Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ka se ti zdi velik al mal <_<

ma me?ana vo?nja, malo po ljubljani mestnega (konica), malo po velenju, po stari cesti domov... ene 20minut lera zarad menjanja man?ete :hohoho: , pa ene parkrat orng pohojen... :)

noga lahka.. ne vem. menda mam kroni?no te?ko. sem ?e 1.5ko fural skoraj ves ?as na 8.3...

ampak res je da kadar mam cruisecontrol vklopljen nimam sploh noge na gasu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JA sam ti ma? 2.5... <_<

js sm mel relacijo na Fki samo enkrat 9.4...najni?ja, all time. Sam mam prekleto te?ko nogo, o?itno. Sm tud Beetla od matere spravu na 8.5.. pa je 1.4 75hp. :D

Bomo vidli zdj drug tank ko je skor sama relacija, ampak sm ga ene parkrat stisnu. matr, tut serijski 2.0 V6 lepo gre. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nagrado moram po ?ihtu v Medvode, pol pa ?e za 3 minute v Kamnik, pol pa domov in servis na micri na 70 kkm, olje, filter, in oba mikro jermena in po 15 letih bom prvi? ven odvil sve?ke in jih zamenjal z iridum.

Pa narest 3 usmerjevalne table za Renault servis. :blush:

Jutr bi mogu na Grobnik pa NIMAM ?asa. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm prov razturavu u slu?bi, verjetno zato, ker gremo v kratkem s kolegi spet na trip in sem biv v mislih ?e tam! :danzoman::bravo:

 

Moram pohvalt ?e kolege mazda?e, ki so poskrbel za super atmosfero na Helowin; Dragec, Peri?nik in Canyon! :danzoman::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zrihtal zavarovanje in registracijo. Zdaj imam spet eno leto mir. :danzoman: Leto sem na Cliu prvi? pri?el ?ez s trimestno cifro. :blush: No vzel sem pa nekaj kombinacij. Se mi je vse skupaj zdelo tako poceni (v primerjavi s prvi? ko sem registriral RSa), da ?e razmi?ljam o ?em mo?nej?em. :harhar:

 

Aja od lani ko sem registriral sem naredil 19.000 km. :blush: K sre?i mi ne pije veliko (8,2 ta kestl), ?e ne bi ?e razmi?ljal o plinu ali dizlu. :hohoho::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupi si kanto kot jaz.

mam 340e zavarovanje ao+ in sopotniki, pa ?e 107e taksa.

 

Taksa je ista pri tebi ali meni. Zavarovanje pa verjamem, da je đabe ampak jaz to pa? jemljem za samoumnevno oziroma sem se sprijaznil. Malo ?param kovance po 1 ali 2? (letos nabral 200?), ko komu na svojo kreditno kupim dam v poseben predal pa se nabere brez nekega hudega odrekanja.

 

Koliko ima? popusta? Jaz sem na 35% ?eprav bi lahko bil ?e na 40%, ?e bi pri prvem avtu po?akal en mesec. :vskalo: No vsaj nikoli nisem bil ob bonus in v dobrih 8 letih izku?enj nisem povzro?il nesre?e in upam, da bo pri tem ostalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JA sam ti ma? 2.5... <_<

js sm mel relacijo na Fki samo enkrat 9.4...najni?ja, all time. Sam mam prekleto te?ko nogo, o?itno. Sm tud Beetla od matere spravu na 8.5.. pa je 1.4 75hp. :D

Bomo vidli zdj drug tank ko je skor sama relacija, ampak sm ga ene parkrat stisnu. matr, tut serijski 2.0 V6 lepo gre. :blush:

 

js sm C-jko spravu na 11 XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taksa je ista pri tebi ali meni. Zavarovanje pa verjamem, da je đabe ampak jaz to pa? jemljem za samoumnevno oziroma sem se sprijaznil. Malo ?param kovance po 1 ali 2? (letos nabral 200?), ko komu na svojo kreditno kupim dam v poseben predal pa se nabere brez nekega hudega odrekanja.

 

Koliko ima? popusta? Jaz sem na 35% ?eprav bi lahko bil ?e na 40%, ?e bi pri prvem avtu po?akal en mesec. :vskalo: No vsaj nikoli nisem bil ob bonus in v dobrih 8 letih izku?enj nisem povzro?il nesre?e in upam, da bo pri tem ostalo.

 

50% :blush:

sicer v svojih 5ih letih sem bil tudi priden, nikoli povzro?il nesre?e.

 

deeyan: ti si nor. js Fke ve? kot 9.8 nism spravu pa sm ga ti??al en tank prakti?no skos v rde?o. Kaj za vraga si po?el?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el v Tapos, sre?al Peleta, pol sko?u za 10 min v Kamnik, od tam pa duirekt domov v gara?o in servis na micri, cca 1 uro z menjavo obeh mikro jermenov olja in oljnega filtra. :danzoman::danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

50% :blush:

sicer v svojih 5ih letih sem bil tudi priden, nikoli povzro?il nesre?e.

 

deeyan: ti si nor. js Fke ve? kot 9.8 nism spravu pa sm ga ti??al en tank prakti?no skos v rde?o. Kaj za vraga si po?el?!

 

17" kolesi so bli pomoje glavni razlog :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nagrado moram po ?ihtu v Medvode k ljubici, pol pa ?e za 3 minute v Kamnik k ?eni, pol pa domov v gostilno in servis na micri na 70 kkm, olje, filter preto?t vin v "nov sod", in oba mikro jermena vsekat dva ?tamprla ?ganja, in po 15 letih bom prvi? ven odvil sve?ke in jih zamenjal z iridum odpru tisto staro fla?o Whiskya.

Pa narest 3 usmerjevalne table za Renault servis. :blush:

Jutr bi mogu na Grobnik pa NIMAM ?asa :angry2:. Jutr bi pa mogu Lojza pogledat pa se mi ne da. :P

Kako to prebrati med vsticami.... ;):P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to prebrati med vsticami.... ;):P

 

Hehe, si priredil dejanski potek dogodkov kot kak?ni novinarji! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sploh ni ve? tok te?ko saj nas mediji dnevno "izobra?ujejo" kako je treba manipulirat in spreobra?at besede. Sploh na kakem Svetu na Kanalu A so eksperti :blush:

 

...ali pa na slo 1,kjer "pozabijo" povedat kak pomemben detalj,ko je govora o vladajo?i garnituri. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez skrbi se kar trudijo sploh na MMC RTV :hudicek:

 

Kk pa lahk s kredibilnostjo in objektivno resnico konkurira? neumnostim tipa 24ur.com?

Svoboda govora je res sprostila vse najslab?e... Kmetijo, big brother, 24ur in Reporterja milana.

Folk pa itak z veliko zlico na to...

Fuck that

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kk pa lahk s kredibilnostjo in objektivno resnico konkurira? neumnostim tipa 24ur.com?

Svoboda govora je res sprostila vse najslab?e... Kmetijo, big brother, 24ur in Reporterja milana.

Folk pa itak z veliko zlico na to...

Fuck that

 

Raje gledam 24 ur stokrat kot enkrat poro?ila na slo in mislim,da sem za?el v leto 1947. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.