Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

VSI BLIZU VRHNIKE dajte malo o?i na peclje :blink: prijatelju so odpeljali bel Piaggio CIAO (ukradli). Zanj je zna?ilno da je brez leve plastike pri motorju, in se vidi sklopka in jermen..

 

?e vidte kaj sumljivga kli?te na 040 337 837 in bote dobl frenda a.k.a. Timmy

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barvanje armaturke ne poteka v skladu s planom...pr*kl*t maxibril, al ki mu je k***c!

 

Hehe...pa ka mi noben ni povedu da aceton raz?ira plastiko?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja...js sm ga kupu cel liter, pa je v kovinski...saj ni velik ?kode, sm prav cajt opazil, pa samo en ko??ek mi?ken, iz ?ob za ventilacijo je dobil.

 

Bom prodal seki, da bo lah pucala lak za nohte. :hohoho:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er oz. dons zjutr, ko smo bli v Emonski klet, me je en kreten tko ruknu, da mam ustnco prebito, res morala! <_<:hohoho:

 

Zgodil se je pa "motori?no", ko sm meu u rokah tvelk gla? :cheers: , ena dva total zaklana neki migata, recmo temu ples, pa me s komolcem lih u ta kozarc k sm ga dr?u pr gobcu in jasno :vesel: , pol sm pa ratu ful ?iv?n in sm mu povedu par po?tenih, matr vola! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm biu u no?nih urah u Celju v kinu, pa sm meu eno deklino sabo, no pa na sosednji sede? pa uleti ena, mah ?ist podobna Alicii Silverstone, ?e kdo pozna, pa sama gleda ceu film, jz sm si pa reku, jojmemeni! :bravo::hohoho:

 

Ni mi jasn, kako gre de?va loh sama gledat film; vedno pri?a, nikoli nevesta, razen ?e sta lih z decom nehala pa se ho?e samo sebe ?imbol globok prizadet! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ?e gre ?lovek sam v kino je pa neki narobe z njim al kaj? :ne vem:

 

A ?enska pa ne more biti filmofil in u?ivat pri gledanju filma? C'mon dejmo predsodke stran - jaz tudi hodim v kino najraje sam ali pa s kak?nim kolegom pa zato nisem peder, a ne? Pr filmu je treba u?ivat tisto, kar ti ponuja platno, me?kam se potem doma, ko sem 100% z mislimi tam kjer je treba ;)

 

RedD, sploh pa nisi povedal za kateri film gre - mogo?e je pa tak jokica film, ki ga deci pa? ne hodmo gledat :P:P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim je pa feti? kej v kinu po?et :hohoho: Sam a ni mimo iti na date v kino,mora? kupiti kokice, 2h ti?ine pol se pa 2h pogovarja? o filmu na pija?i,potem gre? domov in si ?e ?ist zjeban za akcijo.

Zato sem jest kupil HomeCinema,v mikrovalovki kokice nardim,pija?e tak?ne in druga?ne je ve? kot dovolj,postla pa tud ni dale? :bravo::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim je pa feti? kej v kinu po?et :hohoho: Sam a ni mimo iti na date v kino,mora? kupiti kokice, 2h ti?ine pol se pa 2h pogovarja? o filmu na pija?i,potem gre? domov in si ?e ?ist zjeban za akcijo.

Zato sem jest kupil HomeCinema,v mikrovalovki kokice nardim,pija?e tak?ne in druga?ne je ve? kot dovolj,postla pa tud ni dale? :bravo::hohoho:

 

Grega, dobra je ta tvoja tehnika, sam kaj ko 100% nobenga filma do konca ne vid?... :whatever::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja film je biu naslov kot sm napisu, sam na?alost z malo, tko da mogo?e niste opazl da je to naslov filma, je pa pomenljivi naslov, zato sm si mislu pa? tko, aja pa ?enska je bla res u?timana, tko da sm dubu filing, da mogo?e tip ni mogu pridt, pa je useen ?la, no ne vem! :D :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja film je biu naslov kot sm napisu, sam na?alost z malo, tko da mogo?e niste opazl da je to naslov filma, je pa pomenljivi naslov, zato sm si mislu pa? tko, aja pa ?enska je bla res u?timana, tko da sm dubu filing, da mogo?e tip ni mogu pridt, pa je useen ?la, no ne vem! :D :ne vem:

 

se pravi je bil jokica film - kaj hudi?a si pa ti tam po?el... OK, saj vem... z mislimi ziher nisi bil pri filmu ?e posebej na to, kaj vse si opazil okrog sebe. ;):P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreme ubija!!!

 

?e brusit se mi armaturke ne da, da bi kon?n kon?al s tem poslom.

 

Pa trto bi mogu it nabavit, da brajdice zasadimo,...pa se mi ne da.

 

Najb bi blo it v toplice...masa?ika (kaka fina tajka te prime v roke), savnica, pa mine dan...pa se mi ne da samemu.

 

Eh v ku*cu dan.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.