Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vsedel na motor v jakni, kavbojkah, supergah, ga ?el registrirat v Kranj, pa ?e en krog ?ez ?KL vsekal.....6.1.2014 :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsedel na motor v jakni, kavbojkah, supergah, ga ?el registrirat v Kranj, pa ?e en krog ?ez ?KL vsekal.....6.1.2014 :blink:

 

?e ne bi imel opravke bi ?el danes ?e jaz na motor. Saj enega ?operista sem pa videl danes, verjetno celo en znanec.

Pa jutri pa ?e grlo se bo ?e malo bolj pozdravilo preden grem na moped.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da vzdr?i do zadnjega vikenda - grem do Murterja po magistrali. ?eprav sneg ni ovira, SLO itak po avtocesti lahko obdela?

https://plus.google.com/photos/109679925898...4993?banner=pwa

 

anyone? Sem ?e omenil, stro?ek je futr + benz, ni? drugega za 2 ali 3 dni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bila sva sicer le 2 Mazda?a in zraven 2 gospodi?ni. :D

 

Vreme pa je bilo kar solidno, tako da odlo?itev ni bila napa?na. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem bil na ?marni....nenormalna gu?va, kej tazga pa ?e ne.

 

Buh ne dej. Se na katarino so rinili z mercedesi v kravati do korita....ne mores verjet.

Pa da ne govorim o odvezanih psih, ga mam,skoz privezanega pa se zarad drugih moram samo z mojim ubadat....sej ne bo nic sej ne bo nic, mene pa 35kg zadeva na skalah vlece.

 

Folk je totno brezobziren. Privez tega fakin cucka!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.