Skoči na vsebino

pomanjklivosti mazde 6 sw


adormi11

Priporočeno sporočilo

V?eraj sem rezerviral mazdo 6 karavan. Ima 2,0 100kw diesel, v notranjosti pa vso opremo, razen navi.

Zdaj pa me zanima, ?e imajo ti avti kak?ne splo?ne pomanjklivosti, na katere moram bit pozoren.

Moram re?, da sem zelo navdu?en nad tem avtom, ?eprav sem do sedaj vozil opla, ampak rja je tukaj neustra?na, zato upam, da je pri mazdi ne bom tako hitro videl(moja mazda je 2004 letnik).

Kot sem opazil, ste strokovnjaki za mazde, zato upam, da mi boste dali kak?en dober nasvet, ali pa me potola?li, da se nimam kaj za bat.

 

 

?e vnaprej hvala za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bilo ?e na to temo kar nekaj napisanega,samo poiskati mora?. :P

Te potola?im,da so super avti in se nima? kaj bat. :D Samo nafto not in gasa...z pametjo,da ti bo Mazdica 6 dolgo slu?ila.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je rja na blatnikih pogosta?

 

V bistvu je precej redka samo ?e pa je potem je to kar resen problem, ker rjavi obilno. Ampak pri tolk starem avtu bo? to videl ?e na prvi pogled a je OK al ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

HVALA ZA ODGOVORE.

 

Ja rja na zadnjih blatnikih naj bi bila serijska napaka, ki se pri mnogih zgodi. Pa regulacija vi?ine lu?i...To sta dosedaj edini malo bolj znani serijski napaki....Ponavadi se to zgodi v garancijskem roku....

 

lp

m

www.zongler.info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko zaupate kolko je okvirna cena za toliko stare karavane... Tolko da vem, koliko bo pribli?no padla cena novi 6 ko bo pribli?no toliko stara :P

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko zaupate kolko je okvirna cena za toliko stare karavane... Tolko da vem, koliko bo pribli?no padla cena novi 6 ko bo pribli?no toliko stara :P

 

Moja je stala 11.500, kaj pa sem na netu gledal, pa se gibajo med 12.000 in 13.500 euri. Po ?tirih letih pade cena krepko ?ez polovico. ?alostno, ?e jo prodaja?, ?e pa kupuje?, pa :jupiii: .

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za prodajalca je res slabo, sploh ?e prodaja? sam. Vpra?al sem zato, ker imam dolgoro?ni plan, da ?ez 4 leta zamenjam mojo 323f z novo 6 karavan. Nekak sem ra?unal da bo v 4 letih izgubil avto polovico cene, tak da je moj plan na?parat nekak 15k ?.

 

Hvala za informacije.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za prodajalca je res slabo, sploh ?e prodaja? sam. Vpra?al sem zato, ker imam dolgoro?ni plan, da ?ez 4 leta zamenjam mojo 323f z novo 6 karavan. Nekak sem ra?unal da bo v 4 letih izgubil avto polovico cene, tak da je moj plan na?parat nekak 15k ?.

 

Hvala za informacije.

 

A bo? vzdr?al 4 leta? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bom moral, ker prej nevem ?e bom kje denar dobil ;) Mogo?e ?e bo kak?en loto vletel ali pa kak?na nepri?akovana finan?na injekcija :D

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja rja na zadnjih blatnikih naj bi bila serijska napaka, ki se pri mnogih zgodi. Pa regulacija vi?ine lu?i...To sta dosedaj edini malo bolj znani serijski napaki....Ponavadi se to zgodi v garancijskem roku....

 

lp

m

 

Kon?no smo pripeljali na?ega temno modrega karavana domov in kaj opazim, xenonke ne svetijo kot bi morale. Nasledni dan pokli?emo prodajalca, da odpravi napako, ker nam je dal 24urno garancijo na vse, kar najdemo v tem ?asu. Ena ?arnica je bila narobe obrnjena, drugo pa je bilo treba menjat, ker je njena mo? nihala. Bomo videli, ?e bo sedaj dobro. Rje na blatnikih pa ni.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no smo pripeljali na?ega temno modrega karavana domov in kaj opazim, xenonke ne svetijo kot bi morale. Nasledni dan pokli?emo prodajalca, da odpravi napako, ker nam je dal 24urno garancijo na vse, kar najdemo v tem ?asu. Ena ?arnica je bila narobe obrnjena, drugo pa je bilo treba menjat, ker je njena mo? nihala. Bomo videli, ?e bo sedaj dobro. Rje na blatnikih pa ni.

 

Dobro,da si takoj ugotovil napako.Upajmo,da je bilo to vse,kar je imelo bit narobe in bo? lahko u?ival v vo?nji.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ?e videl xenon ?arnico? :P

ima 3 kontakte in samo 2 :D

verjetno ni dobro sedla v le?i??u.

 

Nima 3h kontaktov, narobe pa je ne more? obrniti, ker potem polomi? oziroma napol natakne? "matico" ki jo dr?i v paraboli. Al pa mor? biti kreten z veliko sre?e. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

?e smem bi svoja vpra?anja kar pridru?il v tej temi. Kupil sem Mazdo 6 Sportcombi 136KM (letnik 2004 nov. z vso opremo razen navigacije) pred par dnevi. Avto je sicer lepo ohranjen ima pa par napakic. Imam torej par vpra?anj:

 

- Zanima me ?e kdo ve kje in kako se popravi displej na centralni konzoli - ko se segreje namre? dve ''?rtici'' ne delujeta vedno in potem ure in trenutne porabe ne ka?e vedno - ko je avto mrzel deluje ok...

 

- Slisal sem nekaj govora o nekih problemih s filtri - kak?ni filtri in kak?ne so posledice teh problemov?

 

- Rje sicer nima sem bil opozorjen in pregledal zadevo :-)

 

- Malce mi poklja pri krmiljenju servo - na poobla??enem servisu so mi rekli da je to treba nekaj podmazati - neko gred - ima kdo izku?nje s tem mogo?e...

 

- Na splo?no - avto ima 80.000 km prevo?enih - ravno servis imam sedaj - va?a mnenja in odzivi - predvsem od lastnikov tega modela - se dosti kvari, dragi servisi, poraba...

 

Do sedaj sem vozil Audi A6 letnik 2000 in moram re?i da sem avto menjal zaradi prakti?nosti (otroci) in sem kar malce razo?aran na ravni udobja, kvalitete vo?nje in same izdelave vozila...upam da se vsaj kvarila ne bo...

 

Lep pozdrav in hvala za odgovore

Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- display ima verjetno kak?en hladen lot pa ob spremembi temperature izgubi stik. Kak?en elektronik bi to znal polotat.

 

- tvoj nima filtra trdnih delcev tako, da s tem ne bo te?av

 

- rja se poka?e bolj poredko in je verjetno povzro?ena ali zaradi slabe za??ite pri modelih letnik 2002-2003 lahko pa je problem tudi pri slabem popravilu, ?e je bil avto butnjen.

 

- naj ti nama?ejo volanski drog pa bo Ok

 

- kriti?nih napak ni se bo pa verjetno na?la tudi kak?na pomanjklivost in napakica vendar na?eloma ni? kriti?nega. Glede 80.000km - a je avto iz Italije?

 

 

Primerjava Audija A6 in Mazde ravno ni na mestu. Nov Audi je bil 2x dra?ji od Mazde 6 in nekako normalno je da za ta dodatni denar pri?akuje? in dobi? ?e nekaj ve? udobja in dodatne kvalitete. Zanimivo bi bilo videti kak?na bi bila Mazda 6 ?e bi stala tolk kot Audi A6 - ?al pa da kljub isti ?tevilki v imenu obeh sta pa? v ?ist drugem avtomobilskem razredu - mazda v srednjem, audi v vi?jem

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.