92a7a03ca9e.jpg

 

Njen sodelavec, litvanc ki hodi k meni pa........V8 540 konjevd86813d29b2da237d27d2665629760bd.jpg

 

Take nalepke pa nimamo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no pri zavesti, ampak vredno je blo.

Pre?iveli smo koncert AC-DC v Zeltweg-u, sicer vizualno vrhunsko, zvo?no  preterano vse skupaj, narobe nastavljeno in podobne fore, skratka ni ravno za pohvalit.

 

Ostalo pa KLIK

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jz se grem pa jutri za tole pogajat za ceno :) Da vidmo ce bojo sli pod 20 al ne... Hocem revolution, dizla 150hp, pa zraven elektro memory sedeze pa kamero za rikverc :) top ma pa se usnje pa aktivni tempomat kar pa ne rabim :)

 

20150514182347.jpg20150514182359.jpg

Aja pa iste odbijace hocem, distancnike pa mazdine nizje fedre :) vse v isti barvi

 

 

In? So sli pod 20K? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj fasal kamen v sipo... drugic v enem mescu... spet cakam novo sipo in vinjeto v prihodnjem tednu...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj kot sebe bi rad pohvalil Jo?ta za pomo? pri pimpanju kanar?ka :bravo:

0f6995b982b516d0f740a2e8345cceb3.jpg

Zdj pa ?e spolirat lu?i in naredit jezni pogled :hudicek:

A kante so ble v napoto al kako? :):)

Nice job!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super vikend hvala pelkotu za reksija 8 k sm biv pa lih v totem mariboru sm se pa se klubsku ustavil pri nasem sponzorju extreme design kjer sva rekls kar precej zadev glede sodelovanja na nasem tuning pikniku :)

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal barve dobu v Istri. Predvsem danes. Sem pa bil bedak in sem pozabil kopalke. Pri?le bi mi prav itak samo danes, drugo je blo bolj kislo vreme.

 

Bilo je itak planirano,da bo bolj delovno, ampak se eni majstri zajebal. tko da je blo malo manj delavno. :) Sem mislil, da bom ta vikend fertik z deli in da bo zdaj mir in sam ?e u?ivat, ampak bo treba ?e en vikend stisnt nekje. ?e se bojo jebeni majstri zmislil primajat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kante so ble v napoto al kako? :):)

Nice job!

Hah ja, sm mogu okrepitve poklicat, da se je kanta za plastiko prestavla na drugo stran :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zapravljala 1. pla?o v Avstriji:) Danes pa smo imeli super dan. Piknik z po?rtijo:)

Uff...pol je pa ?ebula v denarnici...he he lp???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zapravljala 1. pla?o v Avstriji:) Danes pa smo imeli super dan. Piknik z po?rtijo:)

babe, takoj v shoping...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.