Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dans sem naredu eno furo in prisluhnu V6 orkestru.  :ouje:

Ej.... Kako je ?lo ..se dobro fura? Glas pa ...trga gate...he he LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej.... Kako je ?lo ..se dobro fura? Glas pa ...trga gate...he he LP???

Nad pri?akovanji.  :P

 

Kako gre tvoja ma?inca?  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nad pri?akovanji.  :P

 

Kako gre tvoja ma?inca?  :jupiii:

Ej...Mazdurina gre odli?no ..super?ni blo dosti ?asa za probat..bomo zdaj ko kon?a ?ola...he he LP???
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno za tisti konec i??em. Priporo?i mi kak dober apartma ob moru :)

Ko smo se pripeljali do Makarske so zunaj stali in imeli table prosti apartmaji:) Mi smo tukaj: http://www.apartmanija.hr/apartmani/tucepi/apartmani-ratko/11000 apartma je res 3min od morja. Si pa lahko ?e kaj zapi?em usput, ko se bomo sprehajali po promenadi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz lahko priporocam bluesun soline v breli...vse na nivoju.

Sicer ne vem kaksne so cene zdaj v sezoni, ker mi je hrvaska itak najbolj kul tam po 15 septembru...una tuga nobenga nikjer, uzivancija 100 na uro, 0 poljakov s sendvici na plazah...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ima Labi prav:)Cene pa kar lepe...bila v Bluesun hotelih tudi v Tu?epih (ta zraven nas je allinclusive).Vem da ima? ti malo pun?ko Spekter (?e se prav spomnin iz slike) in tukaj zraven nas je super otro?ko igri??e).To ti pi?em ZS ?e kaj najdem.

 

Slivka nohti so pa vijol?ni:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz lahko priporocam bluesun soline v breli...vse na nivoju.

Sicer ne vem kaksne so cene zdaj v sezoni, ker mi je hrvaska itak najbolj kul tam po 15 septembru...una tuga nobenga nikjer, uzivancija 100 na uro, 0 poljakov s sendvici na plazah...

in pred 20.6

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Selitev uspe?na, po novem spet Meng?an in niti ne ve? podnajemnik :)

 

Ker je blo bol mal ?asa in ?e manj financ, sta se v mesecu pred vselitvijo prenovila samo kuhinja in shramba, ostalo pa ko bo znesl.

f024e48f879b68b43d2cd88164c5d422.jpg

b8b6578845dac14791f42a2a82c47c41.jpg

Sicer so ?e malenkosti za dokon?at je pa ?e zdj neki malga razlike..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.