Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sm preveru tnx, res jo je mal! :P

 

Bi pa mal pojamru, da so se ?rni oblaki strnili nad na? hokej, kera mora, o?itno morajo bit pa? Avstrijci prvaki, za vsako ceno, na vsak na?in! :ne vem: :whatever::ph34r:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele mi kolega na vouku menja hladilnik, pa termostat, pa ko je zadeva bla sestavljena, je ?lo ?ist vse narobe, najprej prazn akumulator, zdej mi pa voda kar nekje sred motorja ven te?e, ventilator pa se sploh no?e vklopit! <_<:(:whatever:

 

Strokovnjak ni kej. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se spet dogaja na cestah, polna luna??

V?eraj pred mano, ata v 323f-ki (tiste ki so letnik 99-naprej), verjetno gledal semafor za pe?ce in na polno zabremzal na zeleni lu?i in ustavil :ne vem: ,danes zjutraj grem na ?iht, sem bil na prednostni ceti in me ?isto lagano sportski izsili neka gospa da sem ?lajfal na polno, malce dvigne roko kao sorry, zadaj v njenemu avtu pa otrok cca. 2 leti star :ne vem: , pridem skoraj na ?iht in neka gospodi?na parkira na robniku, nasproti mi je ?el avto in ona lagano odpre vrata do konca ne da bi pogledala, tako da sem spet ?lajfal na polno da ji nebi tista vrata skupi z njo snel. :ne vem: Katastrofa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se spet dogaja na cestah, polna luna??

V?eraj pred mano, ata v 323f-ki (tiste ki so letnik 99-naprej), verjetno gledal semafor za pe?ce in na polno zabremzal na zeleni lu?i in ustavil :ne vem: ,danes zjutraj grem na ?iht, sem bil na prednostni ceti in me ?isto lagano sportski izsili neka gospa da sem ?lajfal na polno, malce dvigne roko kao sorry, zadaj v njenemu avtu pa otrok cca. 2 leti star :ne vem: , pridem skoraj na ?iht in neka gospodi?na parkira na robniku, nasproti mi je ?el avto in ona lagano odpre vrata do konca ne da bi pogledala, tako da sem spet ?lajfal na polno da ji nebi tista vrata skupi z njo snel. :ne vem: Katastrofa.

 

Ti si pa v kratkem dobro gume zradiral... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UUU... jaz sem pa mislil, da se to zadnjih 10 dni sam men dogaja. Danes sem prvi? v zadnjih desetih dneh pri?el v slu?bo pravo?asno in da na Dolenjski AC ni bilo nobenega karambola.

 

Le kaj je s tem folkom, v?eri je en pijan kamionar naredil nesre?o in zaprl vi?njegorski klanec... ljudje so ?akali tudi po tri ure v zastoju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UUU... jaz sem pa mislil, da se to zadnjih 10 dni sam men dogaja. Danes sem prvi? v zadnjih desetih dneh pri?el v slu?bo pravo?asno in da na Dolenjski AC ni bilo nobenega karambola.

 

Le kaj je s tem folkom, v?eri je en pijan kamionar naredil nesre?o in zaprl vi?njegorski klanec... ljudje so ?akali tudi po tri ure v zastoju.

 

?e dobr da nimam ve? punce z posavja. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se spet dogaja na cestah, polna luna??

V?eraj pred mano, ata v 323f-ki (tiste ki so letnik 99-naprej), verjetno gledal semafor za pe?ce in na polno zabremzal na zeleni lu?i in ustavil :ne vem: ,danes zjutraj grem na ?iht, sem bil na prednostni ceti in me ?isto lagano sportski izsili neka gospa da sem ?lajfal na polno, malce dvigne roko kao sorry, zadaj v njenemu avtu pa otrok cca. 2 leti star :ne vem: , pridem skoraj na ?iht in neka gospodi?na parkira na robniku, nasproti mi je ?el avto in ona lagano odpre vrata do konca ne da bi pogledala, tako da sem spet ?lajfal na polno da ji nebi tista vrata skupi z njo snel. :ne vem: Katastrofa.

 

zaradi takih zadev ki so zadnje ?ase vse bolj pogoste na na?ih cestah in ponorelega vremena skoraj ne mine dan da me nebi zamikalo da bi si nabavil kaj takega: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1837958 :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me?ala je maso za torto, pa je prste dala tam, kot ni treba...

 

Allyssssaa...tiste dve pal?ke na mikserju, ki se vrtijo...ne prstkov notr devat, ?eprov izgleda zanimivo!!! :P

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj super oh in sploh mikser ma samo eno metlco :P

 

 

?zmeden? Ena metlica nikoli ne preme?a tako dobro kot dve... :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

me?a me?a :bravo:

 

Izgleda dobra makina! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, jaz ?e vedno trdim, da... ena metlica nikoli ne preme?a tako dobro kot dve... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.