Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ah kje, napredovanja so itak zamrznjena do nadaljnjega, pa tudi ?e bi napredoval 1 pla?. razred, je to kakih 20 ali 30 ? skratka mese?no - PMK (puca mi mo?ki repr.organ) :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pomoje sploh nima? RS-a ampak nekega brezveznega dizla DCI, pa ?e za kamjonom si se ?vercal pri 90kmh! :harhar::P

 

Pohvalno v glavnem! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morem se pohvaliti, pomoje se tule ?e nisem! :D

V?eraj naredil relacijo, skoraj 600 km z RSom. V eno smer cca 290, v drugo 300. Skupna poraba 6,7 l/100km. :danzoman: Kondicijski trening uspel, naslednji? bo najbr? 1000 km v eno smer. :P

 

:bravo:

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

porihtal ?klebet ?katle zra?nega filtra... jebote Mazda... vse je labavo skup nareto...

 

spodaj mi je manjkala ena gumica na pritrditveni plo?evini, in ko je bilo zelo hladno, je ropotalo ko sto hudi?ev,

 

sedaj je spet mir... vpra?anje kako dolgo :)

 

odpravil tudi ?ri?ke v plastiki okrog ro?ice menjalnika - medicinski selotejp :P

 

SOVRA?IM ?ri?ke v avtu...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

mislim da ni treba ugibat katere so stare in katere nove :P

 

Na ebayu dobu mazda New old stock. gori na njih pi?e "sumitomo"...

lepe modre barve so. na ?katli je pisalo mazda.

 

Ne vem kaj za ene so pravzaprav, zgledajo velik bolj?e od teh ki so ble gor. Majo tut ful ve?jo povr?ino, te so ble premajhne in je mal doline v disku... bi mogu dat pobrusit sam kurc ko sm mel ?e vse narazn. bo ?e. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

porihtal ?klebet ?katle zra?nega filtra... jebote Mazda... vse je labavo skup nareto...

 

spodaj mi je manjkala ena gumica na pritrditveni plo?evini, in ko je bilo zelo hladno, je ropotalo ko sto hudi?ev,

 

sedaj je spet mir... vpra?anje kako dolgo :)

 

odpravil tudi ?ri?ke v plastiki okrog ro?ice menjalnika - medicinski selotejp :P

 

SOVRA?IM ?ri?ke v avtu...

 

Meni tudi "?ri?ka" nekje pri zgornjem predalu ampak samo, koje res mrzlo.In to mi gre stra?no na ?ivce. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil s strani Unicredit-a nakazan znesek kredita, z namenom da se greva s kolegom malo podjetni?tva! :P:danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil s strani Unicredit-a nakazan znesek kredita, z namenom da se greva s kolegom malo podjetni?tva! :P:danzoman::bravo:

 

Veliko sre?e in u?itkov! :cheers:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala fant. :pepsi:

 

No, bomo vidli kaj bo iz tega ratalo, zaenkrat sem ?e na zemlji z obema nogama in ne sedim na oblaku iz katerega lahko vsak hip strmoglavi?, vsekakor pa imam apetite da za?nem slu?it kaj ve? kot dobrih 1000 netto (?e ne drugo zato ker znam dost dobro tro?it ? - vsaj je pa? za nekaj talentiran, hehe)! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tim - zaenkrat ?e ne razlagam preve? okol, je samo neka poslovna ideja, aja najprej sem mislu da bi za?ela izdelovat skimming naprave, ampak to o?itno ?e nekateri dost dobro izdelujejo, bo treba kaj druzga najdt! :harhar::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Telemach nam je zamenjal sprejemnik za Lastovka TV. No v dnevni kjer imajo ?e "star LCD" jaz imam ?isto novega, in imam kon?no tudi kabelsko na TV vezano direkt. Mater sem zdaj sodoben. :jupiii:

Za v jamalnik bi pasalo, da imamo osnovni paket, ampak vseeno vidim kateri programi so ?e vidni. Motors, polno HD programov (da bi moj TV pri?el do izraza) itd... Seveda vse za dopla?ilo.

Zdaj pa gledam, ?e bi kupil zunanji disk za snemanje programa ker slu?ajno to omog?a pa da vidim kako to izgleda. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako blizu civilzacije pa tolk za cajtom. :hudicek:

Mi mamo to ?e reci pi?i cca 2 leti, pa smo kot bi David v vukojebini doma.

 

Za test lahko not rukne? samo en usb klju? in gor testira?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako blizu civilzacije pa tolk za cajtom. :hudicek:

Mi mamo to ?e reci pi?i cca 2 leti, pa smo kot bi David v vukojebini doma.

 

Za test lahko not rukne? samo en usb klju? in gor testira?.

 

da ne bi jaz o civilizaciji, pa sem 50m stran od glavne stare ceste za Gorenjsko..........................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma saj Lastovko smo imeli ?e lep cajt samo zdaj so nekaj posodabljali in je bilo priro?no, da sem si decembra privo?lil nov LED TV. Sem pa ugotovil, da je 3D najbolj?i v kinu, doma je vseeno premajhen zaslon.

 

Nekaj sem probaval in bral navodila in se disk sformatira in zaklene na TV, verjetno zaradi piratsva, da ne bi slu?ajno potem gledal ?e kje posnetek. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Drži-vsa čast👍...nisem šel še bolj v detajle,ker je pač tema elektromobilnost,in ker za mehanski sistem,kot je na Fiatih nimam izpita in ne vem natančno. Za hidravlični pa imam celo izpit za starega Jembaha serija 732😅 dela na foro...podobno kot torque converter oz. hydro-coupling pri klasičnih avtomatskih menjalnikih...samo,da je stvar veliko večja....sistem dveh vetrnic z razmakom cca. 1 mm premer je pa mislim da celo več kot 1m...ne vem več točno...je dolgo tega,od kar smo te lok. vozili na SŽ. Je pa stvar genialna,ker omogoča maksimalno vleko na kavlju pri nični hitrosti...le z direktno zavoro držiš na meji,da ne zakoplje...ima namreč tri vlečne osi fiksno-kardansko vezane,in če zakoplje ena,zakopljejo vse,in seveda izgubiš vleko. Je neverjetno efektivna lokomotiva v smislu premaknitve zelo težkih vlakov...npr. na tov. postaji Moste,si z tem "majhnim strojem" potehnil cel naložen kontejnerski vlak,ki ti ga ni ratalo niti z t.i.đuro (642/643 serija-diesel-elektro premikalka).   Tukaj se navezuje tudi prednost tehnično podobnih klasičnih avtomatskih menjalnikov,kateri so ravno zaradi hydro-couplinga v torque converterju idealni za vleko prikolice.
    • Tak glasnih ogledal kot na Mazdi 2 (de) 2010 letnik pa nisem še slišl nikjer. Tak da ti dam prav.   Niso pa nikoli crknili.
    • Hmmm nekaj si ven izpustil. Obstajajo 3 vrste dizl pogona pri lokomotivah: - mehanski ( v Sloveniji stari potniški vlaki - Fiati), - hidravlični prenos, - električni prenos. Kakšen je prenos moči iz dizelmotorja do koles, pove prva cifra v številčni oznaki serije: 6 - dizelelektrično vozilo (npr. 661, ...) 7 - dizelhidravlično vozilo (npr. 711, ...) 8 - dizelmehanično vozilo (npr. 813, ...)   Je pa res, da je tvoj opisan v totalni prevladi.   No tolko sem jaz študiral vlake, pred časom.   Ladje tudi. Elektro generator zagotavljal elektriko celi ladji in vijaku. Odzivnost na elektro vijaku je dosti boljša.
    • Meni je pa všeč to, da ljudje lepo grejo med avti in ne butajo ogledal😉 Aja, pa še točno vidim, če je avto zaklenjen ali ne.... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.