Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

W so va?ni :D

se pa usi moji mikserji z dvema metlcama skrijejo pred tem :bravo:

 

A toliko jih ima???? :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo ?e se bo doug cajta ponavlu tak vreme se ?lovk res lah sam ?e obes :(

Najprej lepo son?k, na konc pa sodni dan, v roku 2 ur. ?koda res :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NU, spet sem pokazu, kaj pomeni vozit zmatran!!! :ph34r:

 

Ob 5ih pokonci, ob 7ih bil v CE na faksu, ob pol-10ih v MB pr bratu, kjer sva cel dan renovirala stanovanje, pol pa ?e vo?nja nazaj v Bre?ice...in bum...10km pred domom, ?e itak brez koncentracije, pokonc me je dr?ala muzika, pa je spet na*eba*la na?a 4-no?na prijateljica muca. :(

Voznik pred mano jo je uspel zmanevrirat, preden sem pa js dojel, kaj za vraga se sploh dogaja, je ?e tolklo pod avtom. Pelal smo pa 70km/h, kolkr je omejitev tam.

 

Pa ka je zaj to...?isto narobn dan? Mogo?e zato, ker sem si zjutri v svoji meglenosti, narobe obleku majico?

Sam ?e policija bi me mogla ustavit, pa...res ja...kak sneg, bi bil pa dan enkraten (NOT).

 

I NEED A HUG!!! :(:dudek:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NU, spet sem pokazu, kaj pomeni vozit zmatran!!! :ph34r:

 

Ob 5ih pokonci, ob 7ih bil v CE na faksu, ob pol-10ih v MB pr bratu, kjer sva cel dan renovirala stanovanje, pol pa ?e vo?nja nazaj v Bre?ice...in bum...10km pred domom, ?e itak brez koncentracije, pokonc me je dr?ala muzika, pa je spet na*eba*la na?a 4-no?na prijateljica muca. :(

Voznik pred mano jo je uspel zmanevrirat, preden sem pa js dojel, kaj za vraga se sploh dogaja, je ?e tolklo pod avtom. Pelal smo pa 70km/h, kolkr je omejitev tam.

 

Pa ka je zaj to...?isto narobn dan? Mogo?e zato, ker sem si zjutri v svoji meglenosti, narobe obleku majico?

Sam ?e policija bi me mogla ustavit, pa...res ja...kak sneg, bi bil pa dan enkraten (NOT).

 

I NEED A HUG!!! :(:dudek:

 

?uj ti a ti hodi? tam na faks ko je logistika pa to.... :ne vem: en zelenc glih tak ko tvoj tam vedn stoji :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons v zgodnjih jutranjih urah, en pacjent na parkingu dost grobo ustrahuje neko deklino, pa sva ?e z enim takoj pr?la re?evat zadeva, nakar ugotoviva, da mu je ?enska uzela telefon in ga neki ?ivcira, pa sm ji reku, naj mu vrne telefon, ni n? hotla sli?at, pa smo se sam stran pobral in si misll ker ?odr od babe! <_<:blink:

 

Sicer so pa take situacije ful delikatne, ?e bi npr. pr?lo do k?nega pretepa z unim, bi blo pol loh tko izpadl, da sm ga jz napadu, pa ?e ?enska bi nakonc potrdila njegovo zgodbo, pa sm tm, pa s tem da sm hotu kao neki pomagat! :whatever:B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

Devil da nis ti deklini reku vrni mobitel decu pa pejd z mano ;)

Ti k si bol ?enskar :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Borut... ma sej to je to ?e ne pozna? cele "zgodbe" lahko situacijo na prvi pogled ?ist narobe razume?.

 

 

Sem imel pa pred leti en zanimiv primer. Kolega si je za airsoft kupil pu?ko za 80 jurjev SIT. Malo mu je zmanjkalo in mu je njegova punca posodila 10 jurjev. Je pa tip?ek en dan pred airsoft sre?anjem malo bluzil naokoli in pri?el v ro?icah domov ?ele v jutranjih urah je baba ?ist znorela in rekla, da pu?ke ne da, ker je delno tudi njena in da naj enostavno odjebe. V petek zve?er sva ?la do nje in sem ji jaz dal tisti denar, da mu je vrnila pu?ko. Situacija je bila precej nerodna saj se je ?e nekaj njen fotr vme?aval in ?e dobro, da s mi je v trenutku porodila zamisel in sem rekel, da mi je kolega pu?ko prodal in je baba nehala cvilit in prnesla zadevo.

 

Takrat sem bil ful jezen da sem bil vpleten v dru?inski prepir po drugi strani pa sem si mislil katera bitch od babe in sem kolegu tud rekel, da naj jo ?imprej s?evla, ker ?e je taka zdaj, kaj bo ?ele ?ez par let, ko si bosta hotela kaj skupnega ustvarit. Sicer se takrat ni strinjal a ?ez slabo leto sta ?la pa le narazen.

 

Zanimivo pri vsem tem je pa bilo to, da sem mnenje kdo je zajebal spremenil v pi?lih parih minutah, ko je babnca odprla goflo. Najprej sem rekel kolegu, da si je ?ist sam kriv, kaj pa ga ?ura brezskrbno, ko pa sem videl kake izpade je baba po?ela sem v trenutku spremenil mnenje - ?lager je pa bil ?e njen fotra - v glavnem podn. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v?asih znajo biti te?ke ja. :blink: Poznam nekoga, ki se je do konca skregal s svojo. No in film mu je po?il in ji primazal klofuto da je dala mir (ne, tega ne odobravam druga?e). Ampak ?ez kak mesec je ?la ona do doktorja, da jo je fant nabil, vsa plava in uboga. :blink: In ga seveda izto?ila za nekaj denarja, mu prislu?ila prepoved pribli?evanja. In kje je fasala tiste modrice? Hja menda ima nasilnega fotra... :whatever:

?alostne zgodbe ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?uj ti a ti hodi? tam na faks ko je logistika pa to.... :ne vem: en zelenc glih tak ko tvoj tam vedn stoji :P

 

Ne...mamo v Kr?kem tud izpostavo Logistike...so bile samo izredne razmere...ker prfokse lovim, da jih razkurim in me pol la?je vr?ejo na izpitu, pa da jih ne ?akam brezveze.

 

JA...?enske znajo bit lisice!!! Zato pa js pravim...Zajebi jo, ?e jo ?e mora?, na tak na?in, da ti ne more ni?, pa seveda, ?e preden ona zajebe tebe :)

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne...mamo v Kr?kem tud izpostavo Logistike...so bile samo izredne razmere...ker prfokse lovim, da jih razkurim in me pol la?je vr?ejo na izpitu, pa da jih ne ?akam brezveze.

 

JA...?enske znajo bit lisice!!! Zato pa js pravim...Zajebi jo, ?e jo ?e mora?, na tak na?in, da ti ne more ni?, pa seveda, ?e preden ona zajebe tebe :)

 

aha pol je pa ena druga zelenka :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdele sm se 2ure jebov da sm dobu masete na polosovino pa samo masete gor ostalo je posebej. Zgledal je lih tko kot da bi ble premejhne :angry:

 

Model to gre ?ist u izi, samo lotit se mora? prav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.