Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sam pri sebi sem si nekako priznal, da je rek (ki ga sicer ful ne maram), dostikrat na mestu in sicer; da je vsaka stvar za neki dobra;

 

v mojem primeru, ?e me ne bi Renojc tok podrkavu, danes zanesljivo ne bi fural 6-ice, ki mi je :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da gre tromese?ni odpovedni rok po?asi proti koncu in da grem danes podpisat pogodbo k novemu delodajalcu... jeeejjjj :danzoman:

 

Cool sam ponavadi je bolje da prej podpi?e? pa pol da? odpoved, da si ziher :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne verjamem da ti bo kateri dal kon?no pogodbo v roke tri mesece preden da za?ne? pri njem delat.... za to pa obstajajo predpogodbe ;)

 

mogo?e sedaj ne ampak sem vedno v naprej podpisal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej vseen... samo da js danes podpi?em in se napotim k novim delovnim zmagam nasproti :D

 

ni ga ?ez feeling ko nese? odpoved z nasmehom...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni ga ?ez feeling ko nese? odpoved z nasmehom...

 

+1 res taprau ob?utek... edino kar za?ne najedat je to, ko te potem vsak drug dan prepri?ujejo da mora? ostat... tut na kr podl na?in :glare:

 

Mi smo na za?etku leta imeli reorganizacijo in me je novi ?ef od vsega za?etka gledal kot konkurenta in ne sodelavca (pa sva prej, ko sva bila na isti stopnji, lahko dobro sodelovala)... v takem okolju ne more ?lovk delat in se raje umaknem... pa tut ?e bom za?el z nule

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni ga ?ez feeling ko nese? odpoved z nasmehom...

 

Matr, ko sem jaz nazadnje prinesel odpoved, je bil nasmejan teh. direktor. Bil je tako zelo vesel da je eden manj, da ni bilo odpovednega roka pa ?e 2jurja mark za popotnico so mi dal. Ampak tega je ?e kar nekaj ?asa nazaj, kmalu po svobod. (tazadnji)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja kaj se hvalis :D

 

kako sicer napreduje tvoja les paul?

 

Kar gre,samo kaj,ko mi zmanjkuje cajta.Jutri bom oblikoval vrat. :D

 

http://kitarskiforum.si/viewtopic.php?f=39...47&start=30

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.