Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

jest pa moram pojamrat, da nimam dovolj naravne svetlobe v moji stre?ni sobi

in sem hotla skoz steno naredit luknjo (oken?i?), da bi iz predsobe svetloba notr pr?la, pa mami totalno

ne podpira ideje. kaj naj narrdimmm!?!

 

Svetlobnik :bravo:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

april je vedno tak <_<

 

Dolgoletne izku?nje?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolgoletne izku?nje?? :P:hohoho:

 

vem v kakem vremenu sm mel rojstni dan <_< lani gremo na pico na lep brez obla?ka dan, pogledamo ?ez pol ure vn je blo vse ?rn, letimo dam pa nas na pol poti naurja dobi :whatever: beda je toti vreme <_<

 

aja ?e 5 dni pa sm 17 :ouje:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao....dobr, da je z o?kom vse ok...

 

jest pa moram pojamrat, da nimam dovolj naravne svetlobe v moji stre?ni sobi

in sem hotla skoz steno naredit luknjo (oken?i?), da bi iz predsobe svetloba notr pr?la, pa mami totalno

ne podpira ideje. kaj naj narrdimmm!?!

 

 

Evo Cat, na tole sem mislil:

 

www.solatube.si

 

Prodaja: Kalcer, Trzin

 

:)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst pa sam 3 sobote u mescu delam <_< :mi pijemoo:

Bo bol? neko? :D

 

 

Bod sre?en da sam tri, ?e se bo? preve? pizdil jih bo? delal 5 pa ?etud bo mesec imel samo 4 sobote... :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bod sre?en da sam tri, ?e se bo? preve? pizdil jih bo? delal 5 pa ?etud bo mesec imel samo 4 sobote... :P

 

:hohoho: Ja,se bodo na?i vrli "voditelji" ?e spomnili, kako bi to lahko "skonstruirali"...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo posebne svetlobne cevi, ki ti preko le? dovajajo dnevno svetlobo, kako bi bilo pri tebi to izvedljivoi pa ne vem.

 

ufff Boj? hvala za link, zgleda super... sam ne pride preve? v po?tev, ker je na? fotr ?e iz kamene dobe in se ne smemo s streho zajebavat....pa ?e cene so pomoje mal prehude za trenutno ?tudentski ?epp :( ve kdo kako se kaj gibajo? nimajo cenika na strani...

n?, zaenkrat se z ?arnicami tola?im, to je to...itak bo kmalu son?ek...potem pa ven u?it :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri mela maturanca. Blo super!

Dons sem pa ?ist zaspana, pa pomoje mam brezalkoholnega ma?ka :/

Pa tak lep dan je...

No zdej se grem pa probat dat iz piđame pa ven :D

 

:bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pojamrat da so me dans nanju?il da sm delu 12 ur,m hotl so da ?e jutr, ampak Denis se ne da :ouje:

Tko da sm clo frej nedeljo, ?ez dve uri bom pa itak pijn tko da je useen al bi delu al ne k itak nam mislu na to :hohoho: :mi pijemoo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler se ne zlomi glavna gred, odlomi ojnico, obenem po?i bat je ?e ok. :hohoho: Smo ravno prejle ugotovili pri enem zakaj je motor zaribal. :blink: Je bilo kar zanimivo odkrivati najprej, da je sve?ka zvita spodaj. Potem, da je odkru?en bat. No in na koncu smo razdrli ?e karter in videli kako lepo je zadevo polomilo in da je luknja v karterju, ki se je prej ni videlo zaradi nosilca. :blink:

Ampak to ni na mojem avtu, samo pri meni smo delali pa nepremi?nino imam sedaj ?e nekaj ?asa za bajto. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?la cevka za olje od servo sklopke... :(

Ima kdo?

 

Tapos medvode, samo staro prnes sabo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao,..ker tedn,..cel tedn mam predavanja do 8h zve?er, delam, 3 torte mam za nardit (oddat v petek - oblika cveta?e, sobota - knjiga, nedela - formula) tud v soboto delam, izpit mam nasledn tedn, pa ?e obiske mamo cel vikend,..+ tega da dol razbijajo kopalnico in je kaos <_<:blink:?zmeden?

?e ne dobim frej 2 al pa 3 dni,..nimam pojma kako vse izvest :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao,..ker tedn,..cel tedn mam predavanja do 8h zve?er, delam, 3 torte mam za nardit (oddat v petek - oblika cveta?e, sobota - knjiga, nedela - formula) tud v soboto delam, izpit mam nasledn tedn, pa ?e obiske mamo cel vikend,..+ tega da dol razbijajo kopalnico in je kaos <_<:blink:?zmeden?

?e ne dobim frej 2 al pa 3 dni,..nimam pojma kako vse izvest :(

 

Res ka?in.Bi bilo dobro res dobit malo dopusta.Kot recimo jaz,ki sem cel teden na dopustu. :D:jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale tedn bo doug ko sto matr, sploh ko sem totalno neu?akan in se veselim morja! :P

 

Sicer je pa ?e tale pondeljk kot ka?e neskon?en, ura ne gre nikamor! :D :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri pral moje ma?ine...

 

post-940-1208780377_thumb.jpg

 

...evo...pa ka...danes lepo ??ije iz oblakov. Dobr, da "tarde?" po?iva v gara?i.

Je pa zelenka spet popikana!!! Grrrr!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.