Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Super pre?ivet dana?nji dan - sva s tamalo obele?ila njen 4.rd, ki ga ima danes. :) Maribor ostaja moje najljub?e mesto v SLO. :rozico:

 

sem bil tud sam danes v MB tako, da ?e bi vedu bi lahko naredila en MAzda-VW minimeet

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj si ratal kot Cimerotić: en teden praznuje? rojstni dan...

 

Danes ga ima uradno. :rozico:

 

@Boss, tudi DraGO je bil tam, tako da bi se nas ?e ve? zbralo, pa MB mi je res v?e?. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tele 2 dneva sta bla pestra ... jutr bo pa tud ?e en dan zlo dobr ... spet sm na 4 kolesih ... res da ni mazda :zvizga: je pa ?e zmer japonc ... ampak veseu pa zadovoln iz nakupom sm pa bol k radio pa televizja skup :DB)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki razmi?ljam, da bi nehal :cheers: pit, mogo?e le ?e ob "tavelkih (Mazda?kih) praznikih", tako nekako kakor trenutno hodim v cerku. :zvizga:

 

Pivaka bi verjetno lahko dostojno nadomestila meni zelo ljuba pija?a. :wub:post-185-1387986508_thumb.jpg

 

Vsekakor pa ne :pepsi: , ker to je n krat bolj ?kodljivo kot :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki razmi?ljam, da bi nehal :cheers: pit, mogo?e le ?e ob "tavelkih (Mazda?kih) praznikih", tako nekako kakor trenutno hodim v cerku. :zvizga:

 

Pivaka bi verjetno lahko dostojno nadomestila meni zelo ljuba pija?a. :wub:post-185-1387986508_thumb.jpg

 

Sem tud jaz imel tak?ne ideje, sam tako slabo zadane, da sem jo moral vedno s ?nopcem pit. Sem potem raj pre?altal nazaj na :cheers:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki razmi?ljam, da bi nehal :cheers: pit, mogo?e le ?e ob "tavelkih (Mazda?kih) praznikih", tako nekako kakor trenutno hodim v cerku. :zvizga:

 

Pivaka bi verjetno lahko dostojno nadomestila meni zelo ljuba pija?a. :wub:post-185-1387986508_thumb.jpg

 

Vsekakor pa ne :pepsi: , ker to je n krat bolj ?kodljivo kot :cheers:

 

stari pametna ideja :D lp ale? :prstgor:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4-letna ?verca ima kot ka?e odli?en spomin in malo prej ko sva gledala 24ur na Pop tv, pa je bil tam g. Pahor in tamala takoj re?e, ?e ni to tisti prijazen gospod, ko sva se enkrat slikala z njim? ?zmeden?

 

Najprej sem bil ?okiran, potem pa dojel da ima o?itno 1a spominsko kartico vgrajeno. Potem tamala ?e mal poslu?a in ga. Zgonc ga vpra?a in ga naslovi z "g. predsednik" in tamala zine; "Ati a ta gospod je predsednik?" Kaj sem se ji nasmeju. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem se ustavit :) Tukaj je nov remix, ampak definitivno zadnji letos :D

 

https://soundcloud.com/digital-stormerz/fun...falling-in-love

 

I give u a challenge!

 

Prosim za club extended mix

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj naredil par metrov z NOVO hondo CBR 1000rrr Repsol, model in letnik 2013.

Re?em lahko samo adijo, prej?nje 1000rr so britof v primerjavi z tem modelom. :notworth:

Gas odziven da glava pe?e, vzmetenje brez komentarja, pospe?ki na vla?ni cesti(tcs pa to) brez komentarja,....

Pa Quick Shifter in KONTRA prestave, :D , gas do daske pa samo leti? med prestavami. :prstgor:

 

Pol pa sem najdu ?e nekaj za simona, karbi neko? mogo?e namesto suzukija-micre tudi jaz imel KLIK

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj naredil par metrov z NOVO hondo CBR 1000rrr Repsol, model in letnik 2013.

Re?em lahko samo adijo, prej?nje 1000rr so britof v primerjavi z tem modelom. :notworth:

Gas odziven da glava pe?e, vzmetenje brez komentarja, pospe?ki na vla?ni cesti(tcs pa to) brez komentarja,....

Pa Quick Shifter in KONTRA prestave, :D , gas do daske pa samo leti? med prestavami. :prstgor:

 

Pol pa sem najdu ?e nekaj za simona, karbi neko? mogo?e namesto suzukija-micre tudi jaz imel KLIK

 

CrossTourer :punk::punk::punk::punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.