Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Psov je bilo res kar nekaj gor...dosti privezanih, te mali cucki pa odvezani in se repen?jo vse po?ez. No je blo tudi nekaj dobrih ritk gor tko da je mal odtehtal vse skupi pol :D

 

na katarini pa od ene 25 psov samo jaz in ?e en na ?pagi...........saj na? pa ni hud, pa se mota okol mojega, prehiteva otroke na mokrih skalah in seveda serje direkt pred tabo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem enmu prijaznemu gospodu (Mazda?u s 6-ko) dal letak AMD Mazda kluba, ampak dal na na?in kot se to dela - V ROKE in ne za brisalce, se razume. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, gu?va je (oz. obstaja) in gu?vajU se kve?jemu v Srbiji, ?G, Bih in Hrva?ki, pri nas pa to ni mo?no. :harhar:

 

Moj projekt prihodnosti pa kar dobro napreduje! :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, gu?va je (oz. obstaja) in gu?vajU se kve?jemu v Srbiji, ?G, Bih in Hrva?ki, pri nas pa to ni mo?no. :harhar:

 

Moj projekt prihodnosti pa kar dobro napreduje! :party0035:

 

zmaj kak?en projekt ima? v planu PRIHODNOSTI :D lp ale?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ale?, ?e parkrat sem bil mo?an na jeziku, zgodilo pa se ni kaj dosti ali totalno ni?. Tokrat bom raje modro tiho. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ale?, ?e parkrat sem bil mo?an na jeziku, zgodilo pa se ni kaj dosti ali totalno ni?. Tokrat bom raje modro tiho. :D

 

ok.stari :prstgor: lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pla?al ?lanarino za ?e eno leto pri ARAG-u. Nikoli ne veste, kdaj vam pridejo prav njihove storitve in usluge. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil prvo knjigo v mojem ?ivljenju :D:rispekt: (pa ?e ta je starej?a kot moj avto)

 

post-563-1389715386_thumb.jpg

 

XEDOS 9

 

10 UNTOLD STORIES

 

Takatoshi Shimosato (editor)

 

Japan: Mazda Motor Corporation, 1993. First Edition. 216 Pages. Hard Cover.

 

The story of the Xedos 9 sedan, a unique automobile that sets new standards for luxury-class vehicles.

 

Numerous quality colour photographs.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ugane, kaj mi je dans uspel? :D

 

 

Ta prav cajt pridet na siht?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ne :D spat sm sla po par kozarckih, pa hodila dam 25min hitre hoje, nastimala dremeze na 5 min, ker po 10h minutami vedno nazaj zaspim <_< potem pa zjutraj vstala po dveh budilkah :D pa ob 15h sm lah sla iz slu?be, namest ob 17h :D pa petk je..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.