Skoči na vsebino

mazda me je pustila na cesti


Priporočeno sporočilo

danes me je moja MX-3ojka pustla na cesti, brez kakr?nih kolih simptomov ki bi to v naprej napovedovali.

peljal sem se v slu?bo po avtocesti, lepo po?asi prehitim tovornjak pred sabo in ko sem se mu oddaljil kakih 100m naenkrat padejo obrati na nulo. avto ?e je bil v brzini in ni ni? kazalo na to da bi ponovno ?tartal. sem pritisno sklopko, ga ponovno zagnal in zopet ni?. se postavim na odstavni pas ga probam ponovno zagnat, ni?. preverim kable za sve?ke, vse vredu. olje, vredu.mazda ?e vedno ne u?ge. nato se prika?e amzs mi ?ofer ponudi pomo? in seveda na licu mesta ni mogel ugotovit ni?esar. tako mi odpelje na avtovleki avto domov. jutri ga peljem k mehaniku in upam da nebo kake huj?e diagnoze.

kaj bo reko ?e sporo?im :(

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho:

Pomoje si imel premalo vrata zaprta :P

 

joke!

 

Ja ?koda no, le takoj javi ko bo? po?timal oz ugotovil kaj je blo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekaj sem po?raufal in pri?o do tega da ni iskre.moja diagnoza je da so uni?ene ali korodirane platine v razdelilcu v?iga, al pa celo sve?ke. mehanik pa je ?e dodal da bi lahko bil zani? tudi razdelilec v?iga ali pa celo ra?unalnik!?

v prvem postu sem pozabo napisat da ni avto ni? cukal ali pa kaj drugega, preprosto so mu naenkrat padli obrati na nulo in to je bil konec.

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekaj sem po?raufal in pri?o do tega da ni iskre.moja diagnoza je da so uni?ene ali korodirane platine v razdelilcu v?iga, al pa celo sve?ke. mehanik pa je ?e dodal da bi lahko bil zani? tudi razdelilec v?iga ali pa celo ra?unalnik!?

v prvem postu sem pozabo napisat da ni avto ni? cukal ali pa kaj drugega, preprosto so mu naenkrat padli obrati na nulo in to je bil konec.

 

Stari ?e ima? ti v svoji mazdi platine, sem js naslednji predsednik honda kluba. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemogo?e, razen, ?e bo? svojega naredil. Lahko se pa kdaj zgodi, da bo? predsednik JAP Kluba? :P

 

Nemogo?e je verjemi. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nadaljevanje zgodbe

danes namontiral ?isto novo v?igalno tuljavo in avto ?e zmeraj ne u?ge :(

tako kot stara tuljava tudi iz te ni iskre. torej je danes prevzel zadevo mehanik in jaz sem za?el ?parat za popravilo :(

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?la je krmilna elektronika za v?ig - tudi na 1.6 motorjih se to zna zgodit. Tuljava skor ziher ni, ponavadi 'crkne' le elektronika (za razliko od V6 kjer je gre navadno tuljava). Probaj jo dobit na kakem odpadu ali prodajalcu (rabljenih) rezervnih delov. Mogo?e ti za diagnozo napake elektroniko posodi kdo iz foruma. Menjava je dokaj enostavna.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.