Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kok je grda prenovljena stran 24ur.com, pa total nepregledna! :whatever: :ne vem:

 

agree... v?eraj pogledam ?e je kaj novga, fak sm mislo da sm na kako ?e?ko stran pr?u <_< kr nekaj sami neki flashi... WTF sam nek bling bling uporabno pa n? <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ne bi govorili o traparijah k jih pi?ejo...jest mam raj? siol.net al pa rtv stran, ?eprov mam ob?utek da so si vse te spletne strani v kon?ni fazi zelo podobne.....ampak 24 ur.com je pa najbolj zani?????? <_<

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak najbolj bedno je na vseh teh straneh, da se skoraj pod vsakim ?lankom, ki je vsaj pribli?no vezan na politiko, udarjo levi proti desni, rde?i proti ?rnobelim, komunisti proti klerikalcem in vsak do konca goni svojo namesto, da bi vsaj malo pomislil, da mogo?e njegova resnica ni 100% prava.

 

 

Druga?e mi je pa ?isto vseeno kak?na je oblika, glavno da so informacije gor. Je pa zanimivo, da imamo ljudje ?isto razli?ne okuse. Meni recimo stran ?urnal24 sploh ni v?e?, kolega je pa ?ist navdu?en nad obliko te strani.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri imam tehni?ni+registracijo+zavarovanje=cca. 300? pa pa :(

 

pa dobr, al se men zdi al je to res mal?

meni taka stvar (+kasko) pride mal cez 3x vec?

a so to kake :policaj: veze :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sm pa ravno uceraj registrilal avto in stroski bi bili sleci ce bi ga registrirav za celo leto:

 

zavarovanje : 394,00 EUR

 

Cestnina: 107,74 EUR

 

Ostali obvezni stro?ki: 34,34 EUR

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dobr, al se men zdi al je to res mal?

meni taka stvar (+kasko) pride mal cez 3x vec?

a so to kake :policaj: veze :)

 

nobenih vez <_<

 

osnovno zavarovanje+divjad........220?

 

cestnina 73?

 

tehni?ni 26?

 

 

o.k. ?e mal ve? kot 300 :(

 

 

mazda323......je pa ni, kakor vzame? :ne vem: ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nobenih vez <_<

 

osnovno zavarovanje+divjad........220?

 

cestnina 73?

 

tehni?ni 26?

o.k. ?e mal ve? kot 300 :(

mazda323......je pa ni, kakor vzame? :ne vem: ;)

 

 

Ja no, malo ni to je res, evri pa?, vendar koliko imajo nekateri, imamo mi res malo, ?e tako gledamo, druga?e pa itak da ni, za teh 300eur+ bi lahko za kaj bolj koristnega zapravil mogo?e :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Flet ti je cisto ljubljansko za stanovanje....

A jim italjani recejo "piano" ? Nisem siguren?

 

Aaa,ta mi je nova. :D Ne,piano je nadstropje ali pa po?asi,ali pa za muzi?arje- klavir. :P

Stanovanje je pa appartamento.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaa no vidis, se mi je zdelo, da je piano neki z nepremicnino :) torej, nadstropje :bravo: (za ostali dve pa je itak jasno)

 

aja se to flet pride iz angleske "flat" flat =apartment > flet =stanovanje hehe

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tazga ma?ka mam, da se mi zdi, da mi bo glavo raznesl, plu?a bom pa tut kmal ven vrgu - u?eri je bla nora fantov??ina od mojega bodo?ega svaka :danzoman::ouje:

 

 

Sej bi ?u nazaj spat, sam kaj ko je treba na F1 po?akat... :D

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetn je usak za neki talentiran, no jz sm vsekakor za k?no stvar "usjat", kar v tem primeru pomen d ne najdem prometne od Duha, pa lih zdej ko se pogajam za 50 bonusa! :whatever:B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka neprijetna situacija;

 

?e usaj 2 dni mam totalne mravljince po rokah, noge so malenkost bolj?, pa tut ne ?ist! <_<

 

Do dohtarja hodim zelo nerad in samo ko je nujno, me pa raznorazni ljudje stra?ijo z vsem ?ivim, tut sli?u sm, da ?e ma? visok pritisk in pa takele "mravljince" da je loh predznak za infarkt itd., pol ena kolegica je rekla da mogo?e kej u zvezi s kri?em, da mam k?n ?ivc pr??ipnen itd. skratka jajc use skupi! :ne vem:

 

Dobr sej mal se tut staram, sam ne spet tko rapidno, pomoje! :whatever:

 

Ma kdo k?ne podobne izku?nje oz. ve u ?em bi biu loh trik, sej vem d niste lih medicinci, pra?am pa usen loh! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil si ?e ?iv? :blink:

 

Malo sem raziskoval ?e kaj se mi spla?a pogledati v Budimpe?ti in glej ga zlomka kaj najdem:

A kdo tukajle v prvem odstavku pogre?a kak?no dr?avo? <_< Sem jim prav poslal email, da med sosedi pogre?am Slovenijo in zakaj je ni. Obenem niti Ljubljane ni pod "International distances from Budapest". :whatever: Huni neumni. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj Slovenija je, tist moder flek med avstrijo in hrva?ko. Pa? je stisnjeno in se na slikci komaj vidi. :P

 

Ja ampak to ni izgovor, da niti napi?ejo ne. ;)

Hungary is land locked, surrounded by 6 countries. To the north, Slovakia, to the east, Ukrane and Romania, to the south, Croatia and Serbia, to the west, Austria. Geographically located at close to the center of Europe.

Torej na?tejejo 6 dr?av, sedme, torej nas pa niti ne upo?tevajo. Butasto. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.