Skoči na vsebino

Car PC in podobno...


Kuscar

Priporočeno sporočilo

Ali je kdo od vas aftermarket vgradil kak car pc (ki podpira obvezno tudi navigacijo) v prostor namenjen navigaciji pri M6, pa da to izgleda lepo in deluje. (video, mp3, DVD, navi...) Videl sem nekaj dobrih zadev ki jih je folk posnel na youtube, samo vse os neki Japon?ki ali pa Ameri?ani... Reskiral bi nekje do 800? pa da si dam to vgradit tako kot se spodobi, pa da ne izgleda ko da sm sam doma naredil...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Uporabnik Yavar ma CarPC namontiran,ti bo on kaj ve? o tem povedal,samo ma pa v Xedosu to. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja...kontaktiraj omenjenega uporabnika...Sicer se pa vedno poraja vpra?anje zakaj in kaj bo? s tem...jst bi to ?e 100x naredu, na konc pa vedno ugotovim da tega tooootalno ne rabim...

 

AUDIO - kvaliteta v pizdi (?asovni zamiki itd??? ni?esar nima?...)

VIDEO - itak ga gleda? lih 2x v letu (pa ?e takrat bi pozabu DVD zraun uzet)

NAVI - kup garmina - DELA!

VSE OSTALO - ne rabi? in ne bo? uporabljal...

poleg tega...startup time itd...sami problemi.

 

Zadeva bi pa znala bit zanimiva nekje ?ez 5 let ko bodo wirelessi malo bolj pokriti. Takrat bo se ?e dalo kei bolj pametnega ven naredit.

 

?e se pa ?e odlo?i? pa mislim da bi 800? ravno znalo biti zadosti za spodobno zadevo.

 

Najceneje bi pa ti bilo zgraditi sistem na osnovi ASUSa EEE PC :D

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najceneje bi pa ti bilo zgraditi sistem na osnovi ASUSa EEE PC :D

 

Zdele pride nov EEE s 8,9" zaslon?kom in kon?no spodobno resulucijo 1024x600 pa z 12GB SSD-ja. ?ist tako vam povem ta zadeva rox in za ta novga sem prvi v vrsti. :bravo::danzoman:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega ga ma...

 

zadeva res spodobno deluje (sploh kot daljinec - remote control omizje). Da se ga spimpat da je ?e 3x bolj uporaben (on si je notr zlotal ?e 3 dodatne USBje in notranji bluetooth). Sedaj si je nabavil bluetooth mi? in navigacijo. Dela...

 

Itak ga je pa tut takoj ofno da dela na svojih 900Mhz in ne omejeno na 600 al kolk je ?e blo serijsko.

 

Ima samo eno pomankljivost - ni touch screen. Ampak za 300?... Pa ?e nima hard drive-a da bi ga tresljaji uni?li.

 

pa ?e v gay-bag gre :D:hohoho:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta kolega je bil sedaj ne CeBitu in pravi da sedaj obstaja pravo malo morje podobnih zadev...sam vpra?anje ?e se prodajajo v sloveniji :(

 

Sicer je pa tudi dodal da je ASuS eden izmed najbolj prakti?nih....vsestranskih itd...jst bi tudi raje po?akal na velik ekran :P

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prenosnik s tem modelom kon?no dobi pravi pomen te besede :jupiii:

 

Se popolnoma strinjam...sem bil tudi sam presene?en nad tem prenosnikom...?e bi bil zaslon malenkost ve?ji pa ?e touch screen bi pa bil itak ze predober...hihi :bravo:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se popolnoma strinjam...sem bil tudi sam presene?en nad tem prenosnikom...?e bi bil zaslon malenkost ve?ji pa ?e touch screen bi pa bil itak ze predober...hihi :bravo:

 

Zdele sem se ?e zagrebel za tanov model in sem prvi v vrsti, ko jih dobimo junija ali pa julija v Slovenijo :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tole v avtu in deluje super. Predvsem ga uporabljam za navigacijo z zunanjim BT modulom (dlan?nik ima touchscreen, BT in WLAN, 2GB SD kartico, mo?no dokupit ?e 8GB CF...) in trenutno za gledat Prison break. :):P

 

Muzika seka, rabim nabavit samo ?e AUX kabel za avtoradio. Blaupunkt pa?...

 

:bravo:

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Ko smo ravno pri LCD-jih, jaz bom zmonteru dvd player ter lcd v armaturo, pa me zanima ?e ima kdo lcd od tega asus-a ali kak?nega podbnega 7-9''! :P Dvd player pa ?e imam.

 

Lp B)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ravno pri LCD-jih, jaz bom zmonteru dvd player ter lcd v armaturo, pa me zanima ?e ima kdo lcd od tega asus-a ali kak?nega podbnega 7-9''! :P Dvd player pa ?e imam.

 

Lp B)

 

Optimist.

Na ebay-u poi??i kaki lcd 8" in ga nabav, cen aja tam kokrog 100? in manj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Optimist.

Na ebay-u poi??i kaki lcd 8" in ga nabav, cen aja tam kokrog 100? in manj.

 

:D Sm pa najdu na bovhi tole:http://www.bolha.com/oglas382626642/avtora...-lcd-tft-17-5cm

Resolucija je pa 1440x234, bl ?voh sam za 50?... <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Jaz sem govoril s sosedom, ki je stru?ko za comp. Sva se pogovarjala, da bi si sestavil v manj?e ohi?je pc (to je najceneje) in dodatni hdd in namesto obstoje?ega lcd pri navigaciji (ki je pri nas neuporabna) dam notri touch screen pa mam vse (mp3, dvd player, gps in net od gsm-ja prek BT). ?e recimo primerjam tisti carlinks ali neka zadeva za iPoda bi mogu s ceno pridt na isto okol 300?, ob predpostavki pa si vgradim rabljene komponente oz dele v ra?unalnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem govoril s sosedom, ki je stru?ko za comp. Sva se pogovarjala, da bi si sestavil v manj?e ohi?je pc (to je najceneje) in dodatni hdd in namesto obstoje?ega lcd pri navigaciji (ki je pri nas neuporabna) dam notri touch screen pa mam vse (mp3, dvd player, gps in net od gsm-ja prek BT). ?e recimo primerjam tisti carlinks ali neka zadeva za iPoda bi mogu s ceno pridt na isto okol 300?, ob predpostavki pa si vgradim rabljene komponente oz dele v ra?unalnik.

 

Xcar link stane cca 100? evr?kov, kje si ga ti vidu za 300? ?

Kam bo? pa ?katlo z ra?unalnikom dal, katero dimenzijo plate bo? imel, kolk ti bo hdd zdr?al, kako bo prena?al temperaturo , .....?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xcar link stane cca 100? evr?kov, kje si ga ti vidu za 300? ?

Kam bo? pa ?katlo z ra?unalnikom dal, katero dimenzijo plate bo? imel, kolk ti bo hdd zdr?al, kako bo prena?al temperaturo , .....?

 

Ja nekje na forumu sem bral, da priklju?i? ipod in tista zadeva je bila pri tipu zraven Game cca 200 ? ?e me spomin ne vara. pa ?e kak?en rabljen iPod pa je ene 300?. ?katlo bi lahko dal pod DVD ROMom za navigacijo v predlalu ali pa namesto njega, ?e bi bilo izvedljivo (tako sem videl ene ruse). Ostalo pa idejna zasnova. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja nekje na forumu sem bral, da priklju?i? ipod in tista zadeva je bila pri tipu zraven Game cca 200 ? ?e me spomin ne vara. pa ?e kak?en rabljen iPod pa je ene 300?. ?katlo bi lahko dal pod DVD ROMom za navigacijo v predlalu ali pa namesto njega, ?e bi bilo izvedljivo (tako sem videl ene ruse). Ostalo pa idejna zasnova. :)

 

Lej tista zadeva,za priklop Ipoda je tudi 100-120?. Pa ?e bi ?e rad kompliciral kupi? XcarLink, pa priklopi? nanj kak dvd od prenosnika pa ma? mp3 na dvdju, samo kje je tukaj logika, ker si vzame? 4Gb SDhc pa ma? gor muzike do nezavesti, ?e ti pa ?e ni dost pa naba?e? noter ?e usb klju?, poljubne velikosti, in ma? muzike do smrti, pa ?e neoub?utljivo na vibracije in temperaturo, je pa res da naslova komada ne izpisuje na displeju radija <_< , samo baje bodo tud to zrihtal z apgrejdi, ki jih lahko nalo?i? na XcarLink.

?e ti pa hodo 200-300 ? jih pa lahko tud meni podari?. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej tista zadeva,za priklop Ipoda je tudi 100-120?. Pa ?e bi ?e rad kompliciral kupi? XcarLink, pa priklopi? nanj kak dvd od prenosnika pa ma? mp3 na dvdju, samo kje je tukaj logika, ker si vzame? 4Gb SDhc pa ma? gor muzike do nezavesti, ?e ti pa ?e ni dost pa naba?e? noter ?e usb klju?, poljubne velikosti, in ma? muzike do smrti, pa ?e neoub?utljivo na vibracije in temperaturo, je pa res da naslova komada ne izpisuje na displeju radija <_< , samo baje bodo tud to zrihtal z apgrejdi, ki jih lahko nalo?i? na XcarLink.

?e ti pa hodo 200-300 ? jih pa lahko tud meni podari?. :D:D

 

Ja sem gledal na netu je cena taka kot pravi? za xcarlink. dobra zadeva a kaj ve? bt pri pogovorih z gsm dela ok al kej odmeva, hre??i??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem gledal na netu je cena taka kot pravi? za xcarlink. dobra zadeva a kaj ve? bt pri pogovorih z gsm dela ok al kej odmeva, hre??i??

 

Pri bluetoth modulu, mora? obvezno predelati in mikrofon namestiti na stebri?ek, pri sen?niku, druga?e ni nevem kako dober zvok, druga?e pa nimam kaj pripomnit. Super dela tudi muzika s telefona preko BT, samo telefon mora podpirati A2DP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pri bluetoth modulu, mora? obvezno predelati in mikrofon namestiti na stebri?ek, pri sen?niku, druga?e ni nevem kako dober zvok, druga?e pa nimam kaj pripomnit. Super dela tudi muzika s telefona preko BT, samo telefon mora podpirati A2DP.

 

A vidi? na displeju kdo te kli?e?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.