Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

V torek bom to?no zvedo,vse skupaj je zablokiralo,vrjetno je ko? odpovedo :(

 

Tole pa ni morala :blink:

 

O?itno so starej?e mazde veliko bolj?e koker zdaj?ne :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko pa kaj stane ta komplet-lamela-ko? in lager???? in seveda ?e delo?????? :(

 

ehmm ene 400 ? bo.. verjetno, ne vem, govorim na pamet

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri motor ?

 

Motor je 1.6

 

Sranje rumeno :D -mislim sranje mazda 3,?e zdaj po?iva,sklopke ?e ni in ni in ni.......... :blink:

Na mazdi so rekli,da to ni ni? takega,?e pri 70 000 crkne sklopka :bravo:

 

Dela pa sklopke trenutno samo sachs in imajo motorji1.4 in 1.6 isti ?moren not zmontiran.

Razo?aran sem nad mazdo,bolj so nove bolj so :rozico: ,kaj bom le naslednji avto kupil :whatever: ,v?asih nisem rabil razmi?ljat :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ni re pa JE RES , sodelavec,no sedaj je ?e penzionist,si je za mirno penzijo brez srbi,nabavil mazdo 3,jaz sem mu jo hvalil in kaj se je zgodilo,isto kot meni :ne vem: ,crknila mu je pri samo 40 000km sklopka,ko?,zgleda,da so difektne,k sre?i ima ?e on garancijo,jaz pa ne.

Jaz za moje sranje 3 ?e sedaj nisem dobil sklopke,jih ni nikjer na zalogi,danes je ?e5 dan ,ko lepa rumena 3 le?i-po?iva,meni se pa me?a.MAZDA,kaj je z tabo?????????????????????????' :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz za moje sranje 3 ?e sedaj nisem dobil sklopke,jih ni nikjer na zalogi,danes je ?e5 dan ,ko lepa rumena 3 le?i-po?iva,meni se pa me?a.MAZDA,kaj je z tabo?????????????????????????' :blink:

 

Na servisu rabijo vec kot 5 dni da dobijo sklopko? Ponavadi dobijo katerikoli del za katerokoli Mazdo v dveh dnevih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu rabijo vec kot 5 dni da dobijo sklopko? Ponavadi dobijo katerikoli del za katerokoli Mazdo v dveh dnevih.

 

jaz sem cakal 15 dni, da dobijo visokotlacno crpalko...pa se to sem tezil in grozil in kaj vse...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu me ne ?mirglajo 2-3 dni je za ?akat za sklopko mazdino in stane 480 eu.

Mazdinega klumpa no?em dat ve? noter,edini ki dela omenjene sklopke je sachs in jo dobi? za 130 eu,to pa je velika razlika ,ne,zato raj?e po?akam par dni ve?.?e bi bila na zalogi bi 2 dni bil rok dobave,ker pa je avto novi model,jih na zalogi ni,vedno imajo po 1 komad.Kdo bi pa za mazdo sklopke dr?al na lageru,bi ja propadel :D ,?al,se mu obeta dober biznis :blink::D .

Bo ?e,mogo?e pa bo v nedeljo ?e letela po cesti :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu me ne ?mirglajo 2-3 dni je za ?akat za sklopko mazdino in stane 480 eu.

Mazdinega klumpa no?em dat ve? noter,edini ki dela omenjene sklopke je sachs in jo dobi? za 130 eu,to pa je velika razlika ,ne,zato raj?e po?akam par dni ve?.?e bi bila na zalogi bi 2 dni bil rok dobave,ker pa je avto novi model,jih na zalogi ni,vedno imajo po 1 komad.Kdo bi pa za mazdo sklopke dr?al na lageru,bi ja propadel :D ,?al,se mu obeta dober biznis :blink::D .

Bo ?e,mogo?e pa bo v nedeljo ?e letela po cesti :bravo:

 

Ne ?udite se ... za mojo 13 let staro plehovino pride sklopka 390 EUR original ... original homokineti?ni zglobi pa 380 EUR na kos!!

 

Mene ne bodo nikoli ve? videli na nobenem servisu ... Na ebayju je 1032893289235982351 ponudnikov (EU in USA), ki ponujajo aftermarket dele, ki niso kar tako neka kopija znamke, v katerih imena ?e podvomi? ...

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja 3 spet vozi po cesti :D .

Da povem,SRAMOTA,kako nas na servisih ho?ejo oropat za rezervne dele.

No v moji 3 je pri?lo do napake na materijalu,na ko?u se je ena perica zvila,napokana od znotraj.

Sklopka ki je bila montirana v Mazdi je bila od firme SACHS,prav tako sem dal sedaj nazaj noter.

SRAMOTA je,da sem jaz dal za to omenjeno sklopko 200 eu(?e bi po?akal 2 tedna samo 130eu),to isto na mazdinih servisih pa so mi hoteli prodati za 480 eu :angry: .Sram jih naj bo,ve? kot 100 procentov :angry:

Tako,da ne nasedajte servisom da imajo originalne dele,.........itd,prej preverite na internetu,da se za isti ?moren ogromno pri?parat.

Moj nekdanji sodelavec ima isti primer okvare sklopke,?e bo ?e kateri imel tak primer,naj mi javi,?e je to serijska napaka na 3 in ?e bo tega ?e ve?,se bomo prito?li in zahtevali povra?ilo stro?kov,?e ne pa kontaktiraki na Avto Bild in na Mazdo,naj ne kvasijo neumnosti o kakovostih Mazd.(starih ja,novih absolutno NE :angry: )

?e zdaj ne verjamem,da me je Mazda za 8 dni pustila na cedilu :vesel: ,to me ?e Jugec ni :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojstri, ?ele sedaj ste to ugotovili, to je ?e od nekdaj, samo primer. Zobati jermen v ?katli potiskan z mazdnim logotipom, notri GARES-ov jermen - cena cca 100?, kupi? v ?tacuni isti jermen, samo da je v ?katli ki je od proizvajalca, torej GATES - cena 30?. Vodna ?rpalka 300?, naro?im iz anglije in me pride skupaj z po?tnino 90?, je pa nova bila od iste firme kot stara, ki je bila originalno vgrajena v motor.

Vse jasno ? <_<

Moji avti so vedno in vedno bodo videli servis samo ko se peljem mimo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.