Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 - Karavan - Kaj izbrati?


Sokol

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 190
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tako ena lepotica je pa zdaj ?isto zares ogledana in ?e bo vse po sre?i jo v kak?nem dnevu dveh pripeljem domov :ouje:

 

Bi imel pa ?e eno vpra?anje in sicer okrog enih felgen.

 

Objavljena slika

- A so to original mazda plati??a?

- 16 ali 17 col?

- kako se re?e modelu plati???

 

Kater letnik je to, kilometri, oprema in cena?

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?el gledat tole: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1703950 v upanju da bom kupil stvar. Iz oglasa in po pri?avanju prodajalca super ohranjeno, ravno narejen velik servis itd. Ko pa sem si v ?ivo ogledal avto pa obutan levo, obutan desno, zadaj blatnik, zgoraj zadnja vrata prtlja?nika, neke lise na strehi, zgleda kot da bi bil po enem boku ?trihan, grozni problemi za videt servisno knji?ico, ki je potem tudi nisem videl, tudi notri slabo ohranjena, volan kar zdelan, sredinska konzola z vidnimi znaki obrabe itd. a ?lovek ho?e zanjo 14.000 EUR :blink: Aja pa pozabil sem omenit ?e da je sprednje vetrobransko steklo razbito in ga bo treba menjat, xsenon ni originalen notri ampak naknadno montiran itd. :whatever:

 

Tako da the search goes on... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?el gledat tole: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1703950 v upanju da bom kupil stvar. Iz oglasa in po pri?avanju prodajalca super ohranjeno, ravno narejen velik servis itd. Ko pa sem si v ?ivo ogledal avto pa obutan levo, obutan desno, zadaj blatnik, zgoraj zadnja vrata prtlja?nika, neke lise na strehi, zgleda kot da bi bil po enem boku ?trihan, grozni problemi za videt servisno knji?ico, ki je potem tudi nisem videl, tudi notri slabo ohranjena, volan kar zdelan, sredinska konzola z vidnimi znaki obrabe itd. a ?lovek ho?e zanjo 14.000 EUR :blink: Aja pa pozabil sem omenit ?e da je sprednje vetrobransko steklo razbito in ga bo treba menjat, xsenon ni originalen notri ampak naknadno montiran itd. :whatever:

 

Tako da the search goes on... <_<

 

He,he,bi prej napisal,kaj je bilo sploh na tej mazdi v redu,kot kaj ni ?timalo :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se vrnemo na temo s klju?i in ?e koga zanima - z Mazda Mo?nik firme so mi odgovorili, da so preverili v Avstrijo in da se klju? stare M6 ne da zmontirati v klju? od nove M6 (preklopni)... :( Pa tako sem se ga ?e veselil. Sedaj mi ostanejo samo ?e fake preklopni klju?i a-la kitajsko sranje baje...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LEPO LEPO PRELEPO!!!

 

Ali kdo ve ?e se da za M6 narest takle klju?? Oz premontirat iz starega klju?a v tole lepoto?

:rispekt:

 

 

da se,..?eprou mor? mal zate?it, da ve? da se da,..ker prvi? k sm pra?ala se je dal,..

 

drugi? so prvi? sli?al za to,..in k sm zate?ila da nej se ?e odlo?jo, pol je ugotovu da se res da,..ampak mor? pla?at del v naprej, ker se jih velik premisl ko sli?ji za ceno,..ne vem pa ka?na je zdj cena,..to sm js 2 let nazaj komplicirala okol tega,..

 

 

je bil pa en oglas na bolhi, k je en ponuju podobne klu?e,..kao predelava klu?a al kaj js vem :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da se,..?eprou mor? mal zate?it, da ve? da se da,..ker prvi? k sm pra?ala se je dal,..

 

drugi? so prvi? sli?al za to,..in k sm zate?ila da nej se ?e odlo?jo, pol je ugotovu da se res da,..ampak mor? pla?at del v naprej, ker se jih velik premisl ko sli?ji za ceno,..ne vem pa ka?na je zdj cena,..to sm js 2 let nazaj komplicirala okol tega,..

je bil pa en oglas na bolhi, k je en ponuju podobne klu?e,..kao predelava klu?a al kaj js vem :ne vem:

 

Ja smo uno sranje n abolhi je res srajne kitajsko za 45? za kos... Na mazdi naj bi pri?lo nekje okol 100-120? za 1 kom klju?a - itak si pa mislim dat narest samo enga - glavnega - rezervo bom obdr?al tale sme?ni klju?ek, ki sem ga dobil zraven...

 

Bom ?el ?e direkt sam vpra?at in se zmenit - pa vam pol javim, ?e je uspelo...

 

Lep vikend vsem - grem v Koper na Gra?otov koncert - peljem mojo kao za 8. marec - beri se ga grem napit s kolegom, ki ma rd in ?ivi dol.

 

Kuscar

 

Men so tele z ravnimi kraki ful lepe. Tako da bom poskusil kje te dobit ?e se bo dalo.

 

?e jih rabi? - se dajo zrihtat brez problema, tko kot kakr?nekoli druge feltne - ?e jih naro?i? pri meni z gumami skup - ti dam ?e free monta?o...

 

LP Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja smo uno sranje n abolhi je res srajne kitajsko za 45? za kos... Na mazdi naj bi pri?lo nekje okol 100-120? za 1 kom klju?a - itak si pa mislim dat narest samo enga - glavnega - rezervo bom obdr?al tale sme?ni klju?ek, ki sem ga dobil zraven...

 

Bom ?el ?e direkt sam vpra?at in se zmenit - pa vam pol javim, ?e je uspelo...

 

 

 

pol so konkretno spustil ceno...men je reku tip takrat, da se mi niti pod razno ne spla?a menjat,..ker pride okol biv?ih 100k sit,..

 

mogo?e je zdj ni?ja cena, ker majo vse tanove mazde tak klu?ek :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ena lepotica je pa zdaj ?isto zares ogledana in ?e bo vse po sre?i jo v kak?nem dnevu dveh pripeljem domov :ouje:

 

Bi imel pa ?e eno vpra?anje in sicer okrog enih felgen.

 

Objavljena slika

- A so to original mazda plati??a?

- 16 ali 17 col?

- kako se re?e modelu plati???

 

 

Jaz imam na svoji take 17"

 

Objavljena slika

 

Bo pa naprodaj enkrat jeseni :) ...

 

Ve? podatkov

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam na svoji take 17"

 

Objavljena slika

 

Bo pa naprodaj enkrat jeseni :) ...

 

Ve? podatkov

 

 

ej... moje feltne ma? :P !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej... moje feltne ma? :P !

 

 

Ne... te so moje ze od vsega zacetka :P ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk si dal za stre?ne nosilce, ki pridejo na originalne stre?ne sani na tem modelu...

 

Hvala

Kuscar

 

Se ne spomnim... niso bil tako dragi... pol manj od Thule in vec kot pol manj od original Mazda...

 

So pa FAPA :) ... Ce me spomin ne vara so bile tacke okoli 14.000 SIT in precke ravno tako okoli 14.000 SIT ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se vrnem k prvotni temi.

 

Tudi jaz imam namen kupiti eno Mazdo 6 karavan v bli?nji prihodnosti. Nekako sem odpisal bencinski model, ker jih je premalo na izbiro, sploh iz tujine. Prevozim okoli 20.000km/leto. Kupujem letnik nekje 2004 diesel 100KW s ?im ve? opreme. ?elja je vsaj xenon in bose, v praksi bo verjetno te?ko. Zanima me ali se spla?a dati nekaj ve? denarja in kupiti letnik 2005 facelift. Kaj bi pridobil/izgubil? Katerega mesca leta 2005 je pri?el ven faceliftan model?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne spomnim... niso bil tako dragi... pol manj od Thule in vec kot pol manj od original Mazda...

 

So pa FAPA :) ... Ce me spomin ne vara so bile tacke okoli 14.000 SIT in precke ravno tako okoli 14.000 SIT ...

 

?zmeden? Sej so original od M6(ki jih mimogrede dela za mazdo thule) 85?,vse skupaj.Kak?ne ta?ke in pre?ke posebej??to pride vse skupaj v kompletu. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? Sej so original od M6(ki jih mimogrede dela za mazdo thule) 85?,vse skupaj.Kak?ne ta?ke in pre?ke posebej??to pride vse skupaj v kompletu. ;)

 

 

Sem zamesal... pri prejsnjem avtu so bile tacke posebej, precke pa posebej... Tukaj, kjer so sanke, je vse v kompletu... in je bilo pomoje okoli 14.000 SIT... Vsaj toliko so se vedno na spletni strani, ki ocitno ze celo vecnost ni bila posodobbljena, ker so cene se v SIT :) ... >> http://www.rdo.si/slo/rdo_shop/ponudba_fapa.htm

 

Je pa tako, da Fapa je ena cena, Thule je ponavadi skoraj se enkrat visja, Mazda (ki so v bistvu Thule z mazdino znacko) pa so se ene 20% drazje od Thule brez mazdine znacke :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zamesal... pri prejsnjem avtu so bile tacke posebej, precke pa posebej... Tukaj, kjer so sanke, je vse v kompletu... in je bilo pomoje okoli 14.000 SIT... Vsaj toliko so se vedno na spletni strani, ki ocitno ze celo vecnost ni bila posodobbljena, ker so cene se v SIT :) ... >> http://www.rdo.si/slo/rdo_shop/ponudba_fapa.htm

 

Je pa tako, da Fapa je ena cena, Thule je ponavadi skoraj se enkrat visja, Mazda (ki so v bistvu Thule z mazdino znacko) pa so se ene 20% drazje od Thule brez mazdine znacke :) ...

 

<_<

 

Zdej mi pa res nekaj ni jasno - na servisu so mi podmazali nekaj v volanskem sistemu da je nehalo pokljat ob motanju volana. :ne vem: ZDAJ JE PA SPET ISTO in to po 200 prevo?enih km. Ali je kdo imel iste te?ave? :unsure: Je mogo?e treba podmazati kaj drugega ali pa samo ponavljati to mazanje na vsakih 200 km :( ...

 

Vsake va?e izku?nje bom vesel, ker bi rad popedenal tole mazdico, da mi bo delala vsaj ?e 2 leti da se cene CX-7 ?e mal spustijo in da se za?ne prodajat rabljen dizel...pol bom ?ele menjal :D

 

Lep pozdrav

Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal volan ven pa not, gor in dol premikaj. Tako, da se bo drog namazal pa preveri a je kaj bolje? Jaz na vsake toliko mal takole potreniram pa je za nekaj ?asa dobro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.