Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Prevelika zame in na?o kost. Kako bi zgledal MPS + prikolica zadaj, kljuka za prikolico sploh ne obstaja za ta model.

Kaj ti bo prevelika? Ve?ja je ?e od ?otorja, ampak manj?a ti bo hitro premala, ko bo? Lu?ko po?teno nasadil.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da si si rezerviral prostor v kampu

zakaj ?e? Jaz ga vabim na frej parcele okol mene :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ne jo pa na Micro prhakli :P

Vi se smejete, sem do?ivel(fotr je v firmi bil tudi za postavitev in pospravilo prikolic po kampih na hrva?ki obali) smo prikolioce furali z golf enka 1.3, lada niva, citroen visa in podobno, ker so to bla slu?bena vozila. Prikolice pa dimenzijsko tam tam z spektr-ovo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ?e? Jaz ga vabim na frej parcele okol mene :)

Lastne izku?nje. Sam sem imel pred leti kar nekaj slabih izku?enj, ko sem na blef prihajal v kampe na Hrva?kem (Zadar in ju?neje) in to v za?etku julija - zato sem Hrva?ko za nekaj let opustil. Letos sem bil po 10 letih spet na morju na Hrva?kem in sem si za vsak slu?aj izbral Stra?ko na Pagu.

Glede na tempo zapolnjevanja, je sedaj komaj kaj prostega na neparcerilanem delu - parcele so ?e zdavnaj vse rezervirane.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v ta najbolj popularnih kampih ze....je pa dovolj ostalih. Nas bivsi Vestar je na primer celo leto prazen...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp....v?eraj sem se sre?al z Mazda?em ?Jest v Moravskih toplicah...malo sva pogovarjala o vsem po malem,,,,lepo :-):-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ?e kaalman-a pokli?ta ima cca 5-10 min do tam ?e je doma.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj bi,,,nimam njegovega gsm?ja lp:-):-)

A bo mini Mazda meet v Prekmurju? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Speko ?evape na 38 stopinj. No malo je pomagala ?e elektrika :)

to je tako kot ?e bi formulo vozil brez turbine (elektrika)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za na morju v apartmaju je ok. Prav dobri so bli. Za doma je pa druga stvar..

saj ve? kova?eva kobila...mam tudi elektriko na morju :) Je pa res da je teflon in da se pe?ejo v lastnem soku, ki se dimi ima mini efekt oglja :).....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.