Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V?eraj sem se vozil 2 urio po fakin Parizu z GPSom na bberiju preko 3Gja....in rezultat:

18.10.2010 22:52 Storitve v gostovanju Prenos podatkov v tujini SFR France 01:07:32 1,04 ? :harhar::harhar:

 

Pa ?e za Ajvarja

Letali??e Treviso

post-2637-1287478308_thumb.jpg

In pa francoska po?ast

post-2637-1287478350_thumb.jpg

 

Moj ride - 1.2 bencin, pa kr leti (po ravnini)

post-2637-1287478406_thumb.jpg

 

Pa ?e lepa vo?nja do Benetk po predpisih (razen Rebernic kjer so hoteli 60 od mene ?zmeden? ), pa sej to je ze nevarno da te z mesta odpihne...

post-2637-1287478491_thumb.jpg

 

PA ?e mal italjanske romantike

post-2637-1287478618_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tole je samo FWD?... mal ?udna izbira glede na to, da ima 350KM :ne vem:

 

Je samo FWD ampak baje se pelje kot gokard. ?e navadnega Focusa RS sem gledal na Racelandu se je peljal kot po tra?nicah. Enostavno komaj verjame?, da je FWD, prez kakr?negakoli understeera prileti v ovinek, dvigne zadnjo ta?ko pa na polno v ovinek kot bi ?el po tra?nicah. Saj vem, da teorija je, da je ?e 200hp preve? za FWD ampak dokler tega ne vidi? na lastne o?i ne more? verjeti. Upam samo, da bom ?e kdaj tudi izkusil kako se pelje kaj tak?nega. Ali Focus ali pa Megane RS. Ajde ali pa Mazda 3 MPS ampak nekako dvomim, da se kosa z njima ampak to je moje osebno mnenje. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj lubici zamenjal sr?ni spodbujevalnik, k je prej?nji dokon?no krepnu :( (krive verjetno sv.plo??e) (80?), prej?nji teden pa sem ji privo??il nove dihalne poti (70 ?) :D Sedaj jo je treba samo ?e odvaditi od kajenja :harhar:

 

P.S: Dons pa totalno zabediran :vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

Ta dva predala pa fajn izkoristita prostor pod posteljo, da je tam ?e kaj drugega kot prah:

Objavljena slika

 

A si ti celo posteljo naredil, ali samo predale spodaj, namre? ta model postelje mi je nekako znan.

?e vedno ne vidim, kam si dal turbino.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti celo posteljo naredil, ali samo predale spodaj, namre? ta model postelje mi je nekako znan.

?e vedno ne vidim, kam si dal turbino.

 

Cela postelja je moj izdelek. Res pa je, da glede dizajna nisem odkrival tople vode. Tudi njena pro?nja je bila naj bo ?isto preprosta postelja ne pa neka ki?asta umetnija. Prej je imela ni?jo in ?ir?o (je imela okoli in okoli poli?ko cca 10 cm kar pomeni, da je bila postelja 140x220 za jogi 120x200) in je za brezveze zavzemala preve? prostora v ?e tako majhni sobi. Ta postelja porabi minimalno prostora obenem pa ima 2 nova velika predala kar je pri ?enskah itak Bo?ji dar. :hohoho:

Turbina je ena lahko v predalu, tadrug pol?/po potrebi trda ka?a bo pa na jogiju ob lastnici. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, ko bom rabil a bi takole postlo tud men naredu? Kolk pa nekje ra?una?? Lohk tud na ZS, ?e no?e? javno pisat.

 

A te ven me?e? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tud, sam je tovorna :(

 

Ni? hudega. Aktiviraj Symona, da ti napravi monta?no posteljo z indijansko cirado. Tako bo? postal s tovorno prikolico neodvisen. Spi? lahko kjerkoli in ti ne bo treba sprejemati negativne energije iz sosednje sobe. :bravo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? hudega. Aktiviraj Symona, da ti napravi monta?no posteljo z indijansko cirado. Tako bo? postal s tovorno prikolico neodvisen. Spi? lahko kjerkoli in ti ne bo treba sprejemati negativne energije iz sosednje sobe. :bravo:

 

Sva se ?e s Symonom vse zmenila preko ZS tako da bo postla direkt na prikolici in se bom selil iz gara?ne hi?e v gara?no ?ez no?. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako tako. To bo spet ena promo prikolica & postelja po promo ceni pa en velik napis "fuk ponk designed, made, tested & approved by Symon" :rulam::hohoho:

 

PS: Uni bom nesel ?e eno laj?to za ?ez sredino (ker ima smrekove letve, da se manj upogibajo) bom spotoma na notranjo stran nekam skrito res dal tako etiketo. To bo hec ko bdo enkrat selili ali podirali posteljo. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva se ?e s Symonom vse zmenila preko ZS tako da bo postla direkt na prikolici in se bom selil iz gara?ne hi?e v gara?no ?ez no?. :P

 

Boss

 

Moj avto s kljuko pa tvoja prikolica s postlo = MONZA!!!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm po dolgem ?asu naredu krog z Daihatsujem, kok to nikamor ne gre :zvizga: pa na volanu si skor roke polama?, to je pa to, ko se enkrat na servo navadi? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm po dolgem ?asu naredu krog z Daihatsujem, kok to nikamor ne gre :zvizga: pa na volanu si skor roke polama?, to je pa to, ko se enkrat na servo navadi? :D

 

Scrklanc :dudek: a si dec al kaj? :D:D Zagrab hudi?a pa ga obrn, v?asih serva sploh nismo poznal pa glih tko ni bil avto samo za bodybilderje ampak tud za suhce al pa bodybojlerje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aktivno popravljam prehrano, poudark je tokrat na sadju, usak dan kak jabuk pa ?e kako klementino/pomaran?o za poleg, ?e mau bl za?nem migat pa bo po?utje usaj 3x bolj?e :danzoman:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.