Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Nekateri pa to lahko ?e vedno naredimo... :bravo::P

 

 

Ja, ampak vseeno mora? malo prej ven, kaj ne? ?e ob 14h zaklju?i? ti ne ostane dosti, pa tudi, ?e ?ivi? direktno spodaj... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja, ampak vseeno mora? malo prej ven, kaj ne? ?e ob 14h zaklju?i? ti ne ostane dosti, pa tudi, ?e ?ivi? direktno spodaj... :(

 

Pa sej lahko grem ven,kadar se mi zaho?e.?e le nimam gu?ve.Nikjer ne pi?e,da mora? delat 8 ur,ne? :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej lahko grem ven,kadar se mi zaho?e.?e le nimam gu?ve.Nikjer ne pi?e,da mora? delat 8 ur,ne? :D

 

Ja saj se strinjam s tabo, hotel sem samo povedati, da so delovniki, ko si ?el lahko smu?at direktno iz slu?be, brez, da bi ?el od tam prej kot jo sicer redno zaklju?i?, prakti?no zgodovina. :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo prej me je prijela lakota, pa se odlo?im skuhat "peresnike" in najdem ?e tuno v konzervi, pa nujno bi rabu ?e kislo smetano, da nardim neki kar je men ful ok! :D

 

No ostalo sem vse na?u, razen kisle smetane, pa sem dal namesto le-te jogurt in ugotovil, da vsak experiment se pa? ne posre?i, ampak kdor ne proba, ostane v dilemi, bi blo dobr al ne! <_<:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo prej me je prijela lakota, pa se odlo?im skuhat "peresnike" in najdem ?e tuno v konzervi, pa nujno bi rabu ?e kislo smetano, da nardim neki kar je men ful ok! :D

 

No ostalo sem vse na?u, razen kisle smetane, pa sem dal namesto le-te jogurt in ugotovil, da vsak experiment se pa? ne posre?i, ampak kdor ne proba, ostane v dilemi, bi blo dobr al ne! <_<:danzoman:

 

 

hehe,..zato ma pa na?a lokalna ?tacuna biznis od mene,..vedno kej nujno rabm pa nimam <_< In ker je to ponavad ena al pa dve stvari se mi ne spla?a vozt v LJ al pa KR <_<

 

 

Druga? je bla pa dons ve? al mn katastrofa od dneva,.. <_<:angry:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo bolj?e....samo da biznis gu?va mine,pa se ?enske te?ave nehajo,pa ko bo konc ?ole,pa ..... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo bolj?e....samo da biznis gu?va mine,pa se ?enske te?ave nehajo,pa ko bo konc ?ole,pa ..... :D

 

 

Will be ever? :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uglavnm,..u?er je bla res katastrofa od dneva,..zjutri se je ?e clo za?el ful dobr,..je bil fajn ?vek ob jutranji kavici,..pol so me mal sodelovke razpizdle (ker nobena n? ne poslu?a,.?e pa ?e si pa n? ne zapomn,.),.no pol mi je crknu comp,..oz program,..in so mogl usi ugasnt program da so na?i vrli informatiki zrihtal,..ampak se je nabrala ful gu?va,..ok,..nekak mine slu?ba,..

mi spije kri mat, k se usake pet minut premisl in je usa ?iv?na in sm pol ?e js usa ?iv?na,..in pol je poky bogi :(

 

no na predavanjih se je prfox usedu zravn mene v zadno vrsto in predavu iz zadne vrste ?zmeden?

in potem je o?itno totalno padu v predavanje (beri: pripovednovanje svojih zgodbic) in je bil predavanje namest do 20.00 do 20.30,..men se je pa totalno mudil v spar,..po cveta?o :blink:

 

In ko gre ?e vse narobe,..se je seveda ?e pred mano nasral na cesti en CE, k je vozu komej da 40,..

 

Ok,..pridem do spara,..letam okol k kura brez glave,..ugotovim da mam use,..par min do 9h pla?am,..in mi beyba na blagajni ne da nalepkic,..ok,..naporen dan,..tok ura,..beyba pa? pozabla,..jo lepo pra?am, ?e ne dobim nalepkic,..in z besom pograb ?katlco z nalepkam in jo odpre in mi vr?e nalepkice z besedam "izvolijo",..grrrrrrrrr

Raztovorm use v avto,..pelem nazaj vo?i?ek,..ketna gor (ura 20.58),..uredu,..pelem trapast vo?i?ek ?ez cel parking in pol qlandije do vhoda v interspar,..in besno odkorakam do informacij in zahtevam knjigo prito?b,..in sm se razkokodakala tja not (me prou zanima, ?e me bojo poklical, glede na to da jim mor? dat sva?ta podatkov).

 

No in kon?no se usedem v avto in spet pred mano en CE registracija,..in je prou po?as spelu in pelu prot semaforju 20 na uro,..in se seveda pr?ge rde?a predn je pizdiun pr?u do semaforja :angry:

 

No in potem ?e za povrh, mal naprej od Brnika,..so eni povozil srnco :(

 

No in ura pol desetih,..js kon?no doma,..me ?aka ?e torta za nardit,..la?na, ?ejna,..

 

In potem ?e ugotovim, da sm bla preve? radodarna s kremo za v torto,..in torta kr na 1x ni ve? podobna krogli,..ampak je skorda obi?na okrogla torta,... :blink:

 

?e dobr, da sm dons doma,..ampak so se ?e za?el kazat znaki slabga dneva,..ko sm spekla biskvit v modelu za knjigo,..ni hotu it lepo vn,..ampak je namest v enmu delu,..v dveh, ker se je nasred nalimu na peka? <_<

 

bo bol?,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U matr, to pa res ni biu dobr dan :(

Pr men je pa tud ista fora to, k sm najbl ?iv?n, pa k se mi najbl mudi (se mi ne pogosto) se najde en pacijent k misle da 50 na uro vozjo rakete v vesolju <_<

Pa seveda ma skor 100% dizla k mu je o?itno ?koda je tistih 4L k mu ?re (sdi), in nikakor ne najde stopalke za plin da mi mal pohodu tista jajca <_<

Pol ga pa mal ustrahujem dokler ne dojame da je tistih 35 res mal premal za naselje :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi dan zaklju?ila z "Medotovo najljub?o dejavnostjo" bi bilo pa vseeno malo bolje... Drugi? hop na Pokyja, pa bo :aaaaa::prstgor:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

+ tistih dni v mescu, verjem, da sm bla tok crknena, da je bil ?e hop v postlo 2 much <_<

 

 

No, pol bi moral pa Poky hop na Ally :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pol bi moral pa Poky hop na Ally :P

 

Ti nisi dobro prebral za?etka njenega posta ha?? :P

 

da ne omenjam ka?na je kuhna,..nekak bl li?i na atalje kukr na kuhno :D

 

Se zaj je pri?o samostoje?i pomivalec domov,pa bo vse porihtal. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.